Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Об отмене переговорной процедуры закупки

Об отмене переговорной процедуры закупки   
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
   
   РОЗ'ЯСНЕННЯ
   
   від 01.07.2015 р. № 3302-05/21150-06

   Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розглянуло лист Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації від 27.04.2015 № 3-09/654 щодо застосування законодавства у сфері державних закупівель та повідомляє.
   
   Закон України «Про здійснення державних закупівель» (далі — Закон) встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
   
   Відповідно до частини першої статті 39 Закону переговорна процедура закупівлі — це процедура, яка використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.
   
   Частиною п'ятою статті 39 Закону передбачено, що переговорна процедура закупівлі відміняється, зокрема в разі, якщо замовником допущено порушення порядку оприлюднення інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, визначеного цим Законом, та/або порушення, які вплинули на об'єктивність визначення переможця процедури закупівлі. При цьому прийняття рішення комітету з конкурсних торгів оформляється протоколом, який підписується усіма членами комітету, присутніми на засіданні комітету з конкурсних торгів (частина п'ята статті 11 Закону).
   
   Водночас перелік підстав для відміни переговорної процедури закупівлі є вичерпним, серед яких підстава <...> закупівлі за результатами здійснення моніторингу процедури закупівлі Уповноваженим органом відсутня.
   
   У свою чергу, наказом Мінекономрозвитку від 15.09.2014 № 1106 «Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель», затверджено форму інформації про результати проведення переговорної процедури закупівлі та Інструкцію щодо її заповнення.
   
   Згідно з підпунктом 7.2 пункту 7 «Результат проведення процедури закупівлі» форми інформації про результати проведення переговорної процедури закупівлі указується дата укладення договору про закупівлю.
   
   Таким чином, замовник складає оголошення про результати процедури закупівлі із зазначенням у підпункті 7.2 пункту 7 «Результат проведення процедури закупівлі» форми інформації про результати проведення переговорної процедури закупівлі інформацію про неукладення договору про закупівлю.
   
   Водночас під час складання звіту про результати проведення процедури закупівлі у пункті 11 «Інша інформація» замовник зазначає підстави неукладення договору про закупівлю, якщо таке мало місце.
   
   Директор департаменту регулювання державних закупівель
О.Стародубцев

Отключить рекламу
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться