Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Об установлении категории гостиницы

Об установлении категории гостиницы   
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 22.11.2013 р. № 1462-07/06
   
   Щодо встановлення категорії готелю

   Доводимо до відома, що відповідно до статті 19 Закону України від 15.09.95 р. № 325/95-ВР «Про туризм» (із змінами) забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії.
   
   Свідоцтво про встановлення категорії (затверджене наказом Міністерства інфраструктури України від 23.01.2012 р. № 28) оформлюється та видається Комісією із встановлення категорій після розгляду документів з оцінювання засобу розміщення (п. 11 Порядку встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 р. № 803).
   
   Проведення робіт із встановлення відповідної категорії (оцінювання засобу розміщення) проводить орган із сертифікації після одержання позитивних результатів проведення добровільної сертифікації послуг (п. З, п. 8 Порядку встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 р. № 803).
   
   Роботи із сертифікації та оцінювання засобу розміщення вимогам певної категорії проводить орган із сертифікації ДП «Херсонстандартметрологія».
   
   Заступник Міністра
А. Ігнатов

Отключить рекламу
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться