Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О принятии неотложных мер по ускорению подготовки нормативно-правовых актов, необходимых для реализации постановления Кабинета Министров Украины от 10.09.2014 г. № 442

О принятии неотложных мер по ускорению подготовки нормативно-правовых актов, необходимых для реализации постановления Кабинета Министров Украины от 10.09.2014 г. № 442



   
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 15.03.2016 р. № 3732/0/14-16/13

   
   Відповідно до п. 12 Порядку здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.10.2011 N 1074, орган виконавчої влади, утворений в результаті реорганізації, здійснює повноваження та виконує функції у визначених Кабінетом Міністрів України сферах компетенції з дня набрання чинності актом Кабінету Міністрів України щодо можливості забезпечення здійснення таким органом повноважень та виконання функцій органу виконавчої влади, що припиняється.
   
   Можливість забезпечення здійснення покладених на Держпраці функцій і повноважень з реалізації державної політики у сфері гігієни праці та функції здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.02.2016 N 88-р.
   
   До приведення нормативно-правових актів з гігієни праці у відповідність до чинного законодавства посадові особи Держпраці при здійсненні державного нагляду (контролю) у цій сфері мають керуватись в межах компетенції чинними законами України та нормативно-правовими актами з питань гігієни праці.
   
   Водночас просимо вжити невідкладних заходів для прискорення підготовки нормативно-правових актів, необхідних для реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 442.
   
   
   Заступник Міністра
В. Ярошенко

   
   
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления