Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Относительно трудового договора

Относительно трудового договора   
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 01.08.2013 р. N 147/06/186-13
   (Витяг)

   
   Статтею 38 Кодексу законів про працю України закріплено право працівника розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. Власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.
   
   Згідно статутним положенням призначення і звільнення директора товариства будь-якої організаційно-правової форми здійснюється за рішенням учасників (засновників) даного суспільства.
   
   За відсутності засновників товариства можна скористатися правом на судовий захист, передбаченим статтею 7 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і звернутися до суду з позовною заявою про звільнення з посади директора.
   
   Відповідно до статті 46 ГК України підприємці мають право укладати з громадянами договори щодо використання їх праці . При укладенні трудового договору (контракту, угоди) підприємець зобов'язаний забезпечити належні і безпечні умови праці, оплату праці не нижче визначеної законом та її своєчасне одержання працівниками, а також інші соціальні гарантії, включаючи соціальне й медичне страхування та соціальне забезпечення відповідно до законодавства України.
   
   Начальник Юридичного управління
   
Є. Туліна

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
116086 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно