Подпишитесь на новости и получите книгу бесплатно!
  • Щодо надання повідомлення про прийняття на роботу іноземця та працівника за контрактом (Лист Мінсоцполітики від 29.06.2016 р. N 814/13/84-16)

Щодо надання повідомлення про прийняття на роботу іноземця та працівника за контрактом (Лист Мінсоцполітики від 29.06.2016 р. N 814/13/84-16)

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.06.2016 р. N 814/13/84-16

Щодо надання повідомлення про прийняття на роботу іноземця та працівника за контрактом

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП) визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Враховуючи положення вищезазначеної статті, було прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 р. N 413 "Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу".

Норми статті 24 КЗпП та постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 р. N 413 "Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу" поширюються на трудові відносини, тобто коли з працівником укладається трудовий договір. При цьому зазначеною статтею винятків не передбачено.

Контракт відповідно до статті 21 КЗпП є особливою формою трудового договору, у якому зазначені строк його дії, права, обов'язки і відповідальність сторін тощо.

Отже, враховуючи зазначене, норми статті 24 КЗпП та зазначеної постанови поширюються на всі випадки, коли працівник виконує роботу на умовах трудового договору.

Директор Департаменту

О. Товстенко

ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления