Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Щодо порядку оплати роботи лікаря, направленого для супроводження та роботи у дитячому закладі оздоровлення (лист Мінсоцполітики від 12.09.2016 р. № 1293/13/84-16)

Щодо порядку оплати роботи лікаря, направленого для супроводження та роботи у дитячому закладі оздоровлення (лист Мінсоцполітики від 12.09.2016 р. № 1293/13/84-16)

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.09.2016 р. № 1293/13/84-16

Щодо порядку оплати роботи лікаря, направленого для супроводження та роботи у дитячому закладі оздоровлення

(Витяг)

У Департаменті заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики розглянуто <...> листа стосовно застосування чинного законодавства в частині порядку оплати роботи лікаря, направленого для супроводження та роботи у дитячому закладі оздоровлення <...>, і в межах компетенції повідомляється.

<...> До запитання 4

Відповідно до пункту 13 Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.98 р. N 59 <...>, на час відрядження особи, яка працює за сумісництвом, середній заробіток зберігається на тому підприємстві, що її відрядило. Тобто, за дні перебування працівника у відрядженні з основного місця роботи оплата за місцем роботи за сумісництвом не провадиться.

Чинним законодавством не передбачено, наприклад, збереження місця роботи чи надання працівнику відпустки без збереження заробітної плати на роботі за сумісництвом у випадку, коли за основним місцем роботи він перебуває у відрядженні.

На нашу думку, на підставі довідки або копії наказу (розпорядження) про направлення працівника у відрядження за основним місцем роботи, на роботі за сумісництвом в табелі обліку робочого часу можна зробити відмітку "І" - Інші причини неявок.

Ведення табельного обліку робочого часу на підприємствах, в установах і організаціях регламентується наказом Держкомстату України від 05.12.2008 р. N 489 "Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці", яким затверджено форми первинної облікової документації з обліку особового складу та використання робочого часу з короткими поясненнями до них.

 

Директор Департаменту

О. Товстенко

 

Отключить рекламу
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться