Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Про отримання справжніх банкнот іноземної валюти після дослідження (лист НБУ від 25.05.2017 р. № 50-0006/37719)

Про отримання справжніх банкнот іноземної валюти після дослідження (лист НБУ від 25.05.2017 р. № 50-0006/37719)

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.05.2017 р. № 50-0006/37719

Про отримання справжніх банкнот іноземної валюти після дослідження

Департамент грошового обігу

Банкам України та їх філіям

 

Відповідно до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні1 сумнівні банкноти іноземної валюти банк (філія, відділення) надсилає безпосередньо до Управління грошового обігу по м. Києву і Київській області Департаменту грошового обігу Національного банку України.

_____________
1 затверджена постановою Правління Національного банку України від 01.06.2011 N 174.

Банкноти іноземної валюти, які за результатами дослідження визнано справжніми незалежно від ступеня їх зношеності повертаються банку (філії, відділенню).

Повідомляємо, що у зв'язку з виникненням ризиків втрати цінностей під час їх пересилання фельд'єгерським зв'язком Управління грошового обігу по м. Києву і Київській області припиняє їх відправку банкам (філіям, відділенням).

У зв'язку з цим банк (філія, відділення) протягом 30 робочих днів з дня отримання від Національного банку України повідомлення про результати дослідження банкнот має вжити заходів для отримання власними силами справжніх банкнот іноземної валюти безпосередньо в Управлінні грошового обігу по м. Києву і Київській області Департаменту грошового обігу Національного банку України.

Дана вимога буде врахована під час внесення чергових змін до відповідних нормативно-правових та розпорядчих актів Національного банку України.

 

Директор Департаменту
грошового обігу

В. П. Зайвенко

Теги
Отключить рекламу
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться