Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Об установлении размера обязательной продажи поступлений в иностранной валюте

Об установлении размера обязательной продажи поступлений в иностранной валюте   

Правління Національного банку України
   
   П О С Т А Н О В А
   
   від 16.11.2012 р. № 479


   
   м. Київ
   
   

Про встановлення розміру обов’язкового продажу надходжень в іноземній валюті


   
   Відповідно до статті 387 Господарського кодексу України, статей 25 та 44 Закону України “Про Національний банк України”, а також на підставі пункту 4 постанови Правління Національного банку України від 16 листопада 2012 року № 475 “Про зміну строків розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів і запровадження обов’язкового продажу надходжень в іноземній валюті”, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 листопада 2012 року за № 1921/22233 (далі – Постанова № 475), Правління Національного банку України постановляє:
   
   1. Надходження в іноземній валюті 1-ї групи Класифікатора іноземних валют та банківських металів, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 04 лютого 1998 року № 34 [у редакції постанови Правління Національного банку України від 02 жовтня 2002 року № 378, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2002 року за № 841/7129 (зі змінами)] та у російських рублях, на які поширюються вимоги Постанови № 475, підлягають обов’язковому продажу на міжбанківському валютному ринку України в розмірі 50 процентів.
   Решта надходжень в іноземній валюті залишається в розпорядженні резидентів і використовується ними відповідно до правил валютного регулювання.
   
   2. Генеральному департаменту грошово-кредитної політики (Щербакова О. А.) довести зміст цієї постанови до відома територіальних управлінь Національного банку України та банків України для використання в роботі, а банкам України – до відома їх клієнтів.
   
   3. Організацію виконання цієї постанови покласти на Генеральний департамент грошово-кредитної політики (Щербакова О. А.).
   
   4. Постанова набирає чинності одночасно з набранням чинності Постановою № 475 та діє протягом 6 місяців з моменту набрання чинності цією постановою.
   
   Голова
   С. Г. Арбузов

Отключить рекламу
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться