Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Філія – платник податку на прибуток безоплатно отримала від головного підприємства – платника податку на прибуток товари (роботи, послуги). Чи потрібно філії включати суму отриманих товарів (робіт, послуг) до валового доходу?

Філія – платник податку на прибуток безоплатно отримала від головного підприємства – платника податку на прибуток товари (роботи, послуги). Чи потрібно філії включати суму отриманих товарів (робіт, послуг) до валового доходу?


При передачі товарів (робіт, послуг) між головним підприємством - платником податку та його відокремленими підрозділами, що не мають статусу юридичної особи, валового доходу не виникає. Відповідно до пп. 4.1.6 п. 4.1 ст. 4 Закону України від 28.12.94 №334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (у редакції Закону України від 22.05.97 №283/97-ВР, зі змінами і доповненнями) валовий дохід включає доходи, у вигляді сум безповоротної фінансової допомоги, отриманої платником податку у звітному періоді, вартості товарів (робіт, послуг), безоплатно наданих платнику податку у звітному періоді, крім їх надання неприбутковим організаціям згідно з пунктом 7.11 статті 7 цього Закону та у межах таких операцій між платником податку та його відокремленими підрозділами, які не мають статусу юридичної особи, крім випадків, визначених у частині четвертій статті 3 Закону України "Про списання вартості несплачених обсягів природного газу".
Отже, при передачі товарів (робіт, послуг) між платником податку та його відокремленими підрозділами, що не мають статусу юридичної особи, валового доходу не виникає.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115726 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно