Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Яка дата є датою збільшення валового доходу у разі, якщо торгівля здійснюється з використанням кредитних або дебетових карток, дорожніх, комерційних, персональних або інших чеків?

Яка дата є датою збільшення валового доходу у разі, якщо торгівля здійснюється з використанням кредитних або дебетових карток, дорожніх, комерційних, персональних або інших чеків?


Згідно з пп. 11.3.3 п. 11.3 ст. 11 Закону України від 28.12.1994 № 334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (в ред. Закону України 22.05.1997 № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями) у разі коли торгівля продукцією (роботами, послугами) здійснюється з використанням кредитних або дебетових карток, дорожніх, комерційних, персональних або інших чеків, датою збільшення валового доходу вважається дата оформлення відповідного рахунку (товарного чека).

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112837 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно