Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Приватний підприємець займається виготовленням програмних продуктів, які в подальшому реалізує за допомогою мережі Інтернет. Чи обов`язково йому реєструватися платником ПДВ?

Приватний підприємець займається виготовленням програмних продуктів, які в подальшому реалізує за допомогою мережі Інтернет. Чи обов`язково йому реєструватися платником ПДВ?


Відповідно до пп. 2.3.3 п.2.3 ст.2 Закону України від 03.04.97 №168 « Про податок на додану вартість » особа, яка поставляє товари (послуги) на митній території України з використанням глобальної або локальних комп'ютерних мереж, підлягає обов'язковій реєстрації як платник податку. Інтернет, за допомогою якого суб`єкт господарювання здійснює поставку програмних продуктів, являється глобальною комп'ютерною мережею. Відповідно до ст. 6 Указу Президента України 03.07.98 № 727 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" та п. 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2000 № 507 "Про роз'яснення Указу Президента України 03.07.98 № 727" суб'єкти малого підприємництва - фізичні особи мають право вибору щодо реєстрації платниками ПДВ. Отже, якщо приватний підприємець перебуває на спрощеній системі оподаткування, то він може не реєструватися платником ПДВ.

Теги
фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
218526 242
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд