Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


Тема семинара:
ОПТИМІЗАЦІЯ ТА МІНІМІЗАЦІЯ ПОДАТКІВ ЗАКОННИМ ШЛЯХОМ /Самарченко Олена/
Время проведения:
26.05.2021 - 26.05.2021
Город:
онлайн-семінар у zoom, вся Україна
Место проведения:
онлайн-семінар у zoom, вся Україна
Стоимость:
1800 грн.
 • Организаторы
Название организации:
Центр ділового розвитку АКЦЕНТ
Контактные телефоны:
(066) 774-58-15; (095) 540-45-62; (097) 258-37-96
E-mail:
cdr.accent@gmail.com
Веб сайт:
http://acdr.com.ua
 • Описание семинара

Дата семінара: 26.05.2021 р.

Час: з 10.30 до 16.00

Лектор:

Самарченко Олена Романівна — кращий незалежний консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, автор численних публікацій в бухгалтерській пресі. Більше 15 років досвіду в проведенні семінарів.

В програмі:

 1. Залучення обігових коштів:

Безвідсоткова фінансова допомога від засновників і не тільки. Допомога з терміном  повернення більше 1 року — проблематична операція при перевірці! Як уникнути дисконтування, використовуючи умови договору

Практика перевірок та варіанти захисту від нарахування доходів.

Кредити/позики. Податкові наслідки отримання (в тому числі від нерезидентів). Дисконтування та відображення доходів за довгостроковими кредитами (відсотковими кредитами). При яких умовах можливо уникнути дисконтування

Нові податкові правила розрахунку коригування відсотків, нарахованих на користь будь-якого кредитора-нерезидента. 

Кредити юридичних осіб та депозити фізичних осіб. Як через поруку або відступлення права вимоги (передачі боргу) закрити борги. Оподаткування операцій і потенційна небезпека виникнення ПДФО та військового збору.

Операції з надання/отримання забезпечень та гарантій (ані доходів/витрат, ані ПДВ). Як правильно сформулювати умови договорів

Штрафні санкції в обліку

 1. Договори комісії та доручення:

Помилки при роботі з посередницькими договорами, в тому числі за участю фізичних осіб — підприємців.

Використання посередницьких договорів для уникнення податкових коригувань (зменшення загальної суми нарахованого доходу, збереження статусу «малого» підприємства, перенесення періоду визнання доходів).

Деякі питання визнання податкових зобов’язань та податкового кредиту з ПДВ

 1. Операції з необоротними активами:

Прискорена амортизація як законний варіант збільшення витрат.

Безоплатні необоротні активи. Що вигідніше «знайти» об’єкт  або отримати в подарунок? Як відобразити такі об’єкти в обліку

Бухгалтерська дооцінка основних засобів як механізм збільшення чистих активів. Для яких підприємств дооцінка може збільшити податкові витрати?

Збільшення вартості активів, з метою уникнення «зв’язку» з нерезидентом.

Продаж необоротних активів (в тому числі за мінімальними цінами). Що бажано зробити перед продажем, щоб заощадити на податках (прибуток, ПДВ, ПДФО). Коли і для чого бажано проводити  оцінку майна?

Ліквідація необоротних активів «з користю» для витрат і ПДВ. Які документи повинні бути для підтвердження ліквідації і як їх правильно скласти.

 1. Операції з запасами (товарами, сировиною, матеріалами):

Перейменування товару (як на етапі придбання, так і на стадії продажу покупцеві).  

Продаж товарів з «прив’язкою» ціни до валютного еквівалента. Необхідні та бажані застереження в договорах. Зміна доходів/витрат та перерахунок податкових зобов’язань/податкового кредиту з ПДВ: в які періоди і як правильно робити. 

Яка альтернатива складному механізму перерахунку цін? Аналіз договорів товарного кредиту (юридичний та бухгалтерсько-податковий аспект).Позитивні та негативні аспекти договору товарного кредиту.

Демонстраційні заходи (дегустації), безкоштовні роздачі в рекламних цілях. Що це таке: безмежні витрати або «головний біль». В яких випадках та при яких умовах можливо уникнути нарахування податкових зобов’язань з ПДВ

Уцінка невикористаних і списання зіпсованих товарів: виконання вимог бухгалтерських стандартів зі збільшенням податкових витрат.

Реорганізація підприємств як спосіб «позбутися» активів/зобов’язань без податкових наслідків.

Експорт товарів і послуг. З якими покупцями невигідно працювати з 2020 року? Нові податкові коригування. Як уникнути збільшення оподатковуваного прибутку.

 1. Безоплатне надання коштів, товарів, послуг різним особам, в тому числі неприбутковим організаціям:

Розрахунок витрат різними категоріями платників податку на прибуток.

Подарунки фізичним особам. Як правильно розрахувати базу для ПДФО і військового збору, щоб з бюджету були сплачені правильні суми, а фізична особа фінансово не постраждала.

Як вигідніше здійснювати благодійні витрати неприбутковим організаціям, якщо компанія не має оподатковуваного прибутку?

 1. Операції з заборгованостями (сумнівними, безнадійними, прощеними):

Визначення моменту прощення боргів. Як можна відстрочити списання боргів?

Дохід від списання кредиторської заборгованості. Оптимальний період визнання доходів для підприємств, що подають щоквартальні декларації з податку на прибуток.

Коригування ПДВ. Коли воно необхідне, і як це правильно зробити

Прощення боргу власником компанії: бухгалтерські особливості, які безпосередньо впливають на податковий облік. Особливості прощення боргу за процентними позиками.

 1. Заходи з охорони праці як спосіб виправдати «господарські» витрати та підтвердити податковий кредит з ПДВ:

Які нормативні акти слід використовувати. Які саме витрати і в яких обсягах можна «підтягнути» до витрат на охорону праці. Документальне оформлення.

 1. Взаємовідносини з підприємцями (в тому числі з платниками єдиного податку)

З якими платниками єдиного податку може співпрацювати звичайне підприємство. Чи повинне підприємство перевіряти види діяльності платника єдиного податку і які ризики при виявленні «відхилень».

Відносини з підприємцями, які діють як «прошарок» між компанією та нерезидентом.

Останні законодавчі зміни, які усувають зручну схему роботи.

Ризикові операції. Які операції з платниками єдиного податку можна класифікувати як «ризиковані». Основні претензії з боку податкових органів.

Регулярні господарські відносини з підприємцями. Ризики того, що такі відносини можуть бути прирівняні до трудових відносин.

 1. Оподаткування деяких виплат фізичним особам.

Допомога на санаторно-курортне лікування (медичне обслуговування, медикаменти і т.д.) як альтернатива подарункам і медичному страхуванню. Умови звільнення від оподаткування.

Витрати на відрядження (добові) замість заробітної плати торгових представників та інших співробітників, робота яких передбачає поїздки. Чим вигідніше оформлення відрядження, документальне оформлення.

Благодійна допомога (цільова та нецільова): кому і в якій сумі виплачується? Найменування платежу як забезпечення ненарахування податків. Як правильно скласти первинні документи.

Користування майном фізичної особи: сплата орендної плати або компенсації (як вибрати найкращий варіант). Юридичне оформлення, сума, витрати (в тому числі пов’язані з утриманням майна). Позичка (безкоштовне користування): плюси і мінуси, законодавча база, оподаткування.

Вартість участі – 1800 грн.

Учасникам надається роздатковий матеріал в електронному вигляді. Можливість задавати питання лектору в режимі онлайн-семінару.

Щоб взяти  участь, вам потрібен комп’ютер, ноутбук, смартфон або планшет з доступом в Інтернет. (За день до початку онлайн-конференції ви отримаєте посилання з ідентифікатором і паролем конференції ZOOM)

Реквізити для оплати:  ФОП Солодовенко Оксана Анатоліївна, код ЄДРПОУ 3057316944   Р/р UA413808050000000026008637246 в АТ «Райффайзен Банк Аваль»   у м. Києві,  Призначення платежу:  інформаційно-консультаційні послуги   

 РФ №   27  від   «__»_____2021 г. (Без ПДВ)

З питань реєстрації та додаткової інформації звертайтеся за тел.:

(066) 774-58-15; (095) 540-45-62 (097) 258-37-96

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
60077 223
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям