Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.12.16
9495 18 Друкувати

"Приватбанк" заявив про часткове розблокування платежів ФОП і юросіб

Поки платежі виконуються в межах сум, які зайшли на рахунки з 19 грудня, повідомляє УНІАН.

Про це у Facebook написав IT-директор "Приватбанку" Дмитро Дубілет.

"Запустили платежі ФОП та юридичних осіб... Поки що лише в межах сум, які зайшли на рахунки з 19-го числа", - написав Дубілет.

"Запустити всі платежі держава поки що відмовляється, посилаючись на закон. Всі чекають, коли новий голова офіційно вступить на посаду. Сподіваємося, що це буде сьогодні-завтра. Також нагадую всім підприємствам, що якщо ви створили податковий платіж, а банк з якоїсь причини не встигне його провести, то штрафи за таке не накладаються (рішення вищого госпсуду)", - додав він.

Раніше повідомлялося, що "ПриватБанк" заморозив кошти на рахунках корпоративних клієнтів станом на 19 грудня.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Нина
20.12.16 15:05

на какой закон Оо?

Відповісти
  • Татьяна
20.12.16 15:05

Власти сами устроили панику. Если бы прошла информация о национализации Приватбанка без комментариев по-поводу вывода Коломойским 150 млр.грн , если бы они сказали, что банк будет продолжать работать в штатном режиме, люди бы не переживали и спокойно работали.

Відповісти
  • Коломойський
20.12.16 15:13

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Відповісти
  • Абзац
20.12.16 15:13

говорили, шо як такої націоналізації не передбачено законодавством, потім заплатив Мінфін за ПриватБанк 1 гривню, і потім говорять же про продаж. Тобто фактично міняються власники, акціонери через купівлю-продаж, через так би мовити таку собі "націоналізацію"

Відповісти
  • Марі
20.12.16 15:16

Адмін. Відкоригуйте заголовок "в рамках сумм, которые зашли на счета до 19 декбаря", не до а після

Відповісти
  • Коломойська
20.12.16 15:21

Ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Сара
20.12.16 15:38

Народ, пробуйте http://tyzhden.ua/News/181349

Відповісти
  • Аленка
20.12.16 16:13

Наши платежи по зарплате и налоги висят на визировании в банке.

Відповісти
  • Наталья
20.12.16 17:02

Аленка, у нас налоги списались, а зарплата - висит. Позвонила наша начальница отделения, и сообщила, что зарплата будет перечислена в течение 3-х рабочих дней. Это Харьков

Відповісти
  • Rina
20.12.16 16:21

Не мое, но повеселило: Петя был хорошим мальчиком и за это святой Николай подарил ему Приватбанк. А вот украинцы плохо себя вели и им достались долги Приватбанка.

Відповісти
  • Галина
20.12.16 17:00

Оказывается в последнее время, мы совсем себя плохо вели.

Відповісти
  • ta
20.12.16 16:29

У нас уже не будет больших поступлений в этом месяце , которых бы хватило на ЗП и оплату аренды. У нас только "замороженые деньги".

Відповісти
  • Коломойський
20.12.16 16:48

Кохана , що то за УРА!?

Відповісти
  • Мария
20.12.16 17:41

Висит все на визировании банка: налоги, з\пл, аренда

Відповісти
  • все получилось
20.12.16 17:56

ребята,все получилось, надо зайти в платежи-отправленные, отозвать непроведенные платежи, создать новые и они уйдут. Проверено на себе. Если не получится повторить то же самое.

Відповісти
  • Никуша
20.12.16 19:29

все получилось, меня больше интересует когда и куда они (платежи) прийдут

Відповісти
  • Татьяна
20.12.16 20:26

Не дошли уплаченные и списанные 16(вечером) и 17 декабря налоговые платежи (Единый,ЕСВ, НДФЛ, ВС) с карточки через личный Приват24. В электронном кабинете плательщика налогов недоимка.

Відповісти