Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.02.17
9090 8 Друкувати

Розрахунок коригування до податкових накладних: вибираємо період для відображення

Платником ПДВ бути складно. Тут навіть найпростіше завдання може перетворитися на захоплюючу пригоду.

Часом з ПН буває не просто, що ж тоді говорити про РК. Адже при виборі правильного періоду для відображення таких документів доводитися враховувати ще більше факторів.

Ну а якщо ще додати зміни в ПКУ з 01.01.17 р.? То тут взагалі голова піде обертом.

Але в сьогоднішньому відеоуроці від журналу «Бухгалтер 911» ми розберемося з цією проблемою.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Вики
01.02.17 08:39

Доброе утро! Спасибо за урок! Вы лучшие! Еще просьба если можно в связи со сложившимися обстоятельствами может подготовите видео урок (и статью) о ликвидации предприятия ООО. Мы уже на грани( Крик души о помощи!!! Спасибо!

Відповісти
  • voko
01.02.17 08:44

Це відео може й правильне за суттю, але геть не практичне. Нічого особистого до актриси не маю :) Такі поради краще викладати у письмовій формі. Дякую за увагу.

Відповісти
  • Надежда
01.02.17 09:20

не могу зарегистрировать РК (уменьшение) от 05.01.17, т.к. не зарегистрированная НН от 26.05.16 (неплательщику НДС) - на тот момент отсутствовал лимит. Для регистрации НН прошло 180 дней. Как быть?

Відповісти
  • Ксения
01.02.17 13:32

Добрый день! Спасибо за информацию!Если можно, ПОЖАЛУЙСТА, ее же, но в табличном виде. В случае, когда понадобится эта информация, не будет времени и возможности 15 минут просматривать видео. А вот табличку я бы себе распечатала, как памятку. Очень нужно.Спасибо.

Відповісти
  • Инна
01.02.17 14:05

Спасибо большое! И у меня тоже такая же просьба, пожалуйста, напечатайте в фоме статьи, чтобы всегда было под рукой!!!

Відповісти
  • Наталья
01.02.17 14:51

Подскажите,пожалуйста,как вы смотрите видео?У меня ничего не получается.

Відповісти
  • Ирина
02.02.17 09:43

Спасибо):

Відповісти
  • Accauntant
02.02.17 10:56

Присоединяюсь к просьбе коллег выложить информацию компактно, в форме таблицы. Спасибо!

Відповісти