Сайт для бухгалтерів №1 в Україні
Чат 911

Отримуйте
новини поштою!


29.06.17
35289 49 Друкувати

M.E.Doc отвечает на горячие вопросы пользователей (обновлено)

Перш за все, на сторінці M.E.Doc у "Фейсбук" з’явилося застереження про другу хвилю розповсюдження вірусу.


 

До нас надходить велика кількість запитань. Задля того, щоб дати відповіді якомога більшій кількості користувачів, ми публікуємо відповіді на запитання, що ставлять найчастіше:
1. Коли можна реєструвати ПН?
Згідно інформації, опублікованої ДФС, реєстрація ПН повинна проводитися сьогодні в штатному режимі. Наразі ми готуємо офіційне звернення до ДФС з проханням продовжити строки реєстрації ПН і подачі звітності.
2. Якщо не проводити оновлення, то можна спокійно працювати в програмі? M.E.doc буде працювати?
Програма M.E.doc працює в штатному режимі.
3. Сервер обміну документами з контрагентами не працює. Не відправляються ПН і РК контрагентам, що робити? Відсутнє пряме з’єднання з Сервером Документообігу?
СДО вже працює в штатному режимі.
4. Довго приходять витяги на запити в ДФС. Немає квитанцій на ПН і РК.
Стосовно цього питання Вам необхідно звернутися в ДФС за роз'ясненнями.
5.Вірус зашифрував всі файли, хто оплатить штрафи за несвоєчасну реєстрацію ПН?
Управління кібербезпеки МВС України рекомендує викликати поліцію та складати заяву про скоєний злочин. У кожному районному відділі створені робочі групи, які приймають подібні звернення.
6.Помилка з'єднання з БД WIN 1251. Помилка з’єднання з базою даних - що робити?
Помилка може виникати внаслідок пошкодження служби Firebird або безпосередньо бази даних програми. Також, ситуація можлива, якщо ПК вражений вірусом, та файли програми частково зашифровані. В цьому випадку необхідно встановити нову копію програми на знезараженому ПК та відновити дані з резервних копій. За більш детальною інформацією Вам необхідно звернутися до технічної підтримки +380 44 206 72 10.
7. Можна користуватись M.E.doc? Не запуститься з ним вірус?
Користуватись можна. В програмі і в оновленні вірусів немає.
8. Ви можете гарантувати, що ваш сервер не був використаний для розповсюдження вірусу? Ви доклали всіх зусиль щоб унеможливити завантаження можливого шкідливого оновлення шляхом додавання та контролю цифрового підпису та оновлення програмного забезпечення серверу?
Кібератака була скоєна на Україну загалом, про що заявили наші та міжнародні експерти. Зі свого боку ми співпрацюємо с Департаментом МВС України, з міжнародними фахівцями з кібербезпеки з приводу виявлення шляхів зараження та усунення наслідків.
9. Не працює сайт Медка. Не можемо скачати демку.
На даний момент сервер оновлень перевантажений через велику кількість запитів. Ми працюємо над розширенням каналу підключень.

10. Коли буде працювати СОТА?
На даний момент проводяться роботи по відновленню роботи веб-сервісу СОТА. Сервіс буде доступний сьогодні в другій половині дня.

11. У мене зникли секретні ключі через вірус. Мені знову необхідно оплачувати і отримувати нові?
В даному випадку ми здійснюємо перевидачу безкоштовно.

12. Блокування сертифікатів по парольному діалогу.
З даного питання Вам необхідно звернутися до технічної підтримки +380 44 206 72 10.

Сподіваємось, наші відповіді стануть Вам у пригоді.

UPD:
Через технічні складності веб-сервіс СОТА, вірогідно, сьогодні не працюватиме.

За матеріалами M.E.Doc на Фейсбуке
Рубрика:
Коментарі
  • Таня
29.06.17 20:31

Отзовитесь, кто сегодня заходил в медок? Можно заходить и регистрировать налоговые накладные? Завтра последний день(((

Відповісти
  • Ольга
30.06.17 09:02

Таня, я вчера работала в нормальном режиме в медке и регистрировала накладные квитанцыи пришли часть сегодня часть вчера вечером.

Відповісти
  • Иришка
29.06.17 21:16

Таня, я сегодня,предварительно скинув на флешку резервную копию,ключи и другие важные для меня документы рискнула зайти кинула на регистрацию налоговые по трем фирмам по 2 зарегистрировано, 3 буду смотреть завтра, т.к.кинула ближе к вечеру

Відповісти
  • xxxxx
29.06.17 20:45

медок работает и налоговые регистрировались

Відповісти
  • Таня
29.06.17 20:52

xxxxx, т.е. можно без боязни заходить, регистрировать? но обновления пока не скачивать, верно?

Відповісти
  • Ксения.
29.06.17 21:16

Скачала сегодня новый медок, работала на пораженные компьютере, коллеги работали на компах которые вирус не затронул, все гуд. Нн регистрируют, на половину получила квитанции о принятии.

Відповісти
  • xxxxx
29.06.17 21:16

у меня версия медка 189.

Відповісти
  • xxxxx
29.06.17 21:18

регистрация была в 15:38

Відповісти
  • Маестро
29.06.17 21:34

Чому непрацює СОТА !!!???

Відповісти
  • хорек
29.06.17 22:52

смотрите 1+1 там сейчас можновладци несут пургу про медок

Відповісти
  • Ольга
29.06.17 23:10

Мелок работает. Но нн не принимает пишетДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.При необхідності виправте документ та відправте його знову.Виявлені помилки:Порушено вимоги наказу Міндоходів України від 29.11.2013 №729, а саме: Подання декількох документів з однаковим іменем файлу не допускається - документ з іменем файлу '26550039194611J1201009100000000110620172655.XML' присутній в Архіві електронних документівз реєстраційним номером '9118364894'. Дата подання 20.06.2017.Подання декількох документів з однаковим іменем файлу не допускається.При необхідності зміните номер документа в імені файлу і повторно відправте документ.Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.12.15Кто столкнулся с такой проблемой?

Відповісти
  • хорек
29.06.17 23:34

Ольга, Вы медок наверно переустанавливали, позвоните утром дилеру, пусть подскажут как счетчик НН скорректировать

Відповісти
  • 777
30.06.17 01:10

Обіцяли,що в другій половині дня буде працювати СОТА, я в неї не можу зайти, А в мене завтра останній строк реєстрації, буду завтра через іншу програму реєструвати!

Відповісти
  • злой бух
30.06.17 05:27

у мене Медок як працював так і працює. А от що робити, якщо відправили кошти на СЕА ПДВ, а вони до сих пір там не з'явились? Як тепер реєструвати ПН? В казначействі всі комп"ютери відключені....

Відповісти
  • Таня
30.06.17 06:20

злой бух, можно попросить контрагентов "ошибиться" с регистрацией...для перестраховки...

Відповісти
  • вера
30.06.17 09:44

Таня, что-то я не понимаю как именно ошибиться?

Відповісти
  • Машуня
30.06.17 07:53

Я так понимаю, что Медок работает и все ОК. Но как быть с НН, РК, Актами сверки и пр. документами, полученными от контрагентов через Медок или любую другую прогу? Если у контрагента компьютер заражен, он может передать зараженный файл, я правильно понимаю? Медок, как и другие проги, ведь не антивирусники, у них другие функции. И при открытии этого файла файла от контрагента может случиться кирдык?

Відповісти
  • 12345
30.06.17 08:58

Как в пословице "Я не хочу чтобы ты работал, я хочу чтобы ты затра@ался!"

Відповісти
  • вера
30.06.17 09:37

Вчера пополнила счет ПДВ в 15-00 еще нет((( Как регестрировать НН???

Відповісти
  • ольга
30.06.17 10:32

вера, вчора поповнила ПДВ-рахунок вранці, витягт не отримала до вечора, але ПН зареєстровано .

Відповісти
  • Катерина
30.06.17 09:59

вера, я тоже вчера сбросила деньги - сегодня нет. Может в налоговую позвонить пришли деньги или нет?

Відповісти
  • Світлана, Запоріжжя
30.06.17 10:55

Катерина, у меня вчера такая же ситуация была. В налоговой ничего не знают. Но позвонила в Казначейство на горячую линию, сослались на кибератаку. Но после звонка деньги появились почти сразу в ЭК

Відповісти
  • бух2016
30.06.17 10:17

Мы вчера бросили деньги в 10:00, в 15:00 появились в ЭК. Ждите.(((

Відповісти
  • вера
30.06.17 12:01

бух2016, Спасибо , деньги зачислены

Відповісти
  • Ольга
30.06.17 11:58

Ребята, а кто-то обращался а полицию.? Писал заявления, например, что не могу заплатить налоги в связи с тем, что лежит банк?

Відповісти
  • ****
30.06.17 13:05

Ольга, ДФС рекомендует обращаться в Киберполицию "За дві доби до поліції надійшло 1,5 тисячі повідомлень про вірусне зараження комп'ютерних мереж. Відомості за 63 фактами вже внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 361 Кримінального кодексу України. Ще за 115 фактами вирішується питання щодо їх правової кваліфікації. Про це повідомив Департамент кіберполіції." https://news.dtkt.ua/state/other/44175

Відповісти
  • 1963
30.06.17 12:11

Добрый день.Вчера с19-00 у меня медок летал я зарегила 25 нн и сегодня в 8- 00 получила квитанции о принятии и отправила контрагентам.

Відповісти
  • Ольга
30.06.17 12:49

Коллеги, внимание!!! Программисты сейчас сказали, что идет вторая волна вирусной атаки!!! "Накрылся" ОТП Банк. Срочно все выключаемся!!!

Відповісти
  • SHADOW
30.06.17 13:16

Ольга, работает клиент банк от отп и сайт их работает. только что проверил

Відповісти
  • Lexus
30.06.17 13:18

С МЕДОК ВСЁ ОК!!!!

Відповісти
  • buh
30.06.17 14:17

Lexus, особенный ОК у их пользователей

Відповісти
  • Таки да
30.06.17 13:45

Lexus, так ОК!, что сайт не открывается?

Відповісти
  • Века
30.06.17 14:19

Таки да, открывается.

Відповісти
  • Таки да
30.06.17 17:54

Века, до сих пор не открывается сайт ихний.

Відповісти
  • Таки да
30.06.17 16:16

Века, попробуй и доложи!

Відповісти
  • Зара
30.06.17 14:41

Помогите!!! Не регист-ся НН, постоянно приходит ответ про одинаковое имя файла и т.п., кто сталкивался и как решили этот вопрос? Уже несколько раз выгружала, каждый раз имя файла другое, а ответ тот же((

Відповісти
  • Світлана, Запоріжжя
30.06.17 14:50

Зара, у меня такое вчера случилось. Чуть не умерла от " восторга", больше 80 шт НН. Копировала в Медке каждую НН и каждую отправляла повторно ( не пакетом). Сегодня все эти НН зарегистрированы 29.06

Відповісти
  • Зара
30.06.17 14:56

Світлана, Запоріжжя, просто скопировать в МЕДке и всё? Сейчас попробую, а то одна НН осталась и я уже её НЕНАВИЖУ))

Відповісти
  • Світлана, Запоріжжя
30.06.17 14:58

Зара, да просто скопировать

Відповісти
  • Зара
30.06.17 15:10

Світлана, Запоріжжя, спасибо, отправила)

Відповісти
  • Бухик
30.06.17 15:08

От цікаво, якщо архів медка грохнувся, то при документальній перевірці знову потрібно буде поробити запити і "повитягувати" всі податкові накладні?

Відповісти
  • Бух
01.07.17 13:50

Бухик, а зачем? Они все это видят и так. И на проверку приходят уже с информацией, что когда было зарегино. И на внеплановые, кстати, тоже.

Відповісти
  • sv
30.06.17 17:07

Бухик, скорей всего да.

Відповісти
  • Ирина
30.06.17 15:35

Поскажите, сегодня отправила НН, квитанций пока нет, если прийдут завтра то будут штрафы?

Відповісти
  • Таня
30.06.17 16:09

Ирина, у меня со вчерашнего дня не зарегистрированны. Причем из отправленных половина зарегистрировалась, половина нет, по третему разу отправляю.

Відповісти
  • Светик
30.06.17 15:58

А у меня1С слетела и все файлы ворда какой ужас!!!!!

Відповісти
  • Інна
03.07.17 23:16

Светик, та же хрень

Відповісти
  • Радистка
30.06.17 16:25

Сегодня отправила 7 НН в 10,00 утра , ответ о принятии начали приходить как то регульно в 14,30. Коньячок не понадибился)))

Відповісти
  • Гроз.бух.
30.06.17 18:03

Отправляю ч/з Медок на регистрацию НН, накладывается ЕЦП,а дальше в налогову не проходит пишет" Помилка формування блоку для відправки" , что это может быть, кто знает ответьте.

Відповісти