Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


06.10.17
5857 9 Друкувати

Щодо врахування лікарняних при нарахуванні відпускних

Мінсоцполітики у листі від 06.09.2017 р. № 2339/0/101-17  розглянуло питання щодо врахування допомоги по тимчасовій непрацездатності при обчисленні середньої заробітної плати для оплати днів відпусток та виплати компенсації за невикористані дні відпусток згідно з Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою КМУ від 08.02.95 р. N 100 (далі - Порядок), та повідомляє.

Відповідно до абзацу третього п. 3 Порядку при обчисленні середньої заробітної плати для оплати часу відпусток та виплати компенсації за невикористані дні відпустки, крім виплат, які передбачені абзацом першим цього пункту, до фактичного заробітку включаються виплати за час, протягом якого працівнику зберігається середній заробіток (за час попередньої щорічної відпустки, виконання державних і громадських обов'язків, службового відрядження тощо), та допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.

Теги:
Коментарі
  • Вика
06.10.17 10:11

Читала, читала и запуталась. Так в расчет средней для отпуска цифры больничных попадают?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 1
  • Сомневающийся
06.10.17 12:15

Вика, Следует иметь в виду:  https://youtu.be/-NsBud2l5ZE?t=4383  (1:13:02 — 1:21:04)Если больничные оплачивались в 100% — включаются. Если частково (50,60,70%), то следует учитывать п. 2. Постанови № 100  ( http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/100-95-%D0%BF  ): " Час, протягом якого працівники згідно з чинним законодавством або з інших поважних причин не працювали і за ними не зберігався заробіток АБО зберігався ЧАСТКОВО, ВИКЛЮЧАЄТЬСЯ з розрахункового періоду."

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • PPG
07.10.17 09:24

Сомневающийся, так в письме же о том, что неважно в каком размере начислены больничные, они попадают все равно в расчёт средней для отпуска

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Сомневающийся
06.10.17 12:17

Прошу прощения: мой комментарий относится для расчёта больничных, а не отпуска

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Пампукская Хрюря
06.10.17 10:24

Вика, да попадают

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • SV_buh
06.10.17 10:24

Так, але не індексуються.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • SV_buh
06.10.17 10:24

Так, але не індексуються.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • МІРА
06.10.17 12:22

SV_buh, що означає не індексуються ( можливо не коригуються на коефіцієнт при підцвищені окладів)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Вика
06.10.17 11:18

Спасибо)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
У фокусі фото автора
Ушакова Лілія Форма № 1ДФ за 3 квартал: оренда, позики, ФОП, штрафи…...
3610 3
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд