Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


11.10.17
8154 8 Друкувати

У декларації з ПДВ не зазначають помилкових податкових накладних і розрахунків до них

Якщо платник податку помилково складав податкові накладні за операцією з постачання товарів/послуг і зареєстрував їх в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН), він мусить скласти розрахунки коригування до таких помилкових податкових накладних, аби виправити помилку. Йдеться про ситуації, коли на одну операцію з постачання товарів/послуг платник склав дві чи більше податкових накладних. Такі розрахунки коригування покупець (отримувач) товарів/послуг має зареєструвати в ЄРПН, дотримуючи визначених строків реєстрації.

Платникам податків заборонено формувати показники податкової звітності на підставі даних, не підтверджених первинними документами.

У податковій декларації з ПДВ платник зазначає дані зі складеної на підставі первинних документів податкової накладної. Тому обсягів постачання товарів/послуг і сум ПДВ, зазначених у помилкових податкових накладних і розрахунках коригування до них, не відображають у податковій декларації з ПДВ.

Лист ДФС від 03.10.2017 р. № 2095/6/99-99-15-03-02-15/ІПК, № 2096/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

За матеріалами Головбух24
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Валентина
11.10.17 10:33

Интересно, знают ли об этом районные ГНИ Днепра, Киева и др., которые самозабвенно пишут камералки по невключению ошибочных НН в декларации.

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • 1963
11.10.17 10:48

Да в Днепре особенно в АНД налоговой этого не знают,зарегистрировали две налоговые на одну поставку ошибочно и еще с нарушением срока тут же сделали корректировку зарегистрировали ее но налоговая вынесла мозг по полной и оштрафовала за нарушение срока, и никакие доказательства по первичке не помогли,

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Валентина
11.10.17 11:50

1963, жалобу в ДФСУ не пробовали? Мы послали. Ждем.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Катерина
11.10.17 12:10

А я включаю в Декларацию и ошибочную НН и РК к ней, они же зарегистрировались в ЕРНН. Иначе будут расхождения с реестром. Или я не так делаю, или статью не поняла?

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 1
  • Александра
11.10.17 12:29

А я не включаю ошибочные нн и нулевые рк.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Natashishe4ka
11.10.17 12:56

А нас Новомосковская налоговая "напрягла" включить ошибочную НН И РК к ней, которые кстати в одном периоде, в деку и сдать уточненку.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Тамара
12.10.17 18:53

Natashishe4ka, Дніпровська районна в Києві дотримується аналогічної думки. Сказали, щоб ми не читали всяку дурню в інтернеті, і що це була індивідуальна под.консультація (щоб помилкові в деку не включати). Здавайте уточненку і без варіантів, бо деку до відома поставить. Я уже навіть не перепитувала на підставі чого, і тд.....В даному варіанті простіше було здати уточненку, бо інспектор директора напрягала.

Відповісти