Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


29.11.17
11580 5 Друкувати

Чи необхідно платнику податків, який прийняв рішення про незастосування коригувань фінрезультату на різниці, кожен рік заповнювати поле «Наявність рішення»?

Відповідно до п. 134.1.1 ПКУ платник податку, у якого річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує 20 млн грн, має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення минулих років) не більше одного разу протягом безперервної сукупності років в кожному з яких виконується цей критерій щодо розміру доходу.

Про прийняте рішення платник податку зазначає у Декларації з податку на прибуток, що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років. В подальші роки такої сукупності коригування фінансового результату також не застосовуються.

Проте податківці (див. категорію 102.23.02 «ЗІР») вважають, що у кожній Декларації за наступні роки такий платник податків повинен проставляти відповідну позначку та зазначати номер та дату розпорядчого документа, на підставі якого прийнято рішення про незастосування різниць та зазначеного в Декларації за перший рік в такій безперервній сукупності років.

Коментарі
  • ;;;
29.11.17 06:37

Не поняла, если есть приказ в 2015 о не применении разниц, то что ежегодно нужно было ставить отметку в деке?

Відповісти
  • Бух
29.11.17 06:49

ага

Відповісти
  • Вики
29.11.17 09:09

Как так можно в законе одно а на практике другое противоположное. Надоело.

Відповісти
  • 111
29.11.17 09:41

"Задолбали"!!! В прошлом году писали, что не надо каждый год указывать, в этом году - надо!!!

Відповісти
  • Галина
29.11.17 15:40

В прошлом году писали, что только раз пишется про такое Решение. А теперь напишем второй раз, еще ошибкой признают. Или деку недействительной признают.

Відповісти
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
26940 122
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно