Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.01.18
27185 24 Друкувати

Зразок скарги в ДФС на те, що податкові накладні не розблоковані 2 січня 2018 р.

Незважаючи на норми Закону України від 7 грудня 2017 року № 2245-VІІІ про припинення блокування податкових накладних та обов'язки податкових органів зареєструвати заблоковані раніше податкові накладні, багато податкових накладних залишилися заблокованими після 2 січня 2018 року, не дивлячись на те, що виконані всі необхідні законом умови.

Що робити в цьому випадку підприємству?

Ми пропонуємо оформити скаргу в ДФС за наведеною нижче формою.

Державна фіскальна служба України

__________________________________

04053, м. Київ, Львівська пл., 8

Міністерство фінансів України
01008, м.Київ, вул. М.Грушевського, 12/2

Комітет з питань податкової та митної політики Верховної Ради України
01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 5

Скаржник:                   _______________________________________

Код ЄДРПОУ             ______________________________

Індивідуальний податковий номер: __________________________

Податкова адреса: _________________________________________

Телефон: _____________________________

 

СКАРГА

на бездіяльність ДФС України

«___»  2017 р. ТОВ «________________________» (надалі Товариство, Скаржник, платник податків) було подано на реєстрацію в ЄРПН податкову накладну від «____»_______________ 2017 р. за №_______, виписану на покупця «________________» на суму ПДВ _______________.

Реєстрацію вищезазначеної податкової накладної було призупинено (квитанція _________).

Товариство «____»__________________ у встановленому порядку направило до контролюючого органу письмові пояснення та копії документів, достатні для прийняття рішення о реєстрації податкової накладної. Але Рішенням комісії ДФС України, яка приймає рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації №_____________________________ від «____»___________2017 р. в реєстрації податкової накладної було відмовлено.

Відповідно до п. 57 1. Підрозділу 2 Розділу ХХ Податкового Кодексу України податкові накладні/розрахунки коригування, реєстрацію яких у Єдиному реєстрі податкових накладних зупинено відповідно до пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу, реєструються з урахуванням вимог пунктів 200 1.3 та 200 1.9 статті 200 1 та пункту 201.10 статті 201 цього Кодексу не пізніше 2 січня 2018 року, крім:

податкових накладних/розрахунків коригування, щодо яких станом на 1 грудня 2017 року не подані пояснення і копії документів відповідно до підпункту 201.16.2 пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу;

податкових накладних/розрахунків коригування, щодо яких прийнято рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних, по яких станом на 1 грудня 2017 року не розпочинали процедуру оскарження в адміністративному або судовому порядку.

Таким чином, виконані усі умови для автоматичної реєстрації податкової накладної від «____» ____________________ 2017 р. за №______________ .

Проте, станом на 02 січня 2018 р. вищезазначена податкова накладна не зареєстрована в ЄРПН.

Враховуючи наведене, керуючись ст. 19 Конституції України п. 57 1. Підрозділу 2 Розділу ХХ Податкового Кодексу України, прошу Вас негайно зареєструвати зазначену податкову накладну.

Додатки:

______________________________________________

__.01.2018 р.

Директор ТОВ «________________» __________________________

За матеріалами Аудиторська фірма "Тріада"

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Сандро
11.01.18 11:04

Большое спасибо за образец жалобы.
Однако хочу уточнить такой момент. В статье указано "Мы предлагаем оформить жалобу в ГФС по нижеприведенной форме"
Далее, в шапке Жалобы указывается:
строка №1 - Адрес ГФСУ "04053, м. Київ, Львівська пл., 8";
строка №2 - Получатель и Адрес Минфин "Міністерство фінансів України
01008, м.Київ, вул. М.Грушевського, 12/2";
строка №3 - Получатель и Адрес Минфин "Комітет з питань податкової та митної політики Верховної Ради України
01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 5"
Вопрос.
Куда же Вы рекомендуете обращаться с Жалобой: в ГФСУ или ОДНОВРЕМЕННО в ГФСУ, Минфин и Комитет по вопросам налоговой и таможенной политики ВРУ?

Відповісти
  • Сергей
11.01.18 13:57

Уважаемый Сандро, в другие инстанции направляются копии по вашему желанию. Но правильно указывает Марийка, что это вредить не будет, а только усилит вашу позицию

Відповісти
  • Сандро
11.01.18 16:30

спасибо.

Відповісти
  • Марийка
11.01.18 11:42

Сандро, по опыту знаю, что жаловаться надо ВСЕМ!...  
Жалуетесь в ГФСУ... и в шапке перечисляете "копия в....", "копия в...."

Відповісти
  • Сандро
11.01.18 16:30

спасибо.

Відповісти
  • Оксана
11.01.18 13:36

Марийка, подскажите, это опять собирать весь пакет документов, которые были с жалобой, на которую получен отрицательный ответ и отправлять?

Відповісти
  • ма
11.01.18 16:24

Оксана, конечно... и все копии прикладываются к жалобе!.. по аналогии с судом
 

Відповісти
  • Р
11.01.18 15:17

Скарга в ДФС на ДФС?..
Може, краще листа подібного змісту написати (у ДФС, Мінфін, КМУ)? З доданням копій необхідних документів.
 А то на скаргу може бути формальний відпис, на кшталт: "Не розлянуто, тому що не відповідає ст. 56 ПКУ"

Відповісти
  • 123
11.01.18 15:40

не 2.01, а с 2.01. Всі податкові накладні, реєстрація яких зупинена відповідно до критеріїв оцінки ступеня ризиків, мають бути зареєстровані в Єдиному реєстрі з 02.01.2018.

Відповісти
  • ок
11.01.18 15:51

123, должно быть не позже 2.01.
из закона:
Податкові накладні/розрахунки коригування, реєстрацію яких у Єдиному реєстрі податкових накладних зупинено відповідно до пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу, реєструються з урахуванням вимог пунктів 200-1.3 та 200-1.9 статті 200-1 та пункту 201.10 статті 201 цього Кодексу не пізніше 2 січня 2018 року

Відповісти
  • 123
11.01.18 15:41

Через эл.кабинет - Листування - Подать письмо -заявление о регистрации. 

Відповісти
  • Тамара
11.01.18 16:50

Мы написали письмо в кабинете, ответа Нет, дозвонились на горячую линию на импульс, Там приняли как обращение и сказали ждать в течении 15 дней. Нужно жаловаться фин.омбудсмену,Может у кого есть образец...

Відповісти
  • 123
11.01.18 16:51

Скарга не полная .  2 -е условие не  выполнено:

податкових накладних/розрахунків коригування, щодо яких прийнято рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних, по яких станом на 1 грудня 2017 року не розпочинали процедуру оскарження в адміністративному або судовому порядку.

Відповісти
  • Елена
11.01.18 22:14

Поддерживаю, жалоба написана в режиме, нас заблокировали, мы подали документы, но комиссия нам отказала в регистрации. Так вот до 2 января регистрации подлежат подобные не, если по ним начата процедура судебного обжалования... В этом же примере нет ни слова об этом, и тогда не понятна фраза, сто выполнены все условия для автоматической регистрации 2 января 

Відповісти
  • Бух
12.01.18 11:17

Коллеги,вопрос не потеме. МЕДок не приходят ни квитанции,ни повидомлення.МЕДок утвержедант,что дело не вних.В налоговую дозвониться не могу.Сроки по налоговым поджимают. Как сегодня у Вас отправляется-получается с налгового сервера?

Відповісти
  • оксана
12.01.18 11:42

у меня
по одному предприятию в обед бросила НН висит
по второму поздно вечером- прекрасно прошли

Відповісти
  • Одесса
12.01.18 15:41

10.01.18 в 11.15 отправила НН сегодня есть регистрация.

Відповісти
  • Марианна
12.01.18 19:52

Подскажите, пожалуйста, может кто столкнулся с этой проблемой и знает как быть. Срочно!
У меня была предоплата в ноябре 2017 на 600 тыс, потом был частичный возврат денег 100тыс, пару реализаций штуки три на сумму 60тыс. итого была выписана изначально нн на 600, потом рк на -100 и 3 рк нулевых. сейчас за 16.12 пытаюсь выписать рк на возврат 200 тыс, но отклонятт регистрацию, так как пишет что количество у меня минус 4, из-за того что я раньше количество снимала -1 при каждом изменении (хотя в нн только 1 количество было указано) и оно проходило, а сейчас я не могу ничего зарегить.

Відповісти
  • Елена
13.01.18 15:59

Из отправленных на регистрацию 11.01.18 НН тридцать штук зарегистрировались (квитанции появились к вечеру 12.01.18), а пять УЖЕ ТРЕТИЙ ДЕНЬ висят со статусом "відправлено в ДФС"

Відповісти
  • бух
13.01.18 19:07

Елена,я Вам завидую. у меня ткая же ситуация, но цифрі другие - 1500 отправлено, 300 зарегино, 1200- видправлено. сегодня начала отпарвлять повторно. знаете, какой резултьат? 1 зарегилась, при чем дата поступления в ДФС - сегодняшнее число!! и дата регистрации - сегодня. т.е. то, что біло отправлено 11 и висело -  как віясняется, до них не дошло. отправляю уже третий раз єту кучу... что будет 15 числа - даже не представляю. и как докахать потом, что єто не ті лох, а они дебилі!

Відповісти
  • Буска
13.01.18 21:43

Люди,человеки!Радость то кака!Зарегили НН за октябрь по скаргам.Не уж-то лед тронулся?

Відповісти
  • Злой бух
14.01.18 18:28

Буска,

Відповісти
  • Злой бух
14.01.18 18:31

Каким числом Ваша скарга в ДФС зарегистрирована

Відповісти
  • Злобина
14.01.18 23:33

Прошу подскажите, что сейчас делать с НН за ноябрь ,на которые не были поданы Повидомлення до декабря.Сейчас их не принимают.

Відповісти