Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.01.18
123959 56 Друкувати

Звіт неприбуткових організацій за 2017 рік: зразки заповнення

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі - Звіт) подається за формою, затвердженою наказом Мінфіна від 17.06.2016 р. № 553 (зі змінами, внесеними наказом Мінфіна від 28.04.2017 р. № 469).

Неприбуткова організація подає до контролюючого органу Звіт за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року, та фінансову звітність за 2017 рік - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто з граничним строком подання Звіту 01 березня 2018 року.

Зразок заповнення Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (бюджетні установи)

 

Зразок заповнення Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (ОСББ)

Зразок заповнення Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (релігійні організації)

Зразок заповнення Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (садівничий / городній кооператив)

Щось не зрозуміло у зразках або виникли додаткові запитання по звітності? – ставте їх на адресу «Допомоги платнику» help_payer@ukr.net

Посилання на базові відео огляди податкових змін – 2018 на каналі «Допомога платнику» в You Tube.

(податок на прибуток, ПДВ, акцизний податок, трансфертне ціноутворення, ін. для юридичних осіб) та (ПДФО, військовий збір, ЄСВ, податок на майно, спрощена система, ін. для фізичних осіб).

Презентації, тези переглянути тут.

За матеріалами ГУ ДФС ДФС у Черкаській області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • @@@
23.01.18 10:24

СПАСИБО

Відповісти
  • сода
23.01.18 11:38

От би ще й фін звіти до цього! Було би шикарно. А так тема розкрита не повністю.

Відповісти
  • Наталья
23.01.18 12:01

Огромное спасибо, очень помогли!

Відповісти
  • Илона
23.01.18 13:11

Отчет неприбыльных организаций ведется по бухучету, в ОСББ прибыли не должно быть, доходы=расходам. А в этой статье доходы больше чем расходы, не понятно?????

Відповісти
  • Ирина
05.01.19 22:37

Илона, % банка по депозиту,  сразу признается доходом и за аренду сразу признается доходом, а не на уровне понесенных расходов. Поэтому может не равняться.

Відповісти
  • Олена
23.01.18 14:57

Илона, 100%, скорей всего ошибка в примере 

Відповісти
  • Илона
23.01.18 19:28

Олена,я тоже так подумала)

Відповісти
  • Лейла
23.01.18 13:22

Илона,вот и я не могу понять почему доходы выше и не перекрылись расходами...

Відповісти
  • Алазани
23.01.18 13:13

СПАСИБО!

Відповісти
  • Лариса
26.01.18 00:40

У меня ОСББ. Если у меня есть остаток по счету на 01.01.18 так разве будет доход=расходам? На эту разницу будет рвать. Помимо этого видимо подается отчет по льготам на сумму остатка на счету.. Я правильно понимаю?

Відповісти
  • Илона
31.01.18 19:58

Лариса,
https://buhgalter911.com/uk/news/news-484090.html
Отчет по льготам мы давно уже не сдаем в ГНИ

Відповісти
  • Илона
31.01.18 19:52

Лариса,у Вас не должно было быть остатка, значит Вы не правильно закрываете бухучет

Відповісти
  • Заіка Анна Леонідівна
01.02.18 13:33

А амортизацію ставити чи ні

Відповісти
  • Ната
02.02.18 11:19

Заіка Анна Леонідівна. Ставити: формування доходів та видатків, що відображаються у Звіті, здійснюється за правилами бухгалтерського обліку, тобто в момент їх виникнення незалежно від дати надходження або сплати коштів. Лист ДФС від 19.07.2017              №19001/7/99-99-15-02-01-17

Відповісти
  • Ольга
06.02.18 17:31

У мене витрати більші ніж доходи за рахунок залишку коштів на 01.01.17.Що показувати в звіті?

Відповісти
  • Светлана
24.02.18 16:07

Ольга, у меня похожая ситуация была в 2016г по неприб. организации (движений мало), в налоговой хотят в отчете видеть расходы=доходы

Відповісти
  • Ирина
07.02.18 16:35

Ольга,
Залишок по спец. рахункам на початок року ми проставляємо в рядку 1.2

Відповісти
  • Вікторія
06.02.18 18:41

А можете додати приклад з ознакою неприбутковості 0032? 
Підкажіть, будь-ласка, якщо громадська організація не здійснює діяльність і подає "пустишку", чи потрібно додавати фін.звіт?

Відповісти
  • Ульяна
12.02.18 17:38

Вікторія,фінзвітність тепер є невід'ємним додатком Звіту неприбуткових організацій. Я і минулі роки так здавала, звіт неприбуткової разом з фінзвітністю з відміткою Статистики.
у новій формі Звіту у блоці «Наявність додатків4» відображається інформація про обов’язкові додатки у вигляді фінансової звітності та проставляється позначка в полі «ФЗ6». Крім того, у блоці «Наявність поданих до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації додатків — форм фінансової звітності6» проставляються такі позначки: «Баланс (Звіт про фінансовий стан)», «Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)» або «Звіт про результати фінансової діяльності», «Звіт про рух грошових коштів» (окрім бюджетних установ), «Звіт про власний капітал», «Примітки до річної фінансової звітності» (крім бюджетних установ). Суб’єкти малого підприємництва та суб’єкти мікропідприємництва, визнані такими згідно зі ст. 55 ГКУ, подають разом зі Звітом скорочену фінансову звітність у складі Балансу та Звіту про фінансові результати й проставляють такі відмітки, відповідно, у графі «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» та графі «Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва».

Відповісти
  • Ульяна
12.02.18 17:29

Вікторія,подавати "нульовий" звіт по неприбутковій + "нульовий" звіт по фінзвітності

Відповісти
  • Євгенія
08.02.18 13:33

Вікторія, Якщо громадська організація не здійснює діяльність то "пустишку" подавати вроді не потрібно згідно статті 49.2

Відповісти
  • Вікторія
06.02.18 18:53

Де знайти форми фін.звіту? 

Відповісти
  • Ульяна
12.02.18 17:40

Вікторія,на сайті статистики в розділі "Ваші звіти", вводите код ЄДРПОУ і надається перелік форм статистичної звітності із бланками та термінами здачі.
 http://database.ukrcensus.gov.ua/dw_tzv/tabl_1_copy.asp

Відповісти
  • Євгенія
08.02.18 13:33

Вікторія,у безкоштовній програмі FreeZvit

Відповісти
  • Елена
08.02.18 09:57

Підскажіть будь ласка,а фін.звіт бюджетних подається той що здавали в казначейство в грн..Наша податкова хоче цей звіт бачити в тис.грн.

Відповісти
  • Наталія
08.02.18 12:17

Хоча ОСББ неприбуткове підприємство, але звітуватися треба по бух.обліку, то це як на великому підприємстві не може дохід = витратам.А якщо ви не розрахувалися з надавачами послуг, а якщо Ви заборгували по авансовим звітам перед робітником ? Чи Ви збираєте кошти тільки коли треба оплатити за надану послугу? Перша дія це не касовий облік та й на розрахунковому рахунку залишаються кошти, Висновок що у кожного свій устав,тільки закони бухгалтерії єдинні для всіх.

Відповісти
  • Віта
08.02.18 12:59

Якщо громадська організація не здійснює діяльність то "пустишку" подавати вроді не потрібно згідно статті 49.2

Відповісти
  • Ульяна
12.02.18 17:47

Віта, читаю лист, але він РІЧНОЇ давності.))) Особисто я - подаю "нульові" звіти 1 раз на рік)))
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1026129.html

Таким чином, платники податку на прибуток та неприбуткові установи та організації, визначені п. 133.4 ст. 133 ПКУ, мають право не подавати до контролюючих органів податкову декларацію з податку на прибуток підприємств та/або звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та фінансову звітність у разі відсутності об’єктів оподаткування або показників, які підлягають декларуванню відповідно до вимог ПКУ, у тому числі у фінансовій звітності, оскільки вона подається як додаток до податкової декларації з податку на прибуток (звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) та є її невід’ємною частиною.


За матеріалами Категорія 102.23.02 "ЗІР"

Відповісти
  • Лилия
22.02.18 10:57

Ульяна, на горячей линии ДФС тоже говорят, что отчет можно не подавать.

Відповісти
  • Игорь
08.02.18 13:54

Чи треба подавати "пустишку при відсутності фінансової діяльності

Відповісти
  • Ульяна
12.02.18 17:45

Игорь,читаю лист, але він РІЧНОЇ давності.))) Особисто я - подаю "нульові" звіти 1 раз на рік)))
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1026129.html

Таким чином, платники податку на прибуток та неприбуткові установи та організації, визначені п. 133.4 ст. 133 ПКУ, мають право не подавати до контролюючих органів податкову декларацію з податку на прибуток підприємств та/або звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та фінансову звітність у разі відсутності об’єктів оподаткування або показників, які підлягають декларуванню відповідно до вимог ПКУ, у тому числі у фінансовій звітності, оскільки вона подається як додаток до податкової декларації з податку на прибуток (звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) та є її невід’ємною частиною.


За матеріалами Категорія 102.23.02 "ЗІР"

Відповісти
  • Андрей
15.02.18 10:12

Ульяна, я делал запрос в ДФС, и мне пришел такой же по сути ответ - нет объекта налооблажения - можете не подавать

Відповісти
  • Елена
08.02.18 15:14

Доходи і витрати в звіті про використання мають бути ідентичні даним в звіті про фінансові результати ОСББ? 
Тобто, контрольна цифра ?
 Дякую за відповідь

Відповісти
  • АЛЛА
14.02.18 11:18

Елена, у  Звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (бюджетні установи)
можуть бути різні варіанти: доходи більші  або витрати більші, якщо  залишки на початок року  та надходження використані протягом року. А у фінансовій звітності прибуток дорівнює нулю, бо за рахунок залишків на р/р формуємо фонди (ремонтний, резервний та інші)

Відповісти
  • АЛЛА
14.02.18 11:19

Вандочка, дякую за зразки заповнення звітності.

Відповісти
  • Наталя
14.02.18 18:23

Яку форму звіту подає благодійна організація (благодійний фонд) ? 

Відповісти
  • Ирина
15.02.18 17:22

Додайте, будь-ласка, зразок для благодыйного фонду. Актуально:)

Відповісти
  • яна
16.02.18 17:04

Для БФ Звіт про використання доходів неприб.організ.
але не знаю чи треба подавати додатки коли їх взагалі не подається нікуди?

Відповісти
  • яна-1
16.02.18 17:07

Я також БФ минулого року подавала звіт без додатків , а як за 2017р.?

Відповісти
  • Кира
17.02.18 16:29

В Отчете неприбыльные организации отражают только использованный доход. Доход, что остался на остатке расчетного счета или в кассе в Налоговый отчет не попадает. Вот ссылка на вебинар, в котором ОЧЕНЬ подробно рассказываю как связывается бух.учет с налоговым отчетом. https://www.youtube.com/watch?v=PjXMCxot0L4 (Ведення бухгалтерського обліку та податкова звітність громадських організацій)

Відповісти
  • Вика
18.02.18 22:47

какую форму фин.отчета нужно приложить к "пустышке"?

Название бланка:
1-м, 2-м
Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва (в редакції наказу Мінфіну від 08.02.2014 р. №48 із змінами внесеними наказом Мінфіну від 14.07.2014 р. №754)
или 
1-мс, 2-мс
Спрощений фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва (в редакції наказу Мінфіну від 08.02.2014 р. №48 із змінами внесеними наказом Мінфіну від 14.07.2014 р. №754)

Відповісти
  • Ольга Васильевна
20.02.18 06:52

Это не комментарий , а вопрос : Скажите ,пожалуйста, какой программой Вы пользуетесь, когда принимаете платежи , за свет и воду ? Где можно найти такую программу на Украине ? 
Признательна буду за ответ

Відповісти
  • ЛВ
20.02.18 17:20

Ольга Васильевна, osbb-online.com

Відповісти
  • Лідія
22.02.18 06:55

Чи подає фінансовий звіт домовий комітет, якщо немає фінансової діяльності

Відповісти
  • Людмила
02.01.19 15:16

А есть пример заполнения для БФ з ознакою 0036?

Відповісти
  • Ирина
05.01.19 22:13

Вот почему у бюджетников все просто, есть фактическое финансирование, есть остаток с прошлого года. А все остальные должны голову ломать что в этот отчет ставить. Если поставить фактическое поступление то расходы больше доходов из-за остатка. Если поставить по начислениям то будет остаток который не сойдется с остатком денег на счету. Думаю надо ставить как бюджетники так самое правильное. А разработчикам бланк доделать и сделать для нас строчку с остатком с прошлого года.

Відповісти
  • Галина
15.01.19 00:53

Нерибуткова ГО. У якому пункті Ч.І Звіту про використання доходів НО відображати грантові надходження? 1.6 та 1.6.1? А видатки за грантом? 2.4, 2.4.1? Дякую за допомогу!

Відповісти
  • tech.odessa.service.1.3.3@gmal.com
16.01.19 19:11

Доброго дня! Неприбуткова ГО 0032. У нас тільки з/пл. На кінець року прибутки більше ніж витрати фактично на 6000. На рахунку  200грн. Як заповнити звіт про фін.рез. ст.2290.

Відповісти
  • Ольга
27.01.19 13:27

Спасибо!!! Очень доступно все показано.

Відповісти
  • Сергей
01.02.19 09:28

Спасибо!!!

Відповісти
  • Наталия
04.02.19 11:53

Доброг утро. Подскажите пожалуйста на 17г. есть остаток на счету где его показать в отчёте по неприбыльным организациям? А то у меня получается что расходы превышают доходы!((((. И соответственно меня интересует фин отчёт по неприбыльщикам, может кто-то поделиться как заполняли его, остаток на счету куда и фин результат должен =0? Всем спасибо за ответы! Хорошего дня!

Відповісти
  • Энн
05.02.19 09:00

Тоже вопрос по примеру заполнения ГО 0032 кодом. Если есть темы в интернете, дайте пожалуйста, ссылки. 

Відповісти
  • Євдокія
06.02.19 11:40

Дякую! Все дуже зрозуміло.

Відповісти
  • Марія Романюк
11.02.19 21:15

Якщо я за свої гроші  купила печатку - як  показувати ці кошти? (Я-голова громадської організації)

Відповісти
  • Софія
20.02.19 21:04

ОСББ, питання по декларації
в прикладах дохід=витратам
по бухгалтерськом обліку так не вийде
по касовому:
доходи це кошти, що надійшли в межах року
витрати це кошти використані фактично, що робити із залишком коштів на рахунку?
чи показувати тільки дохід в межах використаних коштів?
Як правильно?

Відповісти
  • Костянтин
27.01.22 14:46

Доброго дня.
Підкажіть якщо в садівничому товаристві (не прибутковій організації) залишились кошти на рахунку, як правильно їх показати, в який рядок записати? 

Відповісти