Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.01.18
36789 28 Друкувати

Звітність підприємців на загальній системі оподаткування за 2017 рік

У зв’язку із запровадженими змінами наказом Мінфіна від 06.06.2017 р. № 556 (далі – наказ № 556) форму податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація) та інструкцію щодо її заповнення викладено у новій редакції.

Отже, з 1 січня 2018 року фізичні особи, які згідно з Податковим кодексом України зобов’язані та/або мають право подати декларацію здійснюють свій обов’язок та/або реалізують таке право за формою декларації, затвердженою наказом Мінфіна від 02.10.2015 р. № 859 у редакції наказу № 556.

ДФС у Черкаській області підготувало зразок заповнення податкової звітності за 2017 рік для підприємців – фізичних осіб на загальній системі оподаткування.

Зразок заповнення Податкової декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік для ФОП

Зразок заповнення додатку Ф2

Зразок заповнення Звіту з ЄСВ

За матеріалами ГУ ДФС у Черкаській області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Виталий
23.01.18 08:36

А если в отдельные месяцы убыток???????

Відповісти
  • 333
23.01.18 08:59

Виталий, в гр.3 ставите 3200,0 в любом случае, меньше нельзя, в гр.5-704,0грн

Відповісти
  • Виталий
23.01.18 13:36

333, а как с проверкой??? Пишут доходы должны равняться как в деке по майновый, так и ЕСВ додаток 5 

Відповісти
  • Бувший податківець
23.01.18 09:07

Якщо збиток, то у графі 2 ставим нуль, у графі 3 - 3200 і платимо 704 грн. ЄСВ

Відповісти
  • НОВАЧОК у БІЗНЕСІ
23.01.18 09:09

Відізвіться, хто нараховує амортизацію і як Ви це робите???

Відповісти
  • лариса
23.01.18 10:21

НОВАЧОК у БІЗНЕСІ, все письма налоговиков по данному вопросу говорят, что износ начисляется только на основные средства преобретенные с 01.01,2017

Відповісти
  • Юлия
23.01.18 11:24

Добрый день, тогда получается, что в декларации о доходах одна сумма, а для отчета по ЕСВ другая (убыточные месяца нулевые, а не с минусом).

Відповісти
  • Николай
23.01.18 13:01

Тут образец формы Д5  не так как писали в журнале "налоги и б/у" и "Бух 911"
https://i.factor.ua/ukr/journals/nibu/2018/january/issue-04/article-33296.html
https://i.factor.ua/ukr/journals/buh911/2018/january/issue-3/article-33325.html

Відповісти
  • Виталий
23.01.18 13:41

Николай, вот и я об этом. Идут различные консультации. Начал работать с конца января. Зарплату не платил в январе получился доход. В феврале заплатил получил убыток. Сейчас оплачу пенсионный за себя за 2017 год будет месяц убыточен. 

Відповісти
  • PPG
23.01.18 17:22

Виталий, дело в том, что это вина Минфина, он должен был это прописать в новой редакции Инструкции 449 и Порядка 435. А в проекте изменений к Инструкции 449, который был ещё весной прошлого года отмечено, что сумму прибыли из декларации делим на количество месяцев нахождения плетельщиком ЕСВ. Если целый год, то на 12. Может быть огромная прибыль за год, но в отдельных месяцах года нет прибыли или убыток. Так мало того, что со всей прибыли ЕСВ за год начислять, ещё и в тех месяцах, где нет прибыли начислять 704 грн?

Відповісти
  • Николай
23.01.18 13:02

т.е. можно в гр. 2 табл 1 заполнять помесяцно не среднемесячный доход
а по данным Книги доходов?

Відповісти
  • bb
23.01.18 18:06

Николай, Базою нарахування єдиного внеску є чистий оподатковуваний дохід (прибуток), зазначений у податковій декларації, поділений на кількість місяців, протягом яких він отриманий. До вказаної суми з урахуванням максимальної величини бази нарахування єдиного внеску застосовується ставка, зазначена в пункті 3 розділу ІІІ цієї Інструкції.
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0508-15

Відповісти
  • 4
24.01.18 13:45

Люди  звіт по ЄСВ так не робіть. Була  перевірка донарахували + пеня, штрафи. Сказали робити як вказує bb.

Відповісти
  • Татьяна
24.01.18 17:29

Не поздно ли сейчас сдавать ликвидационную деку по ЕСВ? ФОП был ликвидирован в январе 2017

Відповісти
  • ок
24.01.18 21:33

Татьяна, самое время. до 9.02  

Відповісти
  • Каріна
24.01.18 19:40

Я в шоці!!! Як тоді правильно??? Одні кажуть ЧД/12 місяців, інші кажуть рахувати в розрізі кожного місяця. Люди і де ж правильне рішення?????

Відповісти
  • Ольга
25.01.18 11:58

Каріна, була така ситуація по ФОП заг.системи у 2017 (у звіті за 2016), декілька мінусових місяців, декілька плюсових. Дзвонила в ДПІ (Рівне), у відділі ЄСВ мені сказали поділити чистий дохід на кількість прибуткових місяців, а в мінусових місяцях писати нулі, і ЄСВ не менше як з мінімалки. Так і здавала. Якби я свій чистий дохід ділила на всі 12 місяців, було б менше до сплати, але я не ризикнула.

Відповісти
  • Ольга
25.01.18 11:58

Каріна, була така ситуація по ФОП заг.системи у 2017 (у звіті за 2016), декілька мінусових місяців, декілька плюсових. Дзвонила в ДПІ (Рівне), у відділі ЄСВ мені сказали поділити чистий дохід на кількість прибуткових місяців, а в мінусових місяцях писати нулі, і ЄСВ не менше як з мінімалки. Так і здавала. Якби я свій чистий дохід ділила на всі 12 місяців, було б менше до сплати, але я не ризикнула.

Відповісти
  • Свят
29.01.18 11:39

ФОП пенсіонер!! У 2017 звільнений від сплати ЄСВ!!! А що з Дод.5? Не подавать чи як? 

Відповісти
  • Наталія
09.02.18 00:21

Свят,https://i.factor.ua/ukr/journals/bn/2017/october/issue-41/article-31050.html

Відповісти
  • Марія
29.01.18 15:38

Хто здавав майному підприємця загальщика через ел.кабінет? Показує помилку структури хоч на самом ділі її не має. Що робити?. В єдиному вікні набирала- теж саме. Звірила зі зразком ДПІ- помилок немає. Що робити? Як відправити  в електронному режимі?

Відповісти
  • Олена
30.01.18 12:39

Підскажіть , будь ласка, ФОП на загал. системі (алкоголь)  показує в декларації дохід без акциза.. а в витратах собівартість (придбана продукція) показує з акцизом?.. не можу розібратись..

Відповісти
  • Инна
31.01.18 22:53

Олена,Собівартість- то вартість закупленхї алькогольних напоїв у постачальників за які оплачено кошти, що були продані за звітний період

Відповісти
  • Олена
01.02.18 12:09

Инна, н-д..  купили бутилку горілки в АТБ за 70 грн .В цій сумі 3,33грн акцизу.. 70грн це наша собівартість..  Мене цікавить чи ставити на витрати 70 грн.. чи (70-3,33) грн

Відповісти
  • Олена
01.02.18 12:05

Инна, мене цікавить декларація про майновий стан.. дохід згідно кодексу там вказується без акциза... а в витратній частині собівартість придбаної продукції з акцизом?.. там же в сумі сидить акциз

Відповісти
  • Инна
31.01.18 22:50

Олена,Дохід у Декларац дорівнює наторгованому з акцизом , а у Декларації по акцизному податку бед акциза-база оподаткування акц.податком

Відповісти
  • Олена
01.02.18 13:50

Инна, з чинного Кодекса : "177.3.1. Не включаються до доходу фізичної особи - підприємця суми акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
"

Відповісти
  • Тучка
01.02.18 12:36

Подскажите, заполняю деку , Додаток 2 - мой случай. Но медок не проставляет  автоматически  сумму в 5.1 ( в Ф2) и ставит прочерк в Деке  рядок 10.7 и 10 колонка 6. Что не так? Подскажите!

Відповісти