Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.02.18
55199 34 Друкувати

З 23 лютого 2018 року контролюючі органи отримали право перевіряти бізнес

23 лютого 2018 року опублікована та набула чинності Постанова Уряду від 18 грудня 2017 року № 1104, якою визначено Перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія перевірочного мораторію (з даним переліком можна ознайомитися за посиланням).

Тобто, 23 лютого органи, зазначені у Переліку, набувають право на проведення планових заходів державного нагляду (контролю) за встановленими планами перевірок

З цього приводу Начальник ГУ ДФС у м. Києві Людмила Демченко нагадала, що Головним управлінням ДФС у м. Києві раніше вже повідомлялось, що діяльність з проведення документальних перевірок регламентується відповідно до глави 8 розділу ІІ Податкового кодексу України. Пунктом 5.2 Кодексу визначено співвідношення податкового законодавства з іншими законодавчими актами та встановлено, що у разі, якщо поняття, терміни, правила та положення інших актів суперечать поняттям, термінам, правилам та положенням Кодексу, для регулювання відносин оподаткування застосовуються поняття, терміни, правила та положення Податкового Кодексу.

«Незважаючи на різне трактування дії Мораторію певними представниками бізнесу, Головне управління ДФС у м. Києві продовжувало діяти у законний спосіб – проводити камеральні, документальні та фактичні перевірки виключно у межах своїх повноважень, у випадках та у порядку, встановлених статтями 76, 77, 78, 79, 80 Податкового кодексу України», – наголосила керівник столичної ДФС. 

Державна регуляторна служба України висловила свою думку. В коментарі ДРС зазначається, що з 1 січня 2018 року та до дня опублікування Переліку в Україні діяв мораторій, який поширювався на всі (без виключень!) планові перевірки всіх (без виключень!) органів державного нагляду (контролю) (більш детально читайте у матеріалі Коментар Державної регуляторної служби щодо дії мораторію на перевірки).

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ух
23.02.18 22:29

налоговая считает, что ей всегда можно

Відповісти
  • Радуга
24.02.18 09:02

ух, ей всегда можно было. и принцип, что налогоплательщик должен доказать что он не верблюд, очень им нравится.

Відповісти
  • бух-бух
26.02.18 07:12

Коні п'яні, хлопці запряжені!

Відповісти
  • Юля
26.02.18 08:31

бух-бух, Значит будут грабить! Раньше эти фразы били смешными, сейчас вызывают грусть, считали это комедией, теперь все реальность и не смешно.

Відповісти
  • Катерина
26.02.18 09:08

Опять жди грабителей! Как не стараешься  все равно найдут кучу,и снова платить надо. Скоро выборы казну надо пополнить

Відповісти
  • Наталья
26.02.18 09:53

Катерина,не казну, карманы...

Відповісти
  • ваше имя
26.02.18 14:02

Наталья, карманы таки через казну

Відповісти
  • Олег
26.02.18 09:43

Мало нам налоговых накладных, электронного реестра. Давайте задавим бизнес проверками! Этот народ все стерпит! Ура!!

Відповісти
  • ТАрас
26.02.18 18:12

Олег, проще не регестрироваться, а лучше кооперироваться!

Відповісти
  • 12345
26.02.18 09:54

Блин, они уже этими ПОКРАЩАНЯМИ задолбали!

Відповісти
  • Андрей
26.02.18 10:05

Думалось наконец то без тени можно начинать работать! ан нет опять по норам прыгать нужно! кому они лучше делают!? вопрос?

Відповісти
  • ТАНЯ
26.02.18 10:16

А что у нас был мораторий?

Відповісти
  • Ксенія
26.02.18 10:46

ТАНЯ, у нас не було. Кожен рік дфс як  перевіряла так і перевіряє.

Відповісти
  • ТАНЯ
26.02.18 15:33

Ксенія,Я не понимаю что можно еще проверять? И так уже работаем под рентгеном, Лучше бы проверили свое "ПРОЗОРО" А вообще-то все понятно, денег нет виллу строить

Відповісти
  • Оксана
26.02.18 10:31

мне, вообще, кажется, что скоро и проверять будет некого...

Відповісти
  • ********
26.02.18 10:48

А нас уже по кассовой дисциплине проверяли. Новые приходные и расходные кассовые ордера и т.д. Но все как обычно пришло к одному - получили и успокоились. А мы говорим "покращення".....

Відповісти
  • Лара
26.02.18 11:04

Стесняюсь спросить, а можно озвучить список проверяющих, которые все таки попали под действие "моратория"

Відповісти
  • Наталья
26.02.18 12:59

Лара,https://buhgalter911.com/news/news-1035716.html

Відповісти
  • любовь
26.02.18 11:47

за что скакали ,то и получаем

Відповісти
  • валерий
26.02.18 11:59

а скажите  пожалуйста!?  Погромы  будут!? а  то  уже  Шлема  пакует   вещи1

Відповісти
  • Гамма5
26.02.18 14:52

валерий, по- моему вещи пора паковать всем нам, а не только Шлеме И пусть они таки да останутся одни!!!!!

Відповісти
  • Айн Рэнд
26.02.18 17:43

Гамма5, "Атлант расправил плечи" - это как раз о том, что будет если вся проиводственная прослойка, которая толкает движок и что-то создает и производит, покинет эту землю раз и навсегда. После ликования паразитирующим особям дойдет,что без нас они ничто-с голоду сдохнут! Но это ,к сожалению, только в романах...

Відповісти
  • оксана
26.02.18 13:01

тю, а что, он был, у нас каждый год была плановая......
 

Відповісти
  • Яна
26.02.18 16:04

Оксана, можно у Вас уточнити Ви пишете що у Вас кожного року планова Ви великі забудовники?

Відповісти
  • 111
26.02.18 13:54

Козлодои

Відповісти
  • Светлана
26.02.18 15:14

Уважаемые коллеги, кто уже сдал декларацию по налогу на прибыль "к уплате" проверьте электронный кабинет, раздел "стан розрахунків з бюджетом", была сегодня поражена, что они мне начислили к уплате рядок 04 (обьект налогообложения), а не строку 06, собственно сам налог на прибыль 18%, или это только у меня так "промахнулись", тыщонок на триста?

Відповісти
  • ок
26.02.18 16:08

Светлана, нормально все отображается 

Відповісти
  • Кузя
26.02.18 15:55

Светлана, у меня верно отображает сумму к уплате. Наверное от  криворучек  на местах в ГНИ зависит правильность введения данных в базу. 

Відповісти
  • Машуня
26.02.18 16:51

Кузя, наверное действительно зависит от ручек ) Думала дека садится автоматом. Ан-нет... у меня деки вообще не сели (сдала давно), т.е. суммы "к уплате" еще нет. Зато оплаты уже видны - висят как "переплата". 

Відповісти
  • Светлана
26.02.18 16:34

Не могу  дозвонится в Оболонскую налоговую, может тел. у кого найдётся действующий? Письма- заявления о "не правильности" начисленного налога по электрнному кабинету  отправила....

Відповісти
  • ок
26.02.18 16:37

Светлана, а саму декларацию в кабинете посмотрели? там нормально все село? может сбой по строкам деки? 

Відповісти
  • Ирина
26.02.18 22:35

А нас  эти "кассовики" и "акцизники"  ух достали уже так  достали

Відповісти
  • Шурик
27.02.18 08:32

Ирина,Так у них небыло никаких мораториев.

Відповісти
  • Амина
27.02.18 08:28

Так діло в тому,що податківців так поскорочували,що нікому вже й ці перевірки робити.Чому панікувати?

Відповісти