Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.03.18
9735 23 Друкувати

Розпочато перший етап структурної реорганізації ДФС — районні ДПІ втрачають статус юросіб

Державні податкові інспекції в районах, містах (крім м. Київ), районах у містах, об’єднані державні податкові інспекції втрачають статус юридичних осіб та приєднуються до головних управлінь ДФС у регіонах. Таке рішення Кабмін затвердив постановою «Про реформування деяких територіальних органів Державної фіскальної служби» 28 березня 2018 року.

У чому суть?

Відбувається перший етап структурної реорганізації ДФС в рамках комплексної реформи ДФС, наступним кроком якої є створення єдиної юридичної особи в податковому напрямі ДФС. Таким чином, завершуються процес переходу функцій аудиту та роботи з боргом на обласний рівень, розпочатий з прийняттям Закону України № 1797 “Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні”. Районні податкові інспекції фактично перетворюються в Центри обслуговування платників.

“Ліквідація районних органів ДФС — це перший етап структурної реорганізації ДФС. Це дозволить областям ефективніше виконувати основні функції ДФС, такі як аудит та робота з боргом, а районам зосередитися на обслуговуванні платників. Наступний крок структурної реорганізації ДФС — створення єдиної юридичної особи у податковому напрямі ДФС”, — каже Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Що це дає?

Така реорганізація дозволяє ефективно організувати роботу персоналу районів та областей.

Що далі?

Після впровадження зазначеної ініціативи планується створення єдиної юрособи на рівні податкового блоку ДФС.

За матеріалами Мінфін

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ???
29.03.18 08:18

Что изменится? Ничего.

Відповісти
  • Шурик
29.03.18 11:48

???,
Ещё как нас поимеют.
Высшая бандитская структура больше грабит.

Відповісти
  • бух
29.03.18 08:59

одна мышиная возня. А то что одна единственная НН на регистрацию не "в час пик" вчера провисела с 8-30 до 17-10 это никого не интересует кроме "самих утопающих" .. мда...

Відповісти
  • Наталия
29.03.18 17:17

бух, сам факт существование "часа пик" в любой сфере жизни удручает, а в налоговой в стопор вводит.

Відповісти
  • НН
29.03.18 09:02

как же вы надоели своими реорганизациями, были налоговые, нет поделали ЦОП, угрохали кучу денег на ремонты, теперь прихожу в Голосеевский ЦОП там сидит два человека, кучу денег уходит на эти реорганизации из пустого в порожнее,  лежала в больнице с ребенком, это ж ужас, ремонт вообще никогда не делался, зато налоговая уже 25 раз реформируется

Відповісти
  • Радуга
29.03.18 09:02

А я так думаю что очень много. Решить какой нибудь вопрос по оплате, проверке, можно было сразу, рядом. А теперь нужно будет ехать в область. Хотелось бы список обязанностей центра по обслуживанию (кроме приема отчетности).

Відповісти
  • бухх
29.03.18 10:30

Радуга, так финансовые потоки на себя в области  и переключили, одних убрали, другие зашли, вот и все

Відповісти
  • Ксюша
29.03.18 09:17

Лучше б ответственность ввели . Может тогда бы лучше и работали эти центры. 

Відповісти
  • Сергей Сергеевич
29.03.18 09:20

http://if.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/306080.html услуги ЦОП
Ничего не даст. Очередная перестановка кроватей в барделе.

Відповісти
  • *
29.03.18 10:28

А вы, друзья, как ни садитесь.....

Відповісти
  • Економіст
29.03.18 10:39

Зміни пройшли. Якщо в минулому довідку в районній податковій можна було отримати за десяток хвилин ,то тепер після реформи приходиться чекати 10 днів ,бо довідки роблять в районі .відтак везуть в область на підпис ,а потім видають.

Відповісти
  • грустьпечальтоска
29.03.18 10:46

как обычно, ничего хорошего. Раньше у каждого предприятия/ФОП был свой инспектор к которому можно обращаться. А теперь куда обратиться? Никто ничего не знает и знать не хочет: "Идите вы...в электронный кабинет". А теперь что будет с уплатой банального ЕСВ? Платим-то мы его в ДПИ. Задолбали все эти круги на воде(((((

Відповісти
  • Полюс
29.03.18 11:07

Лисичка замітає сліди,щоб ніхто не розібрався

Відповісти
  • Лара
29.03.18 11:17

"Не дай вам Бог жить в эпоху перемен". 

Відповісти
  • Ирина
29.03.18 11:32

провели реорганизацию в Харькове. Районные отдел проверок перевели в областное ДПИ. До реорганизации снять с учета ФЛП можно было в течение одного месяца, а после реорганизации и за год не снимешь. Приходиться бегать по районным налоговым и областной т.к. городские телефоны не отвечают, где и на каком этапе застряли документы надо выяснять самостоятельно, т.е. практически ФЛП ведет сопровождение документов до закрытия сам.  Фамилии руководителей не обнародованы и их телефоны тоже. Представляю, как станет хорошо после очередной реорганизации.  

Відповісти
  • Андрій
29.03.18 11:50

А що, попередніх 25 реорганізацій замало?

Відповісти
  • Muravei
29.03.18 11:53

Когда в борделе доходы падают, то блядей меняют, а не кровати двигают!!! Задолбали уроды, лучше бы эти деньги потратили на нормальное программное обеспечение реестров, серверов, кабинетов...... и прочих орудий пыток для бухгалтеров! 

Відповісти
  • Ия
29.03.18 12:44

Видно замало попередніх реорганізацій. Це ж так добре та прозоро відмити трішечки бюджетних коштів можна собі улюбленим!!!

Відповісти
  • руся
29.03.18 13:43

опять в борделе меняют вывеску и переставляют кровать, типа, реХворма....

Відповісти
  • Людмила
29.03.18 13:57

Що це дає?

Така реорганізація дозволяє ефективно організувати роботу персоналу районів та областей.

Вже  відчули : по дорозі від райцентру до Харкова і з Харкова до Південної ОДПІ загублено документи......

Відповісти