Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.04.18
24662 17 Друкувати

В Електронному кабінеті запроваджено сервіс з подання скарги на рішення комісій щодо відмови у реєстрації податкових накладних

Державна фіскальна служба запровадила новий сервіс – подання скарги на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (далі – Скарга) в електронному вигляді.

Створити та надіслати Скаргу а також заяву про відмову від поданої скарги (далі – Заява) платник має змогу через Електронний кабінет, вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua.

Також для формування Скарги або Заяви в електронному вигляді платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Так, Скарга направляється за формою J(F)1313201. До Скарги подаються документи про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим податковим накладним/розрахункам коригування за формою J(F)1360102. Кожен документ, що додається до Скарги надсилається окремим додатком у форматі pdf та повинен мати розмір не більше 2 мегабайт.

У разі відкликання Скарги до прийняття рішення комісією ДФС з питань розгляду скарг, платник податків має право подати Заяву за формою J(F)1313301.

Електронні формати Скарги та Заяви розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність» / Платникам податків про електронну звітність / Інформаційно-аналітичне забезпечення / Реєстр електронних форм податкових документів.

Новий сервіс  подання скарги на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації в електронному вигляді запроваджено відповідно до Порядку розгляду скарг на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, затвердженого постановою КМУ від 21.02.2018 р. № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ

За матеріалами ДФСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Аля-ля
20.04.18 09:06

А куда пожаловаться на неправильный расчет лимита и на то, как ведется интегрированная картка плательщика.

Відповісти
  • 12345
20.04.18 09:08

)))))))))))))))))))))))))

Відповісти
  • Ирина
20.04.18 09:30

А кто подавал в бумажном виде - переподавать в электронном не нужно? Кто слышал?

Відповісти
  • sk
20.04.18 14:55

Ирина, вчера была на семинаре, сказали также подать в электронном виде с вложением сканкопии бумажной скарги.

Відповісти
  • Ирина бух
20.04.18 09:59

Ирина, 2 04.18 Мы подали в бумажном виде. Все сроки прошли, ни ответа , ни регистрации нет. Вчера повторно подали в электронном , пришел ответ : Виявлені помилки:Скарга на рішення комісії, яка приймає рішення про відмову у реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних  розглянута відповідно до вимог постанови КМУ від 21.02.2018 №117

Відповісти
  • Марина
23.04.18 09:07

Ирина бух, что будете делать дальше?

Відповісти
  • Наталя
20.04.18 09:32

Ирина, Пишуть, що є роз'яснення, що скарги в паперовому вигляді розглядати не будуть. Подавала в паперовому і додатково в електронному 

Відповісти
  • Светлана
20.04.18 09:32

Су...и! А ничего, что месяц прошел с начала блокировки-2??!!!

Відповісти
  • Алла
20.04.18 10:31

Светлана, именно....13.04 отправила в эл.виде - ответ был следующий :
 Виявлені помилки: Документ не може бути прийнятий - не знайдено файл шаблона 'J1313201.ZTP', або файл порожній, або некоректний.
в медке ответили : "на шлюзе налоговой нет файла-шаблона, который обрабатывает новые жалобы"сегодня пытаюсь отправить снова, хоть и последний день был 14.04 

Відповісти
  • Румпельштильсхен
20.04.18 13:32

Алла, шаблон 'J1313201.ZTP' на сервер ДФС добавили 16.04.18 до 16.04 скарги не принимались.  

Відповісти
  • )))
20.04.18 11:19

Пора вводить новый национальный праздник "День налоговой накладной"))), такой бред есть только в одной стране мира )))

Відповісти
  • ОК
20.04.18 11:52

))) - Я б запропонувала краще запровадити всеукраїнський День трауру під загальною  назвою "ПДВ" - до запровадження цього податку над бухгалтерами ще ніхто і ніколи так не знущався. А ще на мій погляд з моменту запровадження ПДВ в Україні почався п....ць усій економіці - одномоментно тупо нагнули всі підприємства (я вже не кажу про кінцевих споживачів) на 20% і з практично нульового податку в межах країни (це в нормальних країнах, де навіть кінцевий споживач може в любий момент отримати свій ПК, не кажучи про підпримства!) створили собі велику годівницю як для держбюджету, так і персонально для окремих особливо наближених до корита. І не буде цьому царству кінця в найближчому майбутньому - поки будем терпіти, поки будуть грабити і знущатись...

Відповісти
  • ////
20.04.18 12:21

Регистрирую сегодня сколько позволяет лимит..Осталось 5 дней,а учитывая 27 последний день и ничего не работает, получаем 4 дня.Вместо 30 дней имеем 20 или нас имеют.

Відповісти
  • Zefir
23.04.18 10:23

Коллеги, кто-нибудь  отправлял РК контрагенту через электронный кабинет? три попытки, результат нулевой, дозвонилась на шлюз, они даже не видят в системе: "пишите разработчику!"

Відповісти
  • ol
24.04.18 14:43

Добрый день, подскажите, какой код инспекции указывать, при отправке жалобы? "9999"? Или я что-то не понимаю? Нет сил(((((

Відповісти
  • Ксюша
24.04.18 17:20

Коллеги! Создана петиция об отмене постановления 117!
Просьба активно включиться и включить партнёров в подписание петиции ! Потратьте пять минут, зарегистрируйтесь и подпишите - это самое малое, что может сделать каждый из нас!

https://petition.president.gov.ua/petition/44372

Потратьте пять минут, зарегистрируйтесь и подпишите. Это то самое малое, что может сделать буквально каждый!

https://petition.president.gov.ua/petition/44372

Відповісти