Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.05.18
20723 10 Друкувати

Зміни у коефіцієнтах нормативної грошової оцінки землі

З 17.07.2018 набирає чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.03.2018 № 162, яким внесено зміни до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затверджений Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.11.2016 № 489 (далі - Порядок).

Порядком передбачено, що з 17.07.2018 для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру та у разі якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф) при розрахунку її нормативної грошової оцінки застосовується із значенням 3,0.

Таким чином, платники, які мають земельні ділянки, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру та у разі якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, повинні подати до контролюючих органів уточнюючі податкові декларації за II півріччя 2018 року з новою довідкою (витягом) про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка видана з врахуванням вимог Порядку (з 17.07.2018), як це передбачено ст.286 Податкового кодексу України.

За матеріалами Офіс великих платників податків ДФС

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Виктория @
24.05.18 09:45

Не поняла ! В бюджет на 2018год заложены средства для проведения нормативной денежной оценки всех земель. По состоянию на 01.01.2018 НДО для сдачи декларации брали среднюю по области.

Відповісти
  • Al
31.05.18 00:36

Виктория @, средняя ПАХОТА по области для земель НАСЕЛЕННОГО пункта – больше вопросов, чем ответов...

Відповісти
  • Анна
24.05.18 10:36

НДО земли от 3.2017 есть кадастровый номер,категория земель,код класификации видсутний ,что нужно новую ндо земли?

Відповісти
  • Al
31.05.18 00:34

Анна, не слушайте ...ов, классификация целевого использования определяется не оценочными, а землеустроительными работами до оценки...
если участок не в вашей собственности и пользовании, то заказчиком работ по оценке выступает местный совет  и УТВЕРЖДАЕТ результаты этой самой оценки тот же    местный совет соответствующим решением, которое вступит в силу не раньше СЛЕДУЮЩЕГО бюджетного года, а не как земкадастр своими справками - фактически ВЫКОПИРОВКАМИ из земельного архива, как бы он там официально не назывался, а по сути – АРХИВ...

Відповісти
  • грустьпечальтоска
24.05.18 12:21

Анна,да

Відповісти
  • грустьпечальтоска
24.05.18 12:21

похоже надо землю пересчитывать, с 17.07.18, идиоты!!!!!! а с первого числа нельзя было??????? И подаем уточняющие если нет кадастрового номера или кода целевого назначения земель...

Відповісти
  • Al
31.05.18 00:28

грустьпечальтоска, читаем 286.2 Кодекса, если нет - читаем Весник ДФС(31 июля 2017, понедельник, №28 (932)) http://www.visnuk.com.ua/ru/publication/100005363-utochnennya-zobovyazan?issue=5603

Відповісти
  • ***
24.05.18 14:09

http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta
Вводим кадастровый номер в поисковую строку и смотрим, что выдает. У меня в извлечении нет кода, есть только целевое назначение, по кадастровому номеру увидела, что код в сведениях Гос. зем. кадастра есть, я так понимаю, что в таком случае делать ничего не надо.

Відповісти
  • бух М
24.05.18 15:16

А ничего, если новая НДО земли не утверждалась решениями местных советов и это решение не обнародовалось и брать новую справку по рекомендации налоговиков мы не обязаны... Сведения в ГЗК о показателях, которые учавствуют в расчете НДО земли у юр. лиц, которые не обращались за получением новой справки, со вступлением в силу Порядка № 489 не изменились! И внимательно читаем п.286.2 ст 286 НКУ.

Відповісти