Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.10.18
20953 19 Друкувати

Мінфін звільнив підприємців від щоденного вклеювання фіскальних звітних чеків у розрахункові книжки

Набув чинності наказ Міністерства фінансів № 773, який передбачає зміни до порядків реєстрації та застосування РРО (реєстраторів розрахункових операцій, тобто касових апаратів), реєстрації та ведення розрахункових книжок та КОРО (книг обліку розрахункових операцій), а також порядку опломбування РРО.

Дотепер підприємці, щоб зареєструвати касовий апарат, тратили не тільки гроші, але й час – в середньому, п’ять днів. А це – простій у роботі і недоотриманий дохід. Новий порядок реєстрації спрощує цей процес.

ДФС створює реєстр екземплярів РРО та реєстр центрів сервісного обслуговування, які міститимуть всю необхідну інформацію про РРО. Це дасть можливість суб'єктам - власникам РРО реєструвати їх в один крок за один день, подавши лише одну заяву за спрощеною формою.

Наказ скасовує також вимогу вклеювати звітні чеки в книгу КОРО наприкінці кожного дня.

Більше того, відтепер підприємці зможуть не використовувати книги КОРО, але, якщо касовий апарат зламався або відсутня електроенергія, він зобов’язаний припинити продаж або надання послуг до відновлення роботи РРО.

«Менше папірців – більше роботи. Ми викорінюємо неефективність та бюрократію з життя підприємців. Чим людяніше держава ставитиметься до бізнесу, тим більше стимулів бізнес матиме працювати чесно та прозоро. Вдячний всім представникам бізнесу, експертам, громадськості, які активно долучилися до роботи. Спільно робитимемо кроки назустріч одні одним і надалі», - зазначив заступник Міністра фінансів Сергій Верланов.

Ознайомитися з наказом можна за посиланням: https://goo.gl/jYRAKM

За матеріалами Мінфін

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
16.10.18 05:38

Документ z0918-16, чинний, поточна редакція — Редакція від 04.11.2016, підстава - z1323-16 Поділитися Інформація Зберегти Зміст документа Картка документа Пошук у тексті Текст для друку--------------------- Я БЫ НЕ СПЕШИЛ, НА САЙТЕ РАДИ ПОСЛЕДНИЕ ИЗМЕНЕНИЯ ПО СОСТОЯНИЮ НА СЕЙЧАС ОТ 04.11.2016 ГОДА.

Відповісти
  • Юра Г.
16.10.18 05:41

Интересно, тех кто начал это исполнять будут штрафовать, хотелось бы мнение INSPEKTOR.

Відповісти
  • Inspector
16.10.18 19:11

Юра Г.,шо вам сказать? Очередной развод лохов от ушлых "рехформаторов". (К народу) народ, не ведитесь, ПРОДОЛЖАЙТЕ клеить зет-отчеты в ваши КОРО. Просто "рехформаторам" никто не рассказал, что в украинской части всесвиту существует еще и Положение о ведении  кассовых операций, в котором указано:
Оприбуткуванням готівки в касах відокремлених підрозділів установ/підприємств, а також у касах фізичних осіб-підприємців, які проводять готівкові розрахунки із застосуванням РРО та/або КОРО без ведення касової книги, є здійснення обліку готівки в повній сумі її фактичних надходжень на підставі даних розрахункових документів шляхом формування та друку фіскальних звітних чеків і їх підклеювання до відповідних сторінок КОРО/занесення даних розрахункових квитанцій до КОРО.

Суб'єкти господарювання, які проводять готівкові розрахунки із застосуванням РРО та/або КОРО, використовують КОРО для:

1) підклеювання та зберігання фіскальних звітних чеків на відповідних сторінках КОРО;

2) здійснення операцій із розрахунковими квитанціями в разі виходу з ладу РРО чи відключення електроенергії;



и т.д.


Вот когда напечатают новые КОРО, в которые не нужно клеить зет отчеты - от тогда и поговорим. Пишите инспектору на форум.

https://buhgalter911.com/yaf/yaf_topics47.aspx

Відповісти
  • Инна
16.10.18 07:24

А как же оприходование наличных?П. 11 постановления 148 никто не отменял!

Відповісти
  • Валентина
16.10.18 11:23

Инна,так ото ж. Пока не внесли изменения в Положение № 148 - ничего не поменялось

Відповісти
  • blanck
16.10.18 07:29

покрашенная?
и как теперь быть нам и другим торговцам бланками?
только у меня в закупке на 10тысяч грн партия этих книг, которые отменили. Кто теперь купит их у меня?

Відповісти
  • Inspector
16.10.18 19:16

blanck, заметьте, эти культурно выражаясь мужские контрацептивы, даже не подумали продлить регистрацию "старых" КОРО, пока будут печатать новые.
Но милостиво соизволили:

4. Установити, що зареєстровані журнали використання РРО, книги ОРО та розрахункові книжки за формами, наведеними у додатку 7 до Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, та у додатках 1, 2 та 6 до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року N 547, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 05 липня 2016 року за N 919/29049 та N 920/29050 відповідно, у редакції, що була чинною до внесення Змін, можуть використовуватись суб'єктами господарювання до скасування їх реєстрації або закінчення."


Відповісти
  • Кузя
16.10.18 15:33

blanck, ну, я в магазинах канцтоваров еще самокопирующуюся налоговую накладную вижу. Форма еще с адресом, ссылкой на договор. Наверное, кто-то покупает:) Ваши книги все равно будут нужны тем, кто решит не прекращать работу по причине отсутствия электричества. Не отчаивайтесь:) 

Відповісти
  • SHADOW
16.10.18 08:56

blanck, приемщик макулатуры, как не печально

Відповісти
  • весна
16.10.18 09:13

так юридичні особи ведуть книгу оро ? тільки  підприємцям можно не вести ,але тоді їм потрібно ще більше макулатури,а це журнал реєстр приб та вид к/д,пко,вко,касову книгу , так де ж спрощення ?

Відповісти
  • оохохо
16.10.18 11:57

весна,теперь об этом журнале нам напоминают  дфс . чтобы не радовались,. уроды 

Відповісти
  • Джаконда
16.10.18 12:11

Я тоже не поняла ?? А Юридическим лицам использовать КОРО ?? Вклеивать  чеки???

Відповісти
  • АлександрСС
16.10.18 13:25

Сначало надо максимально упрощать использовать касс. аппарат, а потом обязывать предпринимателей его иметь, а у нас как всегда все через жопу.

Відповісти
  • 0123456
16.10.18 13:40

еще бы оплаты банковскими карточками вывели бы из наличных - и нафиг тогда эти РРО вообще нужны будут, при этом от налогообложения уже никто не спрячется, потому что это чистой воды безнал

Відповісти
  • НОВЕНЬКАЯ
16.10.18 16:33

КТО СКАЖЕТ ЮР, ЛИЦАМ ,У КОТОРЫХ ЕСТЬ РОЗНИЧНЫЕ ТОЧКИ ,НУЖНО ВЕСТИ КНИГУ КОРО И КЛЕИТЬ ТУДА ЧЕКИ???

Відповісти
  • Inspector
16.10.18 19:19

Минфин освободил предпринимателей от ежедневного вклеивания фискальных отчетных чеков в расчетные книжки


тваюмать.... освободили от крепостного рабства, ну не меньше, судя по дебильному заголовку. Гройсман-осовободитель....

Відповісти
  • """
18.10.18 09:53

А я оттарабанила КОРО в налоговую на регистрацию, забрали и ничего не сказали. Надеюсь, что ее зарегистрируют, а то стремно как-то

Відповісти
  • гость
18.10.18 14:43

""",и я тоже отнесла, решили пока все клеить как раньше, честно говоря тоже смутило слово "предпринимателям" , как понимать не понятно, это только фопы или все сх? ну их к черту, сейчас перед выборами такое будут принимать, что на голову не натянешь, лучше пока перебдеть, чем недобдеть

Відповісти
  • Олена
02.05.19 22:05

Новые книги ЕККА не регистрируются вообще с 19.04,2019. Как работать? Заявление сдано 24,04.2019.

Відповісти