Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.07.19
7566 7 Друкувати

Електронну ТТН можна складати із 12 липня

Із 12 липня запрацювали зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Завдяки ним перевізники можуть вже складати електронну ТТН. Сам ж форма ТТН викладена в новій редакції.

Оформлюють ТТН в електронній формі таким чином: підписують за допомогою електронного підпису водія та/або експедитора, відповідальних осіб вантажовідправника, вантажоодержувача.

Детальніше про це ми розповідали у новині.

Джерело: наказ Мінінфраструктури від 03.06.2019 р. № 413.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Бух
15.07.19 09:40

У кого є інформація про офіційну публікацію Наказу Мінінфраструктури від 03.06.2019 р. № 413.
в Урядовому кур'єрі, або Офіційному віснику України?

Відповісти
  • Оксана
15.07.19 13:48

Бух, опубліковано в Офіційному віснику України 12.07.2019 р., №52

Відповісти
  • Олеся
15.07.19 10:15

ТТН в паперовому варіанті, має таку ж  юридичну силу, потім можна відстояти свої витрати на перевезення???

Відповісти
  • Бух
15.07.19 10:24

Так ТТН яка складена на папері є дійсним первинним документом. Цим Наказом внесено зміни також і в сам бланк, який викладено в новій редації, (прибрано зайві підписи в декількох місьцях на 1 та 2 сторінках).

Відповісти
  • Аня
15.07.19 10:58

А это касается  ТТН-нафтопродукт?

Відповісти
  • Оксана
16.07.19 09:52

Тобто ТТН за старою формою вже не дійсні? З 12.07 потрібно виправляти всі ТТН?

Відповісти
  • Елена
17.07.19 00:43

Бред. Рассмотрим вариант Медок. Кладовщик находится на 1 этаже, я -бухгалтер на 4. Доступа к Медку у кладовщицы нет. Т.е. она приносит мне заполненную ТТН, я её вгоняю в Медик , Кладовщик подписывает ЕЦП (его нужно заказа ь), затем мне нужно к своему компьютеру притащить лицо разрешающее, чтобы оно тоже поставило ЕЦП (тоже нужно заказать), затем это все распечатать и отдать водителю, который топает ногами. А если кладовщиков человек 10 и номенклатура больше 100 позиций? Ничего не напоминает? Фильм Королёва бензоколонки " или я что-то не догнала? Подскажите.

Відповісти