Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


03.09.19
1696 7 Друкувати

Уряд ліквідував Департамент захисту економіки і створить ефективну структуру для розслідування фінансових злочинів

2 вересня 2019 року на своєму першому засіданні новий Уряд прийняв рішення, яким ліквідував Департамент захисту економіки Національної поліції України.

“Поліція більше не має права просто так втручатися у діяльність бізнесу! Сьогодні ми ліквідували  цей підрозділ, який займався розкриттям економічних злочинів. Бо ця одіозна структура не захищала бізнес, а систематично заважала йому працювати. Найчастіше через суд отримували ухвалу на проведення слідчих дій і починали обшук: витягували з офісу комп'ютери, бухгалтерію, а з каси - гроші, документи. Через це паралізували роботу підприємств, а потім вимагали у бізнесу “викуп”, - прокоментував відповідне рішення Уряду Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Глава Уряду додав, що замість ліквідованого Департаменту буде створена ефективна структура для розслідування фінансових злочинів, куди зможуть прийти на роботу порядні та чесні працівники.

“Після ліквідації Департаменту перерозподілимо потрібні функції на інші структурні підрозділи Національної поліції України. Найближчим часом ми очікуємо, що Парламент підтримає проект рішення про створення нового органу, який буде опікуватись питаннями економічних злочинів. Ліквідація Департаменту не завершиться простою зміною вивісок, а буде використана для реформування підрозділів Нацполіції. Якщо в системі є чесні та професійні люди, які доведуть, що не брали хабарі і готові працювати для держави - вони матимуть таку можливість”, - підкреслив Прем'єр-міністр України.

За матеріалами КМУ
Теги:
Коментарі
  • Шурик
03.09.19 09:27

Ликвидировало? Где посадки. Тут ещё и Держтруда террористическая организация, и немало сброда подобного фашисткий режим Падла Рашенка наделал. Где расстрелы и виселицы? За геноцид даже очень скромное наказание.

Відповісти
    Оцінити
  • 24
  • 1
  • 1963
03.09.19 10:25

Та ладно,ликвидировали,и сразу создали другую...поменяли шило на мыло.

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 1
  • клава
03.09.19 11:31

1963, но смею заметтить, что вся оргтехника осталась у Нацполиции для организации єффективной работі. А для новой структурі все будет закупаться новое! вплоть до вівесок и ковровіх дорожек

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • комерс
03.09.19 15:21

"Если бордель плохо работает, то меняют шлюх а не кровати"
Так и в данной ситуации. Пока не изменят УК и УПК и не уберут с них и не пересмотрят такие пережитки "совка" как "фиктивное предпринимательство", "служебный подлог" и "служебная халатноость", то ничего не изменится, и доить и кошмарить бизнес будут все и всегда....Личный пример - все что плохое связано с правоохранительными органами - выемки, обыски и аресты счетов, все связанно с этими статьями у наших контрагентов. А у нас как у свидетелей благодаря этому им было чем поживиться....за снятие арестов со счетов судьи, за возврат изъятой техники и документов эти же менты брали деньги. Так, что за свою жизнь я честного мента пока не встречал !!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Кузя
03.09.19 23:13

Каждый раз, переставляя кровати, говорят о повышении эффективности. Если один орган заменяется другим - это не эффективно. Доказано каждым вновь проходящим реформатором:)

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Елена
04.09.19 00:02

Докажет, что он не брал взятки? Это как? Подаст декларацию о доходах где только зарплата или принесёт чемодан с деньгами новому начальнику, что бы в новую структуру перевели? Далее, полезные функции отдали нацполиции. Это какие? Усилили власть ментов в старой структуре и ещё создают новую? З..дец.

Відповісти