Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.09.19
30964 13 Друкувати

З 1 листопада для сплати ЄСВ будуть діяти нові рахунки за стандартом IBAN

Державна казначейська служба України звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що з 01.11.2019 в Україні запроваджується міжнародний номер банківського рахунку за стандартом ІВАN який складатиме 29 літерно-цифрових символів. 

Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ спливає 31.10.2019.

Враховуючи зазначене, з метою своєчасної та належної сплати ЄСВ наголошуємо на необхідності починаючи з 01.11.2019 здійснювати сплату ЄСВ на рахунки відкриті в Казначействі (код банку - 899998) за стандартом ІВАN.

Нові рахунки поки що не оприлюднено. Про їх публікацію повідомимо додатково. 

При цьому, для сплати податків і зборів рахунки за стандартом IBAN діятимуть з 1 жовтня

За матеріалами Державна казначейська служба України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Лорик
04.09.19 08:59

ЄСВ з 01.11, податки з 01.10. Невже не можна з однієі дати зробити.
Дія IBAN запроваджується з 01.11. А до цього часу повинні діяти рахунки і старі і нові  паралельно. І тут податкова свою " отсебячину" вставила. 

Відповісти
  • qqq
04.09.19 10:29

От і казначейстко навчилось трактувати закони під себе. А то що зараз перехіндий період і вони повинні приймати рахунки для сплати як по старому так і по новому вони невкурсі. І відфутболюют бюджетні установи які принесли їм рахунки в новому форматі. (я задав тут на форумі це питання, і там радять прогнутьсь під казначейство)

Відповісти
  • Инна
04.09.19 09:17

Опять головоломка!!!

Відповісти
  • СержК
04.09.19 12:56

Инна, головомойка

Відповісти
  • ежик в тумане
04.09.19 09:20

Что характерно, есть специальный калькулятор IBAN. Что они собираются выдумывать? Новый велосипед?

Відповісти
  • Oleg7
04.09.19 09:39

Створили електронний кабінет ПЛАТНИКА, але в ньому юрособам не побачити чинні рахунки для сплати. 
Оце і є, що на словах - все для платника, а насправді - ніяких зручностей в роботі платнику.
В чому проблема, щоб кожен платник в Кабінеті ПЛАТНИКА бачив реквізити для сплати податків і ЄСВ, за якими потрібно платнити саме йому?

Відповісти
  • Ігор
04.09.19 10:06

Oleg7, Зайдіть в розділ "Стан розрахунків з бюджетом" - для кожного податку в самому низу - "Бюджетний рахунок". От скопіювати його не вийде, одразу відкривається картка, а в ній рахунок не вказано - це треба виправити.

Відповісти
  • Светлана
04.09.19 12:00

Ігор, новые номера счетов в этом разделе обычно появляются только после того, как плательщик на них уже оплатил...заранее там никто ничего менять не считает нужным(((

Відповісти
  • Ксюша
04.09.19 09:53

Oleg7, А как бюджет пополнять?

Відповісти
  • Шурик
04.09.19 10:45

Писаки из казначейства не в курсе что с 01 ноября все счета на ИБАН переходят.

Відповісти
  • ОльгаNik
04.09.19 11:11

Ребята, не волнуемся. К 01.11.2019 всё везде появится.
Ещё не вечер ;-)

Відповісти
  • Елена
04.09.19 16:07

А укоротить цифры в рас.счетах слабо?
Это чтоб еще больше все ошибались - в два раза увеличить номера счетов?

Відповісти
  • Тина
05.09.19 17:51

Я всегда ориентируюсь по электронному кабинету, не правда, что счета не вовремя меняются, проверено!!!

Відповісти