Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


20.09.19
6560 14 Друкувати

Токен чи не токен? Коментар від компанії M.E.Doc

У відповідь на наш матеріал щодо обіцянки міністра КМУ звернути увагу на проблему з токенами, компанія  M.E.Doc повідомляє, що на сьогодні «ЦСК «Україна», як надавач електронних довірчих послуг, має впродовж двох місяців пройти переакредитацію та внести зміни до власного регламенту щодо обов’язкового надання КЕП на захищених носіях, як це передбачено відповідно до вимог законодавства.

Як буде змінюватися ситуація з КЕП на токенах у державі передбачити складно. Проте на сьогодні, згідно діючих норм, кожен КЕП має зберігатися на захищеному носії.

Теги:
Коментарі
  • Облікове Діло
20.09.19 09:18

От бідосі - пролобіювали таку солодку тему, в рекламу вклалися, мотлоха цього купили - а вона може зірватися, да?
ц-ц-ц

Відповісти
    Оцінити
  • 94
  • 4
  • Mariya A.
20.09.19 11:40

Облікове Діло, ц-ц-ц... 
Буду дуже радіти, якщо на цей раз ми їх "кинемо", а не вони нас.
Що ж я дарма накатала декілька обурюючих листів "куда слєдует"?!

Відповісти
    Оцінити
  • 47
  • 0
  • ок
20.09.19 11:24

Облікове Діло, дизлайк наверное представитель медка поставил ) 

Відповісти
    Оцінити
  • 32
  • 1
  • Елена
20.09.19 11:30

Еще одна возмоность заработать на нас смертных....

Відповісти
    Оцінити
  • 16
  • 0
  • Елена
20.09.19 12:08

Пусть вначале себе систему голосоваия по отпечаткам сделают, а их "надежность" под риском более чем защита токенами

Відповісти
    Оцінити
  • 25
  • 0
  • Елизавета
20.09.19 12:10

Блин горелый, десять лет сдавали отчеты на ключах сохраненных на обычной флешке и все было отлично. Кому нахрен нужны наши отчеты? НОВАЯ ВЛАСТЬ АУУУУУУУ!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 47
  • 0
  • Сергей
20.09.19 12:50

афера века, как продать китайские флешки по цене китайских мобильных телефонов))), видимо товар уже закупили - теперь в страхе думают куда его девать)))

Відповісти
    Оцінити
  • 43
  • 0
  • SHADOW
20.09.19 13:31

а статьи о токенах в основном по материалам медковцев. 

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Ирина
20.09.19 15:02

SHADOW,так они же нам эти токены и пихают по цене,как буд-то они золотые

Відповісти
    Оцінити
  • 12
  • 0
  • Галина
20.09.19 14:49

Звонили в АЦСК "Украина"-  нам ответили: Медок слушает. Это одно и то же  оказывается - во как, а мы не знали(((

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 3
  • kis
20.09.19 15:11

Галина, вы так преподносите как-будто это от вас скрывали, и вы от этого сильно пострадали. На сайте https://www.linkos.ua/
 все продукты линкоса указаны, если знаете как пользоваться гуглом  проблем нет вообще никаких

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 6
  • Галина
20.09.19 15:24

kis, Вы так реагируете, как будто Вас лично задели.
 Спасибо, что научили.  Медком не пользуемся,  хоть про  гугл теперь будем знать 

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Andrey
20.09.19 16:36

ЕЦП це моя власність і я маю вирішувати де і як його зберігати, а не інші особи за мене.

Відповісти
    Оцінити
  • 43
  • 0
  • Ольга
24.09.19 11:12

Вот меня интересует, почему ключи от банка истерично не требут записывать на токены, хотя риски при завладении ключем от банка не соизмеримо выше , чем риск от завладения ключем, ктоторым подписывается отчетность? То ли юристы банков не так читают закон про КЭП, то ли юристы медка...Я, кстати пыталась добится у представителей медка почему, если токен обязателен они продаолжают выдавать на простых флешках или почему если он не обязателен он так настойчиво его впраивают. При этом в самом начале, как толлько налоговая начала присылать квитанции с зауваженням, представитель медка говорил, что это касается только гос. предприятий ссылаясь на вот  эту статью 17.
 "Органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації державної форми власності, державні реєстратори, нотаріуси та інші суб’єкти, уповноважені державою на здійснення функцій державного реєстратора, для засвідчення чинності відкритого ключа використовують лише кваліфікований сертифікат відкритого ключа, а для реалізації повноважень, спрямованих на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків фізичної або юридичної особи відповідно до закону, застосовують виключно засоби кваліфікованого електронного підпису чи печатки, які мають вбудовані апаратно-програмні засоби, що забезпечують захист записаних на них даних від несанкціонованого доступу, від безпосереднього ознайомлення із значенням параметрів особистих ключів та їх копіювання.", но сейчас у них позиция изменилась. Н самом деле очень странно что на закон от 2017 года еще нет ни одного нормального разъяснения..

Відповісти