Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.10.19
24335 13 Друкувати

Для платників єдиного податку затверджено нові форми реєстраційних документів

Мінфін наказом від 16.07.2019 р. № 308 затвердив нові форми реєстраційних документів для платників єдиного податку:

  • Заява про застосування спрощеної системи оподаткування;
  • Розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування;
  • Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку;
  • Витяг з реєстру платників єдиного податку.

Відповідно втрачають чинність попередньо діючі форми свідоцтва платника єдиного податку, заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, розрахунку доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування, затверджені наказом Мінфіну від 20.12.2011 р. № 1675.

Наказ № 308 набирає чинності з дня його офіційного опублікування. На момемнт підготовки даного матеріалу не опублікований.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Непогода
16.10.19 05:57

Неужели дойдем наконец до получения вытягов из реестра ЕН в электронном виде?

Відповісти
  • Тиса
16.10.19 10:10

Непогода, тільки після запиту, як я зрозуміла.

Відповісти
  • Непогода
16.10.19 11:18

Тиса, очень хочется надеяться, что все четыре формы будут доступны в электронном виде. Предварительная дата опубликования наказа вроде 22.10.19???

Відповісти
  • Василинка
16.10.19 09:46

А нащо вже публікувати новину, якщо наказ ще не опублікований і не вступив в дію????

Відповісти
  • клава
17.10.19 09:30

Василинка, чтобы желающие успели подать еще по  старым формам. А то новые ниезвестно  когда заработают

Відповісти
  • Гость
16.10.19 10:16

Спасибо за информацию. Это важно, особенно для новых ФЛП. Регистратор не вникает в эту форму....

Відповісти
  • Владимир
17.10.19 18:22

Гость, Не то что не вникает, а тупо забывает ее перенаправить в налоговую и ФОП пролетает с ЕН.
За всем надо следить!!!

Відповісти
  • Светлана
16.10.19 11:23

Непонятно как теперь в заявлении будем указывать место осуществления деятельности, если это например грузовые перевозки. Раньше писали - территория Украины. А теперь надо указывать КОАТУУ. 

Відповісти
  • Непогода
16.10.19 17:12

Светлана, как вариант КОАТУУ юридического адреса предприятия или прописки ФОПа и далее по тексту территория Украины.

Відповісти
  • Нина
16.10.19 14:14

Добрый день!
спасибо за информацию.
У меня тоже возникает вопрос как теперь указывать место осуществления деятельности, если это IT сфера.
Ранее указывали - ПО УКРАИНЕ, а теперь вообще непонятно как быть.

Відповісти
  • Галина
16.10.19 14:28

То есть надо будет документы обновлять или для действующих все так и остаётся?

Відповісти