Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.10.19
21164 10 Друкувати

Не пізніше 21 жовтня підприємцям слід сплатити ЄСВ на нові рахунки

21 жовтня 2019 року - останній день сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами – підприємцями, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, та членами фермерських господарств за ІІІ квартал 2019 року.

Зазначена норма передбачена абз. 3 ч. 8 ст. 9 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Зверніть увагу, з 01.10.2019 р. функціонують нові рахунки для сплати ЄСВ, відкриті на ім’я новоствореної Державної податкової служби. Починаючи з 01.10.2019 р. треба платити ЄСВ на рахунки органів ДПСУ, відкриті в Казначействі (код банку - 899998). Нові  рахунки відкриті відповідно до вимог стандарту IBAN.

Крім того, нагадуємо, що мінімальний щомісячний ЄСВ у 2019 році складає 918,06 грн., тобто квартальний платіж має бути не менше 2754,18 грн.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • бубух
16.10.19 14:40

До 18 жовтня, інакше ризикуєте отримати штраф

Відповісти
  • Оксана
16.10.19 19:17

До 18,у мене за це вже штраф був

Відповісти
  • Зорро_19
16.10.19 23:19

Оксана,Можна було судитися

Відповісти
  • Оксана
17.10.19 11:42

Думаю,було б дорожче...

Відповісти
  • Владлена
16.10.19 21:52

Измените дату! Зачем так подводить людей!

Відповісти
  • Админ
17.10.19 23:19

Владлена, Платники єдиного внеску, зазначені у пунктах 4, 5 та 5-1 частини першої статті 4 цього Закону, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок. (ст.9 часть 8 Закона) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2464-17 
У разі якщо останній день строків сплати єдиного внеску, зазначених в цій Інструкції, припадає на вихідний, святковий або неробочий день, останнім днем таких строків сплати єдиного внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним, святковим або неробочим днем.  (раздел IV п.8)  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0508-15
Если мы пишем о том, как должно быть по законодательству, это не значит, что мы подводим людей. Или Вы предлагаете нам все противозаконные требования преподносить, что так должно и быть? О противозаконных требованиях Вам расскажут в налоговой без нашего участия, мы говорим о законодательстве.    

Відповісти
  • Зорро_19
16.10.19 23:21

Владлена,Всё правильно в статье, не надо потакать хотелкам налоговой

Відповісти
  • Владимир
17.10.19 15:24

как они зае.. ли сменами счетов и т.д.

Відповісти
  • Александр
17.10.19 20:25

Так что можно ли оплатить 21?

Відповісти