Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.11.19
4672 13 Друкувати

Чи буде дизельний генератор акцизним складом

Підприємство для забезпечення постійної подачі електроенергії має на балансі один дизельний генератор. До паливного баку дизельного генератора заливає придбане пальне.

Таке місце зберігання пального не підпадає під визначення акцизний склад. А отже, підприємство не є розпорядником акцизного складу.

Лист ДПС від 30.10.2019 р. № 1109/6/99-00-04-01-01-15/ІПК.

За матеріалами Головбух
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Andrey
12.11.19 10:04

Чи є дизельний генератор акцизним складом? Жесть, я думаю якби в нормальній країні хтось задав таке запитання, виникли б підозри, щодо його дієздатності. Акцизний склад - це склад для зберігання пального, а бак генератора для використання цього пального безпосередньо генератором. 

Відповісти
  • бух
12.11.19 15:08

Andrey, якби у Вас на балансі значився дизельний генератор, Ви б так не вважали.

Відповісти
  • Бухгалтер
12.11.19 14:14

Andrey, Ви взагалі запитання та відповідь читали від початку до кінця? Чи лише збираєте вершки і готові діагноз ставити по заголовку? підприємство запитало про отримання ліцензії, так як чіткого роз'яснення в З-ні не має. Бак автомобіля вважати місцем зберігання - це норма, а бак дизельгенератору, по вашому не норма?

Відповісти
  • бубух
12.11.19 11:26

Andrey, це ви так думаєте. А насправді все регулюється законом, в якому не розписано що бак можна не вважати складом сберігання пального

Відповісти
  • Andrey
12.11.19 14:01

бубух, Дещо іронізую, просто розумієте просто такими темпами і логікою в нас скоро запальничка стане акцизним складом

Відповісти
  • Andrey
12.11.19 13:56

бубух, Так, можливо Ви і праві, але все ж залишусь при своїй думці, вважати бак генератора на 10-15 літрів акцизним складом, це нонсенс

Відповісти
  • Бухгалтер
12.11.19 14:27

Andrey, 10-15 л -ось це нонсенс!!!, щоб підприємства користувалися "домашніми" дизельгенараторами??? У вас уява мабуть закінчується максимом запальничкою. Повірте, існують дизельгенератори об'ємом 900л. та більше. Гугл в допомогу!!!

Відповісти
  • Andrey
12.11.19 17:54

Бухгалтер, Я зрозумів, згідно Вашої уяви дизельгенератор на 900 л. купили для того, щоб зберігати дизельне пальне

Відповісти
  • Бухгалтер
13.11.19 09:30

Andrey, саме так, а ви купуєте для чогось іншого?

Відповісти
  • ??
12.11.19 10:13

Это анекдот?

Відповісти
  • !!!
12.11.19 12:26

??, Это, Украина, детка!

Відповісти
  • Hellen
12.11.19 10:17

Судячи з ІПК питання було в тому, чи отримати ліцензію на зберігання пального.

Відповісти
  • Надежда
13.11.19 11:01

Доброе утро, коллеги! Может кто подскажет, занимаемся строительными работами (подрядчики), для работы нужен пропан газ (резка металла) подакцизный товар, покупаем в баллонах. Вопрос нужно ли акцизный склад и все что с этим связано? Мы его не храним, купили и использовали. Может еще какие-то нюансы есть по этому поводу? Спасибо.

Відповісти