Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.12.19
11906 33 Друкувати

ФСС радить роботодавцям пришвидшити виплати лікарняних і декретних працівникам

Враховуючи ситуацію, що склалась, з метою зняття соціальної напруги, Фонд соціального страхування України звертається до страхувальників (роботодавців) з проханням здійснювати перерахування матеріального забезпечення своїм працівникам у максимально короткі терміни після отримання коштів від Фонду, особливо допомог у зв’язку з вагітністю і пологами.

На виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах Фондом направляються всі наявні ресурси. Як зазначалось, з початку грудня за цим напрямом Фонд профінансував 782,2 млн гривень.

Фонд фінансує матеріальне забезпечення на окремий поточний рахунок роботодавця, відкритий у банку для зарахування страхових коштів. Звертаємо увагу, що відповідно до нормативно-правових актів, допомога від Фонду виплачується працівнику роботодавцем у найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений для виплати заробітної плати. При цьому, законодавство не забороняє роботодавцю здійснювати таку виплату відразу після отримання коштів від Фонду. Тому, враховуючи ситуацію, ФСС просить страхувальників максимально скоротити терміни виплат.

Нагадуємо, 20 листопада 2019 року Фондом соціального страхування України було призупинено перерахування коштів для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку із закінченням кошторисних призначень за зазначеним напрямом, що затверджені бюджетом Фонду. 21 листопада виплати було поновлено, а 27 листопада Урядом було прийнято рішення „Про внесення змін до бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік”.

За матеріалами Фонд соціального страхування України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
03.12.19 16:55

А роботодавці радять працівникам ФСС швидше передати свої повноваження приватним страховим компаніям, а самим звернутись на заводи, які згодні безкоштовно вас навчити корисним професіям з виплатою стипендії за період навчання та зарахувати цей час до трудового стажу. 

Відповісти
  • тупой и еще тупее
03.12.19 17:43

Ігор, ты не прав 

Відповісти
  • Елена
03.12.19 17:05

А работодатели хотели бы также получать средства побыстрее,а не через 2-3 месяца,и не получать от сотрудника запросы  когда уже он получит эти заветные средства

Відповісти
  • Мария
04.12.19 10:16

Елена, а еще "веселее", когда работник уволился, а причитающиеся ему больничные не пришли из СС... 

Відповісти
  • ок
03.12.19 17:07

прочитала название - глазам своим не поверила, просто верх наглости 

Відповісти
  • ^^^
03.12.19 17:08

Так а что пришвидчувати? Где деньги, Зин?

Відповісти
  • ірина
04.12.19 08:27

^^^,

Відповісти
  • Светлана
04.12.19 08:15

А профинансировать в максимально короткие сроки слабо.ок03.12.19 17:07

прочитала название - глазам своим не поверила, просто верх наглости . СОГЛАСНА

Відповісти
  • лю-лю
04.12.19 08:59

а меня интересует - бланки больничных листов в этом году будут? Сотрудник болел в ноябре, принес довидку,а бланков нет до сих пор. И это Киев, а что в регионах?

Відповісти
  • Светлана
05.12.19 09:41

лю-лю, Самое интересное, бланки на Довідки є, а на листки непрацездатності НЕМАЄ. ТЮ? Зачем спрашивается вообще переводить бумагу на такие Довідки, которые практически копируют больничные.

Відповісти
  • ^^^
04.12.19 11:57

лю-лю, у нас нормальные больничные, даже не знала, что у кого-то с этим проблема.

Відповісти
  • Тетяна
04.12.19 09:42

лю-лю, А в регіонах приносять не довідки, а лікарняні, зроблені на ксероксі, але без серії та номера.

Відповісти
  • лю-лю
04.12.19 09:45

Тетяна, так по цим листочкам теж не можна нараховувати лікарняні поки не буде оригінала листка непрацездатності. 

Відповісти
  • Тетяна
04.12.19 09:50

лю-лю, Звісно, що не можна, але ж приносять щоб хоча би підтвердити відсутність на роботі.

Відповісти
  • бурундук
04.12.19 09:53

Тетяна,аха, ксерокс принес сотрудник. С какого-то пгт . Я от такого до сих пор в себя не приду. Европа, блин

Відповісти
  • наталія
04.12.19 10:20

бурундук, тю, нам в Киеве вчера сотрудник ксерокс принес. В поликлинике сказали недели через 2 приходите за настоящим

Відповісти
  • Тетяна
04.12.19 09:48

.

Відповісти
  • бурундук
04.12.19 09:54

Лучшая защита--нападение.....

Відповісти
  • наталія
04.12.19 10:09

бля ..........................................................

Відповісти
  • Лорик
04.12.19 10:23

наталія, .....100%

Відповісти
  • а у нас
04.12.19 10:29

А давайте внесемо зміни до закону, що в разі затримки фінансування лікарняних ФСС не матиме права на перевірку страхувальника протягом 2-х років. Запізнилися - от і до побачення!

Відповісти
  • Ольга
04.12.19 12:10

а у нас, и матиме право несвоєчасно сплачувати ЄСВ, без штрафів. І поясненням буде, як і у них  - "Нема грошей!"

Відповісти
  • ^^^
04.12.19 11:58

а у нас, 

Відповісти
  • Надія
04.12.19 10:55

Я в шоке,это уже наглость не имеет предела!

При чем здесь работодатель , мы ждем 3 месяца больничных, вчера звонила в ФСС, они ничего не знают и отвечают , что денег нет!

Відповісти
  • софия
04.12.19 11:56

У меня подруга онкобольная умерла  больничные получили через 2 месяца на памятник Вот они суровые будни. Налоги платим вовремя Мне кажется идет искусственный саботаж Фонда  Уволить

Відповісти
  • !!!
04.12.19 12:10

софия, в нашей стране с каждым годом страшнее жить как морально так и физически, жаль что возраст уже не позволяет уехать, а так бы и не сомневался!

Відповісти
  • Andrey
04.12.19 12:37

Піду пройдуся по відділах, скажу хто має на мені захворіти, негайно захворіти, хто має йти в декрет нехай вже йдуть...цирк чесне слово 

Відповісти
  • Диана
04.12.19 12:43

мне тоже справку принесли, нет бланков

Відповісти
  • охохо
04.12.19 13:12

Диана, зато на взніс в нато  деньги   нашлісь

Відповісти
  • Марина
04.12.19 14:08

охохо, Ну знаєте, і ЗСУ ще грошове утримання виплачують. Ви б краще слідкували скільки вже за ці півроку Коломойському встигли віддати.

Відповісти
  • Ира
04.12.19 16:06

Марина,а вы интересовались сколько государству обходится один день войны, даже такой вялотекущей? Вангую: "войну"-не дадут закончить, соответственно, скоро денег на больничные не будет, потом все остальную хромающую социалку будут урезать.

Відповісти
  • Марина
05.12.19 12:49

Ира,Дозвольте поцікавитися, скільки коштує Ваше життя? Ваш будинок? "Треба чимось пожертвувати", то пожертвуйте власне майно, усе, ціком. Чому б і ні. Чому пожертвувати має там хтось далеко? Ви дружно  зі свистом та гиканням вигнали єдиних людей, хто намагався щось робити і віддали владу в країні стаду мавп з гранатами в руках і чекаєте покращення?! Ну то чекайте, а я подивлюся. Все, не можу. Країна рабів.

Відповісти
  • Валентина
05.12.19 10:09

Прочитала название - офигела  (простите за французский) - "з метою зняття соціальної напруги, Фонд соціального страхування України звертається до страхувальників (роботодавців) з проханням здійснювати перерахування матеріального забезпечення своїм працівникам у максимально короткі терміни після отримання коштів "
-переложыли с Больной головы на здоровую , уметь надо.
А что есть такие которые не выплачивают больничные после получения по три месяца?

Відповісти