Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.12.19
18211 14 Друкувати

Корпоративні картки заборонили використовувати для виплати зарплати

В НБУ заявили, що тепер у фізосіб, які здійснюють незалежну профдіяльність, є право використовувати корпоративну платіжну картку. Зміни запрацювали із 10.12.2019 р., а внесені вони постановою Правління НБУ від 29.11.2019 р. № 142.

Проте це не єдина зміна, яка стосується корпоративних  платіжних карток.

Прописали також, що суб’єкти господарювання не мають права використовувати корпоративні платіжні картки для виплати зарплати, виплат соціального характеру.

 

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • бух
11.12.19 09:16

а что так можно было?

Відповісти
  • Елена
11.12.19 10:09

бух, ну да , и раньше не разрешено было. 

Відповісти
  • Ксюша
11.12.19 09:27

бух,

Відповісти
  • сядь посыдь
13.01.20 12:27

Ксюша, ну поймы дело не в тебе

Відповісти
  • Ігор
11.12.19 09:49

От яка їм різниця? Не дивно, що в цій країні не бажають жити. Питання не в зарплаті. Питання в якості і комфортності життя. Тут лопатой, а там мишкою та джойстиком. Бо наше життя керується безнадійними, які ніде не знаходять попиту. Здається успішні прем'єри та президенти повинні бути нарасхват. А от і ні. По їх результатам судять об їх вмінні - вони роками не витребувані.

Відповісти
  • бурундук
11.12.19 10:00

Ігор, до новой власти люди с Украины не бежали косяками....

Відповісти
  • Мария
12.12.19 10:32

бурундук,не бежали???? вы, что сами только оттуда и не в курсе, что уже выехали все, кто хотел, а сейчас довыезжают

Відповісти
  • Анатолий Харьков
11.12.19 10:38

Ну ты и аналитик, ты хотя бы подумал  перед тем, чем что-то писать

Відповісти
  • Надежда
12.12.19 13:01

То есть биткоены признают, а  корпоративные карточки нет?Шаг вперёд и два назад? С чековой книжкой значит опять ходить в отделение банка, предварительно заказав сумму.

Відповісти
  • Елена
12.12.19 14:57

Хорошо, а снять наличку через корп.карту,оприходовать и выдать по кассе ЗП можно?

Відповісти
  • Оксана
12.12.19 21:34

Елена,нет.

Відповісти
  • Юлія
13.12.19 21:54

Оксана, а чому раптом не можна?
Зняли гроші з картки, можливо планували різні витрати. В касі готівка оприбуткована, виплата з каси пов'язана д госп. діяльністю. 

Відповісти
  • Наталья
16.12.19 14:15

очень интересно если сняли с корпаративной картки в этотже день выплатили все налоги по зп внесли в кассу и выплатили сотрудникам зп где здесь нарушение  ответьте

Відповісти
  • Татьяна
02.01.20 20:59

Я так делаю уже 3 года, изначально узнавала в своей налоговой, сказали им все равно, лишь бы налоги платились во время. Где теперь это можно уточнить точно?

Відповісти