Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.12.19
4912 12 Друкувати

Вчителям закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років виплатять допомогу у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму

Кабінет міністрів України з метою покращення соціального захисту вчителів закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років постановив здійснити у 2020 році виплату допомоги у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня 2020 р., вчителям закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 листопада 2019 р. № 1028

Київ

Про виплату допомоги вчителям закладів загальної середньої освіти

З метою покращення соціального захисту вчителів закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років, Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Здійснити у 2020 році виплату допомоги у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня 2020 р., вчителям закладів загальної середньої освіти, які мають стаж педагогічної роботи до 10 років.

2. Установити, що виплата допомоги здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2020 року.

 Прем'єр-міністр України                                                              О. ГОНЧАРУК

За матеріалами: Buhgalter.com.ua.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ///
22.12.19 13:51

забыли про бухгалтеров.
 За последние годы эта профессия стала слишком нервной,не успеваешь следить за всем и выполнять все.Изменения в законодательстве как погода на улице-постоянно меняются,что не лучшим образом сказывается на работе.

Відповісти
  • Любовь
23.12.19 10:04

"стаж педагогічної роботи до 10 років", а якщо більше?

Відповісти
  • Ольга
23.12.19 12:41

Любовь, а если больше, то видимо должны были давать надбавки и не положено)

Відповісти
  • Марина
23.12.19 10:37

Все ли там с головою в порядке у новоиспеченных законодателей? Или безграмотные совсем, не могут правильно мысль сформулировать? Замечательно получается. Девочка пришла после института, пару месяцев отработала и опа, помощь отхватила. А учителя с приличным стажем, больше 10 лет в пролете. 

Відповісти
  • Диана
23.12.19 11:11

у моей мамы стаж более 30 лет - т.е. она в пролете??? в чем прикол? молодых поддерживаем, пенсионеров топим???

Відповісти
  • Елена
23.12.19 11:44

Диана, так пенсионер и так никуда не денется (НЕКУДА деваться), а молодежь-она такая непостоянная, ее держать надо

Відповісти
  • Татьяна
23.12.19 11:12

Явно что-то не так с формулировкой - до 10 лет.

Відповісти
  • Ольга
23.12.19 11:46

Ну да, а все остальные не люди, их работа не достойна оказания помощи. В чем смысл этих "мудрых" решений? У нас в бюджете много лишних денег? Или мы все об этой помощи попросили "своих народных слуг"?

Відповісти
  • Наболело уже
23.12.19 12:34

А знаете нашим учителям тоже надо кассовый аппарат устанавливать: и на день рождения, и на 8 марта , и на Новый Год, и за выписку оценок в дневник из журнала - деньги сдаем, может я что-то пропустила??? дополните список плиз...

Відповісти
  • Буржуй
23.12.19 14:52

Наболело уже, Вы абсолютно правы. Зыбыли только день Учителя!  За учителями родственники на машинах приезжали . Чтобы загрузить!И заполнение атестатов ( аккуратно!) Дизлайки потавили родственники Учителей.!

Відповісти
  • Наталья
24.12.19 10:08

Буржуй,О, да. Пойду и скажу своей маме (учитель младших классов со стажем в 30 лет): "Где золотой бентли!!! Почему мы не живем в 5тикомнатной квартире?! Где наша плазма на всю стену?!!!"

Відповісти