Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.01.20
23540 59 Друкувати

Підписання податкової реформи заблоковано

Народні депутати Ніна Южаніна, Олексій Гончаренко, Софія Федина зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому як закон проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві (реєстр. № 1210 від 30 серпня 2019 року).

Як ви пам'ятаєте, 16 січня 2020 року ВРУ на вечірньому пленарному засіданні прийнято рішення про прийняття в другому читанні та в цілому як закону України проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві (реєстр. № 1210).

Як зазначається у пояснювальній записці до проекту Постанови, Розгляд цього проекту Закону відбувався із порушенням встановленої Регламентом ВРУ процедури розгляду законопроектів у другому читанні, а отже прийнятий закон не може вважатися прийнятим відповідно до закону і рішення про його прийняття підлягає скасуванню у передбачений цим Регламентом спосіб (стаття 48).

Так, відповідно до частини першої статті 117 Регламенту ВРУ законопроект, підготовлений до другого читання, висновок головного комітету та інші супровідні документи до нього надаються не пізніш як за десять днів до дня розгляду цього законопроекту. Проте, і сам проекту Закону України № 1210 і супровідні документи до нього були оприлюднені на сайті Верховної Ради за день до голосування, а саме 15 січня 2020 року ввечері, а наданий народним депутатам цей проект був 16 січня 2020 року.

Слід зауважити, що до порівняльної таблиці до другого читання проекту № 1210 народними депутатами було внесено 2196 поправок, текст порівняльної таблиці охоплює 1095 сторінок, що, в свою чергу, потребує достатнього часу для розгляду та опрацювання наданих пропозицій до законопроекту та рішень, прийнятих головним комітетом щодо цих пропозицій. Адже метою ґрунтовної підготовки до розгляду положень проекту закону на пленарному засіданні Верховної Ради України є реалізація народними депутатами України своїх повноважень безпосередньо на засіданні.

Проектом Постанови пропонується скасувати рішення ВРУ, прийняте на засіданні 16 січня 2020 року про прийняття в другому читанні та в цілому як закону України проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві (реєстр. № 1210 від 30 серпня 2019 року).

Отже, спікер Верховної Ради не може підписати відповідний закон до розгляду постанови у сесійному залі. 

Наступна третя сесія Верховної Ради України 9 скликання розпочнеться у вівторок 4 лютого 2020 року.

 

 

 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
20.01.20 17:23

Вистава: гарний коп - поганий коп: Зерошен з Зерошеном.
Систему ніхто реформувати не збирався. Вже будемо казати про 35 втрачених років для України. А далі хто? хорошковський, яценюк, баба Юля, ...? Чи більш новий Вакарчук? Буде ВаЗерошенко. + ще 5 років втрачених = 40 років. Хто більше?

Відповісти
  • Андрей
20.01.20 18:04

Ігор,может хватить марать Порошенко вашим ЗЕ? судя по всему, ваш нелох переплюнул за 9 месяцев "баригу", котрым Зе всех так пугал и сумел за 9 месяцев страну раздеть до дыры в бюджете. А получил ее с миллиардами на казначейском счете, заметьте. Так что не марайте Порошенко об вашего ЗЕ, имейте мужество признать, что оклеветали человека, который таки работал в интересах страны, а не просирал достижения предыдущей команды.

Відповісти
  • Я ФОП
21.01.20 10:40

Андрей, вы получили 73% дизлайков. А как вы хотели? Народ привел ребят хороших, а вы против них ротик раскрыли..

Відповісти
  • Ольга
21.01.20 10:32

Андрей, прав Андрей ,марать не  нужно ,нужно просто посадить. 

Відповісти
  • Галина
21.01.20 14:08

Ольга, за что?

Відповісти
  • Оксана
21.01.20 16:23

Галина, за корупцію!

Відповісти
  • Ігор
20.01.20 18:21

Андрей, дійсно. Визнаю свою помилку. Насправді все так:
Команда "Рошен-95", яку очолила южаніна, почала запеклу суперечку з Зерошенком. Тобто тим Зерошенком, який: 1. Лишає недоторканою всю систему, яку отримав у спадок від Мародера. Навіть удосконалює її; 2. Лишає на посадах весь фінансовий блок мародера; 3. Не реформує Зефіскальню; 4. Підсилює систему сформовану Мародером гетманцевим; 5. Отримує схвалення від всіх, хто раніше схвалював дії Мародера: ЄБА, Драгон Кепітал, ...; 6. Знайшов спільну мову з усіма олігархами, які раніше чудово ладнали з Мародером; 7. Повністю схожий поведінкою на попередника та і зовнішність починає ставати такою; 7. ... Нічого не забув?

Відповісти
  • Ігор
20.01.20 18:43

Приклад або доказ:
Жоден з олігархів, навіть сам Мародер, не жаліються на падіння виробництва або ще якесь погіршення. Всі в захваті. Майже всі вони мають по кілька телеканалів та інтернет-видань. Невже б вони всі мовчали? А їх вільні журналісти, якби бачили негаразди?

Відповісти
  • Галина
21.01.20 14:09

Ігор, почему мародер? что он намородерил? Если не ля-ля????  Сколько можно?

Відповісти
  • бурундук уезжает из Украины
21.01.20 15:02

Галина,вам бы бракованых броников и старые движки на танках .

Відповісти
  • 123456
21.01.20 16:31

бурундук уезжает из Украины,А нынешние вообще не видят военных действий !!! У них ВСЕ ХОРОШО и такни вообще не нужны !!! Нужно только поговорить ......

Відповісти
  • Ольга
22.01.20 16:24

123456,пошли своего мужа воевать или сына отдай 

Відповісти
  • прохожий
22.01.20 13:46

123456,
Надеюсь, вы пишете из окопа? (на горячей броне танка)

Відповісти
  • резидент
20.01.20 17:55

а смысл блокировать? просто потянуть время? Ведь и так понятно, что большинство проголосует.

Відповісти
  • PostPred
20.01.20 17:58

Кто назвал данный законопроект наловой реформой? Его автор Гетьманцев? А что у нас уже есть стратегия развития экономики? Где можно с ней ознакомиться? Мне всегда казалось, что налоговая реформа - это одна из частей экономических реформ, направленных на достижение поставленных целей развития экономики, то есть роста производства. В данном законопроекте при всем желании не то, что не вижу стимулов для производственных предприятий, но даже у торговых компаний возникает множество проблем.      

Відповісти
  • Злой клоун
20.01.20 21:09

Очередная серия плохого фильмеца "Мы глубоко в экономике,  погружаемся"

Відповісти
  • Юра Г.
21.01.20 06:11

Кравчук строил партячейку, Кучма завод, Ющенко колхоз, Янукович по понятиям, а это сплошной 95 квартал.

Відповісти
  • Светлана
21.01.20 07:26

Юра Г.,Порошенко пропустили.

Відповісти
  • Оксана
21.01.20 16:26

Светлана, да Порох - сдал Крым и Донбасс, доллар по 29

Відповісти
  • Наталия
21.01.20 09:31

Светлана, тупо грабил ничего не строя. 

Відповісти
  • 123456
21.01.20 16:34

Наталия,не он стоил международное отношение к Украине !!! И как не странно всем противникам у него это получалось очень хорошо. Впервые на международной арене Россию наказали за всю историю после СССР. И очень обидно что Зе команда это спустила в .... (придумай сам)

Відповісти
  • Ольга
22.01.20 16:28

123456, и как не странно все спрашивают ,как можно было развалить  такую - страну ,как украина, отдать крым,развязать бойню. и все украсть 

Відповісти
  • Ольга
22.01.20 16:25

123456, и чето ??? наказали чем? 

Відповісти
  • Юра Г.
21.01.20 16:53

123456, а я думал самолет.

Відповісти
  • 123456
21.01.20 17:01

Юра Г.,Нет. Самолет это новейшая история ... при Зе ,хотя там тоже был самолет. только реакция той команды была в разы профессиональней

Відповісти
  • Юра Г.
21.01.20 09:31

Светлана, этот не строил, этот мародер и вор. Хотя при нем, надо признать было лучше, чем в 95 квартале.

Відповісти
  • Галина
21.01.20 14:11

Юра Г., да что же он украл??? Я на вас скажу также, что вы вор! Прекратите лаяться здесь! 

Відповісти
  • Ольга
22.01.20 16:26

Галина,галина - бот. порошенковский

Відповісти
  • Юра Г.
21.01.20 16:37

Галина, Вам список отсортировать по алфавиту или по стоимости. И скиньте адрес єлектронки, архівній файл 23 гига.

Відповісти
  • Люмьер
21.01.20 15:23

Галина,
Ответьте мне на вопросик- налоги платите?
Я лично плату, по полной! А вот это, с позволения сказать"гарант" не платил! Кто кричал про вражескую Россию, а сам торговал во всю! Список можно продолжить! Так что нечего здесь ля-ля(если по вашему)!

Відповісти
  • Ольга
21.01.20 10:34

Юра Г., лучше  было 30 лет назад,а теперь уже  все 

Відповісти
  • Юра Г.
21.01.20 16:38

Ольга, Что правда, то правда. а в 88 любил фиесту, сей час не продают.

Відповісти
  • Валентина
21.01.20 09:36

А это точно бухгалтерский сайт?

Відповісти
  • Юра Г.
21.01.20 16:40

Валентина, Именно так, ведь именно бухгалтеру стучать на обязанных. Вопрос перенаправьте Диме и Вове.

Відповісти
  • Світлана
21.01.20 10:37

Валентина, я сама в недоумении. Но у меня перед глазами бегущая строка:  "трое из четверых выбрали это.. трое из четверых выбрали это.." 

Відповісти
  • Марина
21.01.20 10:13

Валентина,Також все частіше задаю собі це питання. Майже 20 років зі сторінкою, але... Останнім часом таке враження, що не на професйному ресурсі а на ринку поміж торговок.

Відповісти
  • Ольга
21.01.20 10:33

Марина, ой ты ж. ,между торговок она, раньше такого бардака не было, как  сейчас.

Відповісти
  • Оксана
21.01.20 16:28

Ольга, бардак всегда был, только с каждым годом он все хуже и хуже

Відповісти
  • злой клоун
21.01.20 10:28

Марина и Валентина, -  в лев. верхнем углу жмите на "кнопочку-крестиК"

Відповісти
  • Юра Г.
21.01.20 16:42

злой клоун, Только сей час понял, что живу в зазеркалье, у меня чудесный крестик справа.

Відповісти
  • Марина
21.01.20 10:57

Дорогенькі Злой коун, Ольга і іже ж ними. Хто, коли, де , що і як має робити, читати, відкривати та закривати - можета вказувати СВОЇМ чоловікам, дружинам, дітям чи батькам. Досить і того що ми змушені шукаючи професійну інформацію змушені читати ваші срачі, якими ви засмічуєте ПРОФЕСІЙНИЙ ресурс. З чим і відкланяюся.

Відповісти
  • злой клоун
21.01.20 11:46

Марина , 

Відповісти
  • Галина
21.01.20 14:13

злой клоун, вы не правы, но действительно надоели эти бла бла на власть - сами выбирали,

Відповісти
  • бурундук уезжает из Украины.
21.01.20 11:41

Марина,открою вам секрет--вы не меньше сорите тут

Відповісти
  • Ирина
21.01.20 10:30

Это как в кафетериях "у нас нет вай фая, поэтому общайтесь..." так и на этом форуме должно быть по существу, а не вбрасывание довольста илмюи же недрвольства. Не Фейсбук же блин.... ищещь разумный по теме комент., а находишь то Зе то Пор....

Відповісти
  • бурундук уезжает из Украины.
21.01.20 11:42

Ирина,без ЗЕ и ПО--это в другой стране.

Відповісти
  • Ния
21.01.20 16:05

бурундук уезжает из Украины., когда же уезжаете?)

Відповісти
  • Галина
21.01.20 14:14

бурундук уезжает из Украины., так и уезжайте, не мешайте работать!!!

Відповісти
  • бурундук уезжает из Украины
21.01.20 15:01

Галина,вы и такие же как вы уже пол страны с чемоданом выгнали. А кто вам пенсию обеспечит? Порошенко на Мальдивах? Или его дети и дети министров????

Відповісти
  • Юра Г.
21.01.20 16:47

бурундук уезжает из Украины, Возвращайтесь, или хотя бы нас не забывайте. А то у нас завелась порода стерильных бухгалтеров, которые смогли не работать за юриста, кадровика, программиста, мастера по ремонту принтеров и т д и т п. Единственное не пойму долго ли эта стерильная порода продержится без связей. Или типа я не такая, я жду трамвая.  

Відповісти
  • Ирина
21.01.20 10:31

* сори за опечатки

Відповісти
  • Ігор
21.01.20 11:55

Прогрес рухають допитливі.

Відповісти
  • Черниговцев
21.01.20 13:38

Имитация соблюдения законности, не более того.

Відповісти
  • Люмьер
21.01.20 15:27

Дамы Марина и Валентина, если вы ищете информацию, то при чем тут комменты??? Интересно получается!

Відповісти
  • Светлана
21.01.20 15:52

Люмьер, в комментах порой информации больше чем в статье

Відповісти
  • злой клоун
21.01.20 15:56

Светлана,по комментам учет ведут

Відповісти
  • Светлана
21.01.20 16:00

злой клоун,и самое страшное, что это не шутка

Відповісти
  • Юра Г.
21.01.20 16:52

Светлана, может почитают. извилины напрягутся, и конечно не поймут, но возможно капелька сомнения у дебилов появится, что они возможно не самые умные и счастье не количестве нулей на банкноте, а в следе, который оставляешь за собой. Нагадив другим поймут, что гадят прежде всего себе и своим родным.

Відповісти