Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


20.01.20
21263 59 Друкувати

Підписання податкової реформи заблоковано

Народні депутати Ніна Южаніна, Олексій Гончаренко, Софія Федина зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому як закон проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві (реєстр. № 1210 від 30 серпня 2019 року).

Як ви пам'ятаєте, 16 січня 2020 року ВРУ на вечірньому пленарному засіданні прийнято рішення про прийняття в другому читанні та в цілому як закону України проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві (реєстр. № 1210).

Як зазначається у пояснювальній записці до проекту Постанови, Розгляд цього проекту Закону відбувався із порушенням встановленої Регламентом ВРУ процедури розгляду законопроектів у другому читанні, а отже прийнятий закон не може вважатися прийнятим відповідно до закону і рішення про його прийняття підлягає скасуванню у передбачений цим Регламентом спосіб (стаття 48).

Так, відповідно до частини першої статті 117 Регламенту ВРУ законопроект, підготовлений до другого читання, висновок головного комітету та інші супровідні документи до нього надаються не пізніш як за десять днів до дня розгляду цього законопроекту. Проте, і сам проекту Закону України № 1210 і супровідні документи до нього були оприлюднені на сайті Верховної Ради за день до голосування, а саме 15 січня 2020 року ввечері, а наданий народним депутатам цей проект був 16 січня 2020 року.

Слід зауважити, що до порівняльної таблиці до другого читання проекту № 1210 народними депутатами було внесено 2196 поправок, текст порівняльної таблиці охоплює 1095 сторінок, що, в свою чергу, потребує достатнього часу для розгляду та опрацювання наданих пропозицій до законопроекту та рішень, прийнятих головним комітетом щодо цих пропозицій. Адже метою ґрунтовної підготовки до розгляду положень проекту закону на пленарному засіданні Верховної Ради України є реалізація народними депутатами України своїх повноважень безпосередньо на засіданні.

Проектом Постанови пропонується скасувати рішення ВРУ, прийняте на засіданні 16 січня 2020 року про прийняття в другому читанні та в цілому як закону України проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві (реєстр. № 1210 від 30 серпня 2019 року).

Отже, спікер Верховної Ради не може підписати відповідний закон до розгляду постанови у сесійному залі. 

Наступна третя сесія Верховної Ради України 9 скликання розпочнеться у вівторок 4 лютого 2020 року.

 

 

 

Теги:
Коментарі
  • Ігор
20.01.20 17:23

Вистава: гарний коп - поганий коп: Зерошен з Зерошеном.
Систему ніхто реформувати не збирався. Вже будемо казати про 35 втрачених років для України. А далі хто? хорошковський, яценюк, баба Юля, ...? Чи більш новий Вакарчук? Буде ВаЗерошенко. + ще 5 років втрачених = 40 років. Хто більше?

Відповісти
    Оцінити
  • 58
  • 55
  • Андрей
20.01.20 18:04

Ігор,может хватить марать Порошенко вашим ЗЕ? судя по всему, ваш нелох переплюнул за 9 месяцев "баригу", котрым Зе всех так пугал и сумел за 9 месяцев страну раздеть до дыры в бюджете. А получил ее с миллиардами на казначейском счете, заметьте. Так что не марайте Порошенко об вашего ЗЕ, имейте мужество признать, что оклеветали человека, который таки работал в интересах страны, а не просирал достижения предыдущей команды.

Відповісти
  • Я ФОП
21.01.20 10:40

Андрей, вы получили 73% дизлайков. А как вы хотели? Народ привел ребят хороших, а вы против них ротик раскрыли..

Відповісти
    Оцінити
  • 27
  • 95
  • Ольга
21.01.20 10:32

Андрей, прав Андрей ,марать не  нужно ,нужно просто посадить. 

Відповісти
    Оцінити
  • 60
  • 80
  • Галина
21.01.20 14:08

Ольга, за что?

Відповісти
    Оцінити
  • 42
  • 5
  • Оксана
21.01.20 16:23

Галина, за корупцію!

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 17
  • Ігор
20.01.20 18:21

Андрей, дійсно. Визнаю свою помилку. Насправді все так:
Команда "Рошен-95", яку очолила южаніна, почала запеклу суперечку з Зерошенком. Тобто тим Зерошенком, який: 1. Лишає недоторканою всю систему, яку отримав у спадок від Мародера. Навіть удосконалює її; 2. Лишає на посадах весь фінансовий блок мародера; 3. Не реформує Зефіскальню; 4. Підсилює систему сформовану Мародером гетманцевим; 5. Отримує схвалення від всіх, хто раніше схвалював дії Мародера: ЄБА, Драгон Кепітал, ...; 6. Знайшов спільну мову з усіма олігархами, які раніше чудово ладнали з Мародером; 7. Повністю схожий поведінкою на попередника та і зовнішність починає ставати такою; 7. ... Нічого не забув?

Відповісти
    Оцінити
  • 76
  • 86
  • Ігор
20.01.20 18:43

Приклад або доказ:
Жоден з олігархів, навіть сам Мародер, не жаліються на падіння виробництва або ще якесь погіршення. Всі в захваті. Майже всі вони мають по кілька телеканалів та інтернет-видань. Невже б вони всі мовчали? А їх вільні журналісти, якби бачили негаразди?

Відповісти
    Оцінити
  • 44
  • 10
  • Галина
21.01.20 14:09

Ігор, почему мародер? что он намородерил? Если не ля-ля????  Сколько можно?

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 11
  • бурундук уезжает из Украины
21.01.20 15:02

Галина,вам бы бракованых броников и старые движки на танках .

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 12
  • 123456
21.01.20 16:31

бурундук уезжает из Украины,А нынешние вообще не видят военных действий !!! У них ВСЕ ХОРОШО и такни вообще не нужны !!! Нужно только поговорить ......

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 9
  • Ольга
22.01.20 16:24

123456,пошли своего мужа воевать или сына отдай 

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 1
  • прохожий
22.01.20 13:46

123456,
Надеюсь, вы пишете из окопа? (на горячей броне танка)

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • резидент
20.01.20 17:55

а смысл блокировать? просто потянуть время? Ведь и так понятно, что большинство проголосует.

Відповісти
    Оцінити
  • 29
  • 2
  • PostPred
20.01.20 17:58

Кто назвал данный законопроект наловой реформой? Его автор Гетьманцев? А что у нас уже есть стратегия развития экономики? Где можно с ней ознакомиться? Мне всегда казалось, что налоговая реформа - это одна из частей экономических реформ, направленных на достижение поставленных целей развития экономики, то есть роста производства. В данном законопроекте при всем желании не то, что не вижу стимулов для производственных предприятий, но даже у торговых компаний возникает множество проблем.      

Відповісти
    Оцінити
  • 180
  • 0
  • Злой клоун
20.01.20 21:09

Очередная серия плохого фильмеца "Мы глубоко в экономике,  погружаемся"

Відповісти
    Оцінити
  • 24
  • 0
  • Юра Г.
21.01.20 06:11

Кравчук строил партячейку, Кучма завод, Ющенко колхоз, Янукович по понятиям, а это сплошной 95 квартал.

Відповісти
    Оцінити
  • 86
  • 0
  • Светлана
21.01.20 07:26

Юра Г.,Порошенко пропустили.

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 3
  • Оксана
21.01.20 16:26

Светлана, да Порох - сдал Крым и Донбасс, доллар по 29

Відповісти
    Оцінити
  • 12
  • 10
  • Наталия
21.01.20 09:31

Светлана, тупо грабил ничего не строя. 

Відповісти
    Оцінити
  • 42
  • 27
  • 123456
21.01.20 16:34

Наталия,не он стоил международное отношение к Украине !!! И как не странно всем противникам у него это получалось очень хорошо. Впервые на международной арене Россию наказали за всю историю после СССР. И очень обидно что Зе команда это спустила в .... (придумай сам)

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 21
  • Ольга
22.01.20 16:28

123456, и как не странно все спрашивают ,как можно было развалить  такую - страну ,как украина, отдать крым,развязать бойню. и все украсть 

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 2
  • Ольга
22.01.20 16:25

123456, и чето ??? наказали чем? 

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Юра Г.
21.01.20 16:53

123456, а я думал самолет.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • 123456
21.01.20 17:01

Юра Г.,Нет. Самолет это новейшая история ... при Зе ,хотя там тоже был самолет. только реакция той команды была в разы профессиональней

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 9
  • Юра Г.
21.01.20 09:31

Светлана, этот не строил, этот мародер и вор. Хотя при нем, надо признать было лучше, чем в 95 квартале.

Відповісти
    Оцінити
  • 33
  • 14
  • Галина
21.01.20 14:11

Юра Г., да что же он украл??? Я на вас скажу также, что вы вор! Прекратите лаяться здесь! 

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 20
  • Ольга
22.01.20 16:26

Галина,галина - бот. порошенковский

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 2
  • Юра Г.
21.01.20 16:37

Галина, Вам список отсортировать по алфавиту или по стоимости. И скиньте адрес єлектронки, архівній файл 23 гига.

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 1
  • Люмьер
21.01.20 15:23

Галина,
Ответьте мне на вопросик- налоги платите?
Я лично плату, по полной! А вот это, с позволения сказать"гарант" не платил! Кто кричал про вражескую Россию, а сам торговал во всю! Список можно продолжить! Так что нечего здесь ля-ля(если по вашему)!

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 7
  • Ольга
21.01.20 10:34

Юра Г., лучше  было 30 лет назад,а теперь уже  все 

Відповісти
    Оцінити
  • 20
  • 16
  • Юра Г.
21.01.20 16:38

Ольга, Что правда, то правда. а в 88 любил фиесту, сей час не продают.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Валентина
21.01.20 09:36

А это точно бухгалтерский сайт?

Відповісти
    Оцінити
  • 70
  • 10
  • Юра Г.
21.01.20 16:40

Валентина, Именно так, ведь именно бухгалтеру стучать на обязанных. Вопрос перенаправьте Диме и Вове.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Світлана
21.01.20 10:37

Валентина, я сама в недоумении. Но у меня перед глазами бегущая строка:  "трое из четверых выбрали это.. трое из четверых выбрали это.." 

Відповісти
    Оцінити
  • 26
  • 10
  • Марина
21.01.20 10:13

Валентина,Також все частіше задаю собі це питання. Майже 20 років зі сторінкою, але... Останнім часом таке враження, що не на професйному ресурсі а на ринку поміж торговок.

Відповісти
    Оцінити
  • 23
  • 27
  • Ольга
21.01.20 10:33

Марина, ой ты ж. ,между торговок она, раньше такого бардака не было, как  сейчас.

Відповісти
    Оцінити
  • 24
  • 13
  • Оксана
21.01.20 16:28

Ольга, бардак всегда был, только с каждым годом он все хуже и хуже

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • злой клоун
21.01.20 10:28

Марина и Валентина, -  в лев. верхнем углу жмите на "кнопочку-крестиК"

Відповісти
    Оцінити
  • 26
  • 6
  • Юра Г.
21.01.20 16:42

злой клоун, Только сей час понял, что живу в зазеркалье, у меня чудесный крестик справа.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 1
  • Марина
21.01.20 10:57

Дорогенькі Злой коун, Ольга і іже ж ними. Хто, коли, де , що і як має робити, читати, відкривати та закривати - можета вказувати СВОЇМ чоловікам, дружинам, дітям чи батькам. Досить і того що ми змушені шукаючи професійну інформацію змушені читати ваші срачі, якими ви засмічуєте ПРОФЕСІЙНИЙ ресурс. З чим і відкланяюся.

Відповісти
    Оцінити
  • 26
  • 32
  • злой клоун
21.01.20 11:46

Марина , 

Відповісти
    Оцінити
  • 12
  • 2
  • Галина
21.01.20 14:13

злой клоун, вы не правы, но действительно надоели эти бла бла на власть - сами выбирали,

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 6
  • бурундук уезжает из Украины.
21.01.20 11:41

Марина,открою вам секрет--вы не меньше сорите тут

Відповісти
    Оцінити
  • 20
  • 7
  • Ирина
21.01.20 10:30

Это как в кафетериях "у нас нет вай фая, поэтому общайтесь..." так и на этом форуме должно быть по существу, а не вбрасывание довольста илмюи же недрвольства. Не Фейсбук же блин.... ищещь разумный по теме комент., а находишь то Зе то Пор....

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 17
  • бурундук уезжает из Украины.
21.01.20 11:42

Ирина,без ЗЕ и ПО--это в другой стране.

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 2
  • Ния
21.01.20 16:05

бурундук уезжает из Украины., когда же уезжаете?)

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 4
  • Галина
21.01.20 14:14

бурундук уезжает из Украины., так и уезжайте, не мешайте работать!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 17
  • бурундук уезжает из Украины
21.01.20 15:01

Галина,вы и такие же как вы уже пол страны с чемоданом выгнали. А кто вам пенсию обеспечит? Порошенко на Мальдивах? Или его дети и дети министров????

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 5
  • Юра Г.
21.01.20 16:47

бурундук уезжает из Украины, Возвращайтесь, или хотя бы нас не забывайте. А то у нас завелась порода стерильных бухгалтеров, которые смогли не работать за юриста, кадровика, программиста, мастера по ремонту принтеров и т д и т п. Единственное не пойму долго ли эта стерильная порода продержится без связей. Или типа я не такая, я жду трамвая.  

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Ирина
21.01.20 10:31

* сори за опечатки

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ігор
21.01.20 11:55

Прогрес рухають допитливі.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 10
  • Черниговцев
21.01.20 13:38

Имитация соблюдения законности, не более того.

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Люмьер
21.01.20 15:27

Дамы Марина и Валентина, если вы ищете информацию, то при чем тут комменты??? Интересно получается!

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 0
  • Светлана
21.01.20 15:52

Люмьер, в комментах порой информации больше чем в статье

Відповісти
    Оцінити
  • 14
  • 0
  • злой клоун
21.01.20 15:56

Светлана,по комментам учет ведут

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • Светлана
21.01.20 16:00

злой клоун,и самое страшное, что это не шутка

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Юра Г.
21.01.20 16:52

Светлана, может почитают. извилины напрягутся, и конечно не поймут, но возможно капелька сомнения у дебилов появится, что они возможно не самые умные и счастье не количестве нулей на банкноте, а в следе, который оставляешь за собой. Нагадив другим поймут, что гадят прежде всего себе и своим родным.

Відповісти