Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


20.01.20
7376 7 Друкувати

Вводяться в дію нові пари ключів центрального засвідчувального органу

Центральний засвідчувальний орган звертає увагу адміністраторів інформаційно-телекомунікаційних систем!

Відповідно до наказу Міністерства цифрової трансформації України від 16.01.2020 №3 центральним засвідчувальним органом проведено генерацію нових пар ключів та сформовано самопідписані сертифікати ключів.

Для забезпечення безперебійного функціонування інформаційних систем, в яких використовуються кваліфіковані сертифікати електронного підпису та печатки, просимо адміністраторів цих систем ТЕРМІНОВО встановити сертифікати, які знаходяться за посиланнями:

https://czo.gov.ua/folderverify/Data/CACertificates.p7b

https://czo.gov.ua/folderverify/Data/CAs.json

Нові пари ключів центрального засвідчувального органу буде введено в дію о 20:20 20 січня 2020 року.

Як повідомляє Центральний засвідчувальний орган, у разі невстановлення оновлень, починаючи із вказаних дати та часу у користувачів електронних довірчих послуг будуть виникати помилки перевірки статусу сертифікатів! 

За матеріалами ДПС
Теги:
Коментарі
  • Ульяна
20.01.20 21:56

 які ключі? які сертифікати?.....СРОЧНО,це для кого взагалі ? поясніть будь ласка нормально

Відповісти
    Оцінити
  • 37
  • 0
  • Шурик
21.01.20 04:37

Ульяна,
Это для "инфармационных сетей", не бухгалтеров.
Раньше подписывалось с маленькой программой, и там надо было скачивать эти ключи (вернее один - открытый сертификат). И посылалось по емэйлу. Теперь такого нет.
Для шифрования применяются закрытый и открытый ключи. С токенами произошло нарушение принципа шифрования. С ними закрытый ключ передаётся по интернету, чего не должно быть ни при каких условиях. Закрытый ключ должен хранится только у хозяина. Если он передаётся, значит кто-то его может получить.
Токены должны быть запрещены!

Відповісти
    Оцінити
  • 58
  • 0
  • Жанна
21.01.20 11:56

Шурик , спасибо. 

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Анна
21.01.20 13:15

Кто знает,в конце января надо получать новые ЕЦП,токены уже обязательно нужны или нет?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наталия
21.01.20 13:55

Анна,нет не обязательны

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Ульяна
21.01.20 15:13

Шурик, дуже дякую

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Руслан
21.01.20 23:13

Я думав що це роізраш...в 20:20 20 січня все вимкнеться:)))

Відповісти