Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


06.02.20
2087 13 Друкувати

Уряд затвердив порядок виплати зарплат міністрам

Зарплати міністрів будуть прив’язані до середньої зарплати по країні, - Прем’єр-міністр.

Уряд затвердив порядок виплати зарплат керівникам Кабінету Міністрів України та державних підприємств, прийнявши відповідну постанову на виконання завдання Президента.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук вважає, що зарплати міністрам та іншим високопосадовцям мають нараховуватися з прив’язкою до середньої зарплати по Україні через встановлений коефіцієнт, а премії – не більше одного окладу та відповідно до оцінки діяльності за результатами кварталу.

«Справедливим буде прив’язати зарплати міністрів, заступників міністрів й інших високопосадовців до середньої зарплати по країні через коефіцієнт: Прем’єр-міністр та міністри — 5 середніх зарплат; заступники міністрів — 4,5. Максимальна премія — не більше, ніж один оклад», - сказав Олексій Гончарук.

При цьому він наголосив, що уся інформація про зарплати керівництва Кабінету Міністрів України буде публічною та оприлюднюватиметься щомісяця.

Також Уряд звернувся до наглядової ради НАК «Нафтогаз України» з проханням утриматися від виплат великих премій керівництву цієї компанії та розглянути питання про їхній перегляд у бік зменшення.

За матеріалами КМУ
Теги:
Коментарі
  • Наталья
06.02.20 09:27

А где же они будут брать данные? Из статистики? Так там отчитываются только крупные предприятия. Было бы правильным брать данные о средней заработной плате из данных ДПС. Там самые точные данные по заработным платам

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Шурик
06.02.20 18:50

Наталья,
Конечно из той же самой статистики, что они сами себе и нарисуют. Никаких изменений, любое желание, любой правящей твари выполнимо.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Елена
06.02.20 09:53

А почему к СРЕДНЕЙ зп ? Почему не к минимальной или прожиточному минимуму?

Відповісти
    Оцінити
  • 34
  • 0
  • Ольга
06.02.20 11:37

Зарплата Коболева, делка Укрзалізниці,  делка Укрпошти та їм подібних  -  у  середню  тоже  ж  підуть.  А  привязати до мінімалки  або до  прожиткового.

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 0
  • Ирина
06.02.20 13:28

Заоблачные предыдущие выплаты должны быть пересчитаны и возвращены в бюджет. Почему  зп министров  у нас привязана к средней, а социальные выплаты к прожиточному минимуму?  Очень они хитрожо...ые. 

Відповісти
    Оцінити
  • 19
  • 0
  • Злой бух
06.02.20 14:09

А я предлагаю от средней пенсии по Украине, сейчас она составляет 3019,62. Вот это будет справедливо. 

Відповісти
    Оцінити
  • 17
  • 0
  • Микола
07.02.20 18:01

Злой бух,  согласен   с вами  и  не  один  я на  все  110 %

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Злой бух
06.02.20 14:10

И вот пусть они продают собак, котов, мышей и живут

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 0
  • Олеся
06.02.20 15:04

Пан їсть баранячу ногу, селянин хліб, а в середньому у них на двох м'ясний пиріг.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Шурик
06.02.20 18:48

Зачем им зарплаты,? Их партии на те должности ставят, пусть те партии им и платят. За их вредительство казнями награждать нужно, а не зарплатами и премиями.

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Павло
10.02.20 10:21

А чому мій коментар видалили ?
Тобто людина яка розпоряджається мільйона буде отриувати зп 50-70 тисяч(Це навіть не запрплата керівника підприємства у регіоні...)? Нормальний, чесний спеціаліст на такі гроші не піде а хто піде то буде сидіти на відкатах та хабарах.... Браво, більше популізму!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Olken
10.02.20 12:26

Павло,ваш  коменар не видаляли. Вы впевнені, що ви його залишали?

Відповісти