Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.03.20
4810 9 Друкувати

У магазинах та аптеках столиці вводять обмеження за кількістю відвідувачів

У продуктових магазинах та аптеках вводяться обмеження за кількістю відвідувачів. Так, у торговельних приміщеннях має знаходитися 1 особа на 10 кв. м. Про це йдеться у протоколі постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Керівники магазинів та аптек мають дотримуватися цих обмежень, а також забезпечити виконання усіх раніше введених протиепідемічних заходів.

Звертаємо увагу, що доставка продуктів харчування, ліків, а також усіх необхідних товарів та засобів буде здійснюватися до магазинів, аптек, лікарень та інших установ соціальної сфери у звичайному режимі. Соціальні працівники, як і раніше, забезпечуватимуть продуктами харчування та іншими необхідними речами самотніх осіб похилого віку та паліативних хворих.

Нагадаємо, що вчора у столиці запровадили нові протиепідемічні обмеження щодо пасажирського транспорту. Зокрема: пасажирський транспорт столиці перевозитиме лише працівників підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста, за наявності спеціального квитка. Маршрути руху такого транспорту теж змінилися. Ознайомитися з ними можна за посиланням.

До покращення епідемічної ситуації у столиці забороняється користуватися дитячими та спортивними майданчиками, розташованими у парках та скверах та на прибудинкових територіях. На майданчиках уже розміщують таблички із застереженнями. Окрім того, таблички будуть розміщені і в зонах відпочинку на території київських лісів.

Столична влада закликає киян залишатися вдома та не виходити на вулицю без нагальної потреби, а також відповідально дотримуватися низки рекомендацій, що допоможуть зберегти здоров’я та життя.

За матеріалами Офіційний портал Києва

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Надежда
23.03.20 07:10

Тот момент, когда одни советуют выходить на улицу, избегая скопления людей, а другие ставят таблички в лесах...

Відповісти
  • Ігор
23.03.20 08:27

Натовп перед дверима магазинів, на зупинках має імунітет до вірусу? На виході з магазину тебе зустрічають розлюченими поглядами: "Чому так довго?".

Відповісти
  • Ледокол
23.03.20 10:58

В субботу днем: паркуюсь возле овощного павильйона (о, чудо! работающего!) картохи прикупить. Через окно киоска смотрю - мужик локтем путается выбить водительское стекло в моем авто, рядом с ним еще один мужик и девушка с каляской с новорожденным (!) ребенком. Вылетаю на разборки: пока оттаскивала мужика от окон, девушка достает... огромный кухонный нож (тесак) и тыкает по колесам со словами, что нечего парковаться на газоне. Стою в шоке, нет слов. Все трезвые были. Итог для меня: пробитые три колеса, вызов мобильной бригады шиномонтажа и состояние стресса.  
Воскресенье вечер: "Сильпо" в торговом центре. На входе охранник в защитном комбезе, перчатках и маске оббрызгивает всех дезинфекторами и открывает заветную дверь. Крадешься по темному коридору ТЦ, как в фильме ужасов с черными витринами, и - свет в конце тоннеля - "Сильпо"! Гречка и сахар лежат в тележках - раскладывать по полкам смысла нет, сразу разметают. Народу мало, все друг друга шугаються, подозрительно касаться. Если захочешь чихнуть  -лучше сразу убей в себе это желание. Иначе толпа соорудит ритуальный инквизиторский костер прям посреди торгового зала и сожжет тебя заживо.
С нетерпением жду следующих выходных для похода за продуктами! 

Відповісти
  • Wonder woman
23.03.20 16:21

Ледокол, я в очереди на кассу в АТБ имела неосторожность попросить семью из мамы, папы и маленькой девочки, которые стояли за мной, соблюдать дистанцию и не стоять ко мне вплотную. Вежливо попросила. На что отгребла в свой адрес кучу неадекватного крика, что мне если надо, так я сама должна от них отойти, что из-за таких как я, в стране все беды, и вообще. Орали не могли угомониться. При том, что я не денег у них попросила, а просто отойти. А я зашла всего лишь за банкой масла. Это люди у нас такие, что удивляться. 

Відповісти
  • Юлия
23.03.20 11:26

Ледокол,И смешно, и грустно одновременно! Чувство юмора у Вас отменное 

Відповісти
  • Ледокол
23.03.20 12:10

Юлия, это просто я не подготовленной на охоту пошла. Сейчас, по рекомендации друзей, заказала газовый баллончик и электрошокер (их пока еще можно достать!), потому что "Зря вы покупаете гречку и сахар! Покупайте патроны. У кого партроны, у того будут и гречка и сахар!"

Відповісти
  • данет
23.03.20 16:27

Ледокол,еще  не вечер. совет своевременный. думаю погромы и грабежи не за горами.

Відповісти
  • ЯЯ
24.03.20 12:47

данет, Мне уже страшно,это нужно прекращать и всех на работу,наших людей нельзя ставить в такие условия,вспоминается фильм по Стивену Кингу "Мгла" это как раз может быть наш случай.

Відповісти