Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.03.20
12344 15 Друкувати

ДПС оприлюднила оновлений план перевірок юридичних осіб

Нагадуємо, Законом № 533 внесені зміни до ПКУ, згідно із якими запроваджується мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18 березня 2020 року по 31 травня 2020 року, крім документальних позапланових перевірок з підстав, визначених підпунктом 78.1.8 ПКУ.

Планові перевірки, які мали розпочатися у періоді з 18 березня по 31 травня відповідно до плану-графіка, але на день набрання чинності Закону № 533 не були розпочаті, то терміни їх проведення повинні бути скориговані шляхом перенесення у плані-графіку на майбутні періоди, після закінчення мораторію. Державною податковою службою підготовлено та направлено територіальним органам завдання щодо організації та здійснення не пізніше 20 березня 2020 року такого коригування. Оновлений план-графік ДПС повинна оприлюднити до 30 березня 2020 року.

Сьогодні ДПС опублікувала оновлені Розділ І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та Розділ ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" з урахуванням коригування (березень 2020 року) від 24.03.2020 р. (Завантажити)

Перевірки, які мали розпочатися у періоді з 18 березня по 31 травня, перенесено у плані-графіку на інші періоди.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена, Мариуполь
24.03.20 15:07

Их уже нумеровать надо: обновлен 5-й план проверок, ...25-й план проверок.

Відповісти
  • Ігор
24.03.20 15:39

Дарма намагаються нас запевнити, що команда Зе недосвідчені. Не можу повірити в недосвідченість продавця, який постійно помиляється тільки на свою користь. Не вірю в незнання законів фіскалами, які постійно тлумачать їх на шкоду бізнесу. Не вірю в недосвідченість фіскалів, які при перевірках помічають заниження зобов'язань, а от завищення не бачать.
Ще в травні, коли країна покладала надії на нового реформатора, наши корумповані чиновники та особливо фіскали раптом почали поводитись зухвало - вони першими побачили та зрозуміли, новий Зе не відрізняється від старого порошенка. Ну, а далі, закон 1210 профффесора гетманцева все розставив по місцях. Далі підступне поводження з Гончаруком та Мерседес єрмака.
Вишенька на торті: "У олігархів працюють найкращі".
Насолоджуємось досвідченими господарниками!

Відповісти
  • ///
24.03.20 19:51

кто бы сомневался! Уже появились цифры,что бюджет в марте выполнен на 65% всего.Где деньги,Зин? Поэтому стройными рядами на проверки и выписывать огромные финсанкции для пополнения бюджета.Мало того,что многие предприятия на грани выживания,так и эти будут кровь пить.

Відповісти
  • Фунт
25.03.20 06:40

Вчера уже звонили.... Командным голосом:
- Вы НДС думаете платить?
- Так 30-го срок уплаты!
- Заплатите?
-  Ну, конечно.....
- А вы прибыльщик ? (Это ж надо так обозвать плательщика - !)
- Ну, да......
- Сколько сможете заплатить на этой неделе?
- Так квартал еще не закончился... Надо посчитать...
- Вы шо на КАРАНТИНЕ ???
И тут я нашёлся:
- Да! Да! Главбух вчера прилетел из Италии, офис на карантине! Может ему подъехать к вам и уточнить авансовые платежи???
Связь резко прервалась........

Відповісти
  • Светлана
25.03.20 08:06

Фунт,спасибо за подсказку.Теперь знаю чем отбиваться. В понедельник 23 марта отправила ндс в 10.30. Вечером в 17.32 деньги списались. Ну и скорость.

Відповісти
  • ЯЯ
25.03.20 08:30

Светлана,А Вы что ,еще налоги платите,у нас на фирме счет пустой, что было на з/п ушло и на ЕСВ и на аренду что бы не выгнали.Вот как то так.

Відповісти
  • Светлана
25.03.20 17:48

ЯЯ,у нас зп 7 апреля,но денег на нее нет ,аванс,есв,ндс и все....плакаю,плакаем .

Відповісти
  • Re
25.03.20 09:42

ЯЯ, так за неуплату НДС штраф остался

Відповісти
  • Я фоп
25.03.20 09:11

ЯЯ, на арендодатель пошел на встречу сделал минус 20% скидку на апрель.
Поговорите с хозяином помещения думаю , что все люди.

Відповісти
  • Елена
25.03.20 09:38

Война- войной, а а обед- по плану

Відповісти
  • Джаконда
25.03.20 12:04

У меня не загружается чего-то план прверок , а у ВАс?

Відповісти
  • ИринаКиев
25.03.20 13:24

а ведь можна было б и без  проверок  как-то обойтись до лета.....

Відповісти
  • Фунт
25.03.20 14:13

ИринаКиев, а с чем они будут открывать летний сезон?
С пустым карманом? Им вера не позволяет ......

Відповісти
  • Елена
25.03.20 17:44

Кто о чем, а голый о бане

Відповісти
  • ///
25.03.20 17:52

Ага, уже  все заявы написали на оказание матпомощи на оздоровление после такой борьбы с вирусом .

Відповісти