Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.04.20
11486 15 Друкувати

Президент підписав Закон про єдиний рахунок для сплати податків

Президент України підписав Закон 559-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", прийнятий Верховною Радою з урахуванням пропозицій Президента.

У Законі враховані всі пропозиції Президента України, які стосуються внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва i обiгу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробiв та пального» та до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Законом виключено із Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» пункт 2 роздiлу II "Прикiнцевi та перехідні положення" Закону щодо змін до статті 18 Закону України "Про державне регулювання виробництва i обiгу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробiв та пального", як такий, що не відповідає Конституції України, Господарському кодексу України, Закону України "Про ціни і ціноутворення".

Законом пункт 1 частини десятої статті 9, пункт 1 частини дванадцятої статті 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" викладено з урахуванням внесених змін Законом України "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи" від 14 січня 2020 року № 440-IX (набрав чинності 13 лютого 2020 року), за яких у наведених положеннях вживається термін "податковий орган" замість терміну "орган доходів і зборів".

Як буде працювати Єдиний рахунок для сплати податків ми писали у матеріалах «Єдиний рахунок для сплати податків запрацює із 2021 року» та «Верховна Рада запровадила єдиний рахунок для сплати податків з 1 січня 2021 року».

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Mariya A.
16.04.20 11:21

Велика у стула ножка - подпилю её немножко.
Велика теперь другая, подпилю с другого края.
А теперь вот эта ножка - подпилю её немножко.
А теперь вот эта ножка... Эх ошибся я немножко...
/Детский стишок об очевидном /

Відповісти
  • Mariya A.
16.04.20 11:30

Главное, не забыть менять этот счет раз в неделю, дабы компенсировать количество смен счетов в целом, а то экосистема казначейства пострадает.

Відповісти
  • лина
16.04.20 11:46

с какого числа?

Відповісти
  • *
16.04.20 11:59

Лучше бы сделали единый налог!  А то может выйти так, что оплатим один налог, а слизжет другой. Потому что налоговая, по аналогии с СЭА НДС, может забирать в бюджет не точно по срокам. Да и по срокам уплаты теперь придется администрировать еще один налоговый счет! Мало бухгалтерам дополнительной работы с НДС-счетом. Кому нужно такое "облегчение"? Разве что ФОПу, да и тому за этим промежуточным счетом следить придется. 

Відповісти
  • Ігор
16.04.20 12:07

Ти ба! Як багато знадобилось часу та зауваження недолугого головного, щоб прибрати з "Єдиного рахунку", підло вбудовану "тютюнову поправку".
Чому тільки мені ріже слух та очі термін: "Закон, Про внесення змін до Закону"? Закони не змінюють, їх приймають в цілому, в тому числі, зміненими.
Цей президент взагалі не здатен розвиватись. Як діти все життя під спідницею у мами, так Зе - під штанями у діда.

Відповісти
  • Наталья
16.04.20 13:00

Я изначально предполагала в силу своей наивности и наверное недалекости, что этот единый счет предполагал создание расчетного счета в казначействе одного единственного для уплаты всех налогов. Как и было ранее плательщик перечисляет все свои обязательства на этот счет, а казначейство уже само распределяет его так же, как и сегодня это делается в электронном кабинете. Но все так, да маленечко не так. Чем плательщику упростили платежи я что-то пока не разобралась. Все, что годами работало, зачем менять, тем более, что бухгалтера и так загружены по самое не могу, А теперь в добавок ко всему еще нужно регулярно отслеживать свой электронный кабинет. Вот же круто получилось! А зачем?

Відповісти
  • Ігор
16.04.20 13:34

Наталья, подивиться поки розпил під карантин, по аналогії зрозумієте:
https://www.youtube.com/watch?v=TgwBXdBUeB0&feature=youtu.be&utm_source=eSputnik-promo&utm_medium=email&utm_campaign=%5Bkopija%5D_Dajdzhest_48_%28121%29_15.04&utm_content=479785729
Тато карантину: хто їздить до Авакова в розпал пандемії /// Наші Гроші №318 (2020.04.13)

Відповісти
  • SHADOW
16.04.20 13:03

Наталья, ошибки, штрафы, распил бабла под это дело

Відповісти
  • Тормоз
16.04.20 13:07

А может это дело добровольное ?

Відповісти
  • Олена
16.04.20 14:51

Тормоз,была на семинаре, так они говорили. что это добровольно, но это было в январе

Відповісти
  • Оксана
16.04.20 13:55

Добрый день. Помогите пож. Отправила РК к зведеной под.накл.пришла квитанция что не принято причина Значення поля "Зведенна податкова накладна"податкова яка коригуеться не відповідає значенню в розрахунку коригування" Что Это я ничего не поняла,что я сделала не так?

Відповісти
  • Наталья
16.04.20 15:03

Оксана,в расчете корректировки, составленном начиная с 01.12.2018 к налоговой накладной, зарегистрированной в ЕРНН к 01.12.2018, в поле "До зведеної податкової накладної" вместо отметки "Х", которая указана в налоговой накладной указывается код признака "3" (отметка "Х" не проставляется); может в этом причина?

Відповісти
  • SHADOW
16.04.20 14:41

Оксана, поищите в нете по этим словам. возможно кто то сталкивался уже с этим

Відповісти
  • економіст
17.04.20 08:21

Влада завжди  якусь підлість обгортає в красиву обгорту заботи про народ

Відповісти
  • Мария
21.04.20 14:07

Зробіть єдиний рахунок для сплати комунальних!!!

Відповісти