Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.05.20
5162 10 Друкувати

В Україні представили план відновлення роботи транспорту

Міністерство інфраструктури представило план із 3 етапів для відновлення регулярного пасажирського сполучення, пише РБК-Україна. Відповідний план опублікував голова відомства Владислав Криклій на своєму Telegram-каналі.

На першому етапі планують:

  • відновити міські автоперевезення (крім маршрутних таксі) та приміські (у межах одного району),
  • внутрішньообласні маршрути,
  • 50% приміських поїздів, які возитимуть людей з/на роботу у години "пік",
  • поїзди "Інтерсіті+" далекого сполучення, нічний експрес,
  • внутрішнє сполучення.

На другому етапі планують:

  • відновити міжобласні та міжнародні автоперевезення, зокрема дозволять працювати маршруткам,
  • усі приміські поїзди, які курсуватимуть у світлий час доби,
  • усі пасажирські поїзди за графіком, крім сезонних.

На третьому етапі відновлять:

  • поїзди міжнародного сполучення та за потреби - сезонні пасажирські рейси в Україні,
  • міжнародне авіасполучення до країн, які відкрили аеропорти.

Автор: Анастасия Рокитна.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юлия
15.05.20 07:05

Перевозчики, которые официально работают, все водителя официально трудоустроены, есть лицензия, страховки...не имеют права ездить на межобластных маршрутах.А те, кто вообще никаких налогов не платит ездят себе спокойно, зарабатывают, уже отбили стоимость своих авто.Бред.Что за страна?Просто Пиз...ц

Відповісти
  • Татьяна
15.05.20 08:27

А даты вступления этих этапов, слабо указать?
Или это, чтобы мы пообсуждали и этот  шедевр.

Відповісти
  • Oleg7
15.05.20 11:10

Татьяна,
Від озвучених "попередніх" дат легше не стане. Їх все одно будуть коригувати залежно від обставин. 
Подивіться, скільки разів КМУ продовжував термін карантину. І, ймовірно, ще продовжить...
Так це робиться спеціально, бо якщо відразу сказати, що "на два-три місяці", то люди, думаю, скинули б цю владу, а так кожний раз сподіваємось, що через два тижні може щось зрушиться з місця...

Відповісти
  • ....
15.05.20 09:02

И мультипас в правую булку. Есть прививки, лоялен, налоги оплачены, в порочащих связях не замечен -  залезай в автобус. Нет - сиди в своей Кацапетовке.  

Відповісти
  • Ігор
15.05.20 09:02

Уявляю, які будуть натовпи на зупинках.

Відповісти
  • Ігор
15.05.20 12:00

Безкоштовний проїзд та довші поїзди: як у світі "перезапускають" громадський транспорт (https://24tv.ua/yak-u-sviti-zapuskayut-transport-pid-chas-karantinu-2020_n1343078) З 20 квітня пасажири автобусів заходять через середні або задні двері, щоб зменшити ризик для водіїв (а в нас якраз розраховуються тіньовою готовкою з водієм або кондуктором). Станом на цю дату 20 лондонських водіїв автобусів померли від вірусу. Крім того, проїзд на лондонських автобусах зараз безкоштовний – щоб зменшити взаємодію пасажирів з водіями.

Відповісти
  • Oleg7
15.05.20 20:07

Ігор,
В Києві жодних проблем в забороні водіям продавати талони немає. 
Більшість пасажирів і так розраховується карткою. Пенсіонери прикладають до валідатора картку киянина. Тобто теж фіксують свою поїздку. 
Тому для водія залишається лише керувати транспортом.
Талони можна продавати на окремих зупинках, кому вони потрібні. Продавець талонів знаходиться за захисним  склом і ніяких надмірних ризиків в порівнянні з іншими касирами магазинів у нього немає. 
Не знаю як в інших містах, але цілком можна встановити при вході пристрій для розрахунку за проїзд карткою. 

Відповісти
  • Oleg7
15.05.20 11:02

Роботодавців фактично змушують подумати про придбання власних автобусів для перевезення працівників.
А людям теж натякають, у кого немає власного транспорту (авто, мото, вело...), то як хочете працювати, то купуйте. 
Мені здається, що влада більше лобіює інтереси продавців/дилерів транспортних засобів, ніж думає про людей...

Відповісти
  • Надежда
15.05.20 13:52

Планов громадьё! По американски для неграмотных с картинками, комиксы рисуют.
План " ГОЭРЛО" - Разрешить выйти на маршрут автобусам.

Відповісти