Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.05.20
46161 18 Друкувати

Перевірка температури та відсторонення осіб з групи ризику: нові вимоги до роботи офісів

Міністерство охорони здоров'я опублікувало правила роботи офісів під час карантину в Україні, пише РБК-Україна. МОЗ рекомендує відсторонити від офісної роботи працівників, які перебувають в групі ризику до коронавірусу.

Про це повідомляє верифікований МОЗом Telegram-канал "Коронавірус інфо".

Відповідно до нових, правил всі офіси повинні бути забезпечені рідким милом, антисептиками та паперовими рушниками, а на вході до офісного приміщення власник повинен організувати місце для обробки рук антисептиком. Також на вході повинна бути розмітка в 1,5 метра. Кожні 2 години в офісі повинні проводитися вологе прибирання та провітрювання.

Крім того, власникам рекомендується відсторонити від офісної роботи на час карантину осіб похилого віку, які перебувають у зоні ризику.

Офісні працівники перед початком роботи повинні проходити обов'язковий температурний скринінг, а також зобов'язані використовувати маски в приміщенні. Працівники повинні регулярно мити руки рідким милом та дезінфікувати їх. Також працівникам необхідно уникати контактів з людьми, які мають симптоми респіраторних захворювань.

Гості та відвідувачі офісів пропускатимуться лише за попереднім записом, а також повинні обов'язково мати засоби індивідуального захисту. У зонах очікування дистанція між відвідувачами не повинна бути меншою за 1,5 метра, а на одну особу відводиться 10 квадратних метрів.

Нагадаємо, на засіданні 20 травня Кабінет міністрів ухвалив рішення про продовження карантину в Україні до 22 червня. При цьому уряд схвалив деякі послаблення карантину. Постанова про продовження буде допрацьована та опублікована 21 травня.

Автор: Дмитро Левицький.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Олена
21.05.20 11:53

Особенно понравилась фраза : "Гости и посетители офисов пропускаются только при предварительной записи". 
Повесим на двери бухгалтерии табличку "вход только по предварительной записи"

Відповісти
  • Ігор
21.05.20 12:11

На вході позначки у 1,5 м. - цікаво, яку відстань від входу треба позначати + всі працівники в масках = дядьку, ти дурень?

Відповісти
  • Киев
21.05.20 12:33

......завести журнал учета мытья рук, прошнуровать и пронумеровать, ввести ежедневную электронную отчетность, огромные штрафы за ошибки в ней, новую контролирующую службу....ничего не забыла???

Відповісти
  • Елена
22.05.20 11:07

Киев, і ще завести журнал обліку температури працівників). Зранку і ввечері записувати данні напроти фамілії під розпис)))) раз в тиждень відправляти звіт про середню температуру по офісу в ... не знаю, хто цим буде займатись, напевне, соц страх))))

Відповісти
  • Позаяк
21.05.20 15:04

Киев, Забыли ввести блок за регистрацию в электронном реестре.

Відповісти
  • Ігор
21.05.20 12:46

Киев, взагалі, у вас гарне зауваження: при масовому зараженні потрібно буде провести розслідування, і журнал та інші докази придбання миючих, масок, наказів, затвердження норм видачі, списання, ..., якраз будуть у нагоді.

Відповісти
  • Ігор
21.05.20 12:47

Затверджені правила утилізації, договори на утилізацію.

Відповісти
  • Фунт
21.05.20 15:41

А если главбух с температурой - можно не регистрировать акцизки, НДС, не сдавать отчёты, не перечислять налоги?
И надо ли его отсаживать на 1,5 метра от компьютера, чтобы не занёс в него вирус?

Відповісти
  • Юлия
21.05.20 15:47

Про недопуск к работе сотрудников из группы риска - это рекомендация или обязанность, за нарушение которой будут штрафовать?

Відповісти
  • Оксана
22.05.20 10:00

Юлия, Да это все рекомендации. Нигде же не было написано, что офисы компаний не должны работать и что все должны быть на удаленке. Я не находила ни одного официального документа. Везде "РЕКОМЕНДОВАНО", а значит не обязательно.

Відповісти
  • Елена
21.05.20 19:07

А что такое пожилой возраст? 60, 70, 80? Назови пятидесятилетнюю пожилой - проклянёт до седьмого колена.

Відповісти
  • Лариса
22.05.20 10:56

Елена, по новой возрастной классификации ВОЗ, от 25 до 44 лет — это молодой возраст, 44—60 лет — это средний возраст, 60—75 лет — пожилой возраст, 75—90 лет — это старческий возраст, а после 90 — это долгожители.

Відповісти
  • Наталия
21.05.20 21:24

Елена, я ее пойму, потому как в 50 лет- это не пожилой человек. Когда Вам будеь 50- Вы сами это поймете. А речь идет о лицах от 60 лет - пенсионерах

Відповісти
  • Елена
22.05.20 10:59

Наталия,мне 57))))))))))))))))))))))))))

Відповісти
  • Елена
22.05.20 08:40

Наталия, а я хочу  чтобы меня назвали пожилой в 56 и оставили дома на удаленке. но ведь нет! даже ВР отказало в праве уйти на пенсию в 55 при наличии стажа более 35 лет!!!

Відповісти
  • Світлана
22.05.20 11:34

Если следовать всем рекомендациям по работе в офисе,тогда не останется времени для работы.Уборщица теперь будет самый главный человек в офисе.За мытье полов каждые 2 часа прийдется ей увеличить зарплату, т.к. ни одна из них не согласится так вкалывать на работе ( а ведь некоторые работают в нескольких местах и будут метаться между офисами).

Відповісти
  • данет
22.05.20 13:36

Світлана,ну лично у меня всегда уборщица по значимости на втором месте после  бухгалтера потом все остальные.

Відповісти
  • Влад
12.11.20 00:50

 Моя бабушка сказала бы про этот весь карантин "до сраки дверци".
 Она рассказывала, как когда то давно на спичках, во всех газетах, по радио, везде плакаты висели "Внимание колорадский жук". Кто увидет, срочно сообщить куда нужно. Мужик один увидел у себя на огороде и пошел сообщать. Пока пришел обратно домой, а огород выжжен и перепахан. А в селе месяц военные сидели....
 А как мы сейчас видем, эти жуки как члены семьи. Они везде.
  С карантинами тоже самое, что не делай, а болеть будут все равно.

Відповісти