Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.06.20
18198 12 Друкувати

ДПС підтвердила: за нереєстрацію ПН/РК до кінця карантину не штрафуватимуть

Нагадуємо, вчора нам повідомили, що в кулуарах податкових органів вже почали «заїкатися» про те, що несвоєчасна реєстрація ПН є не що інше, як фактичне порушення порядку сплати ПДВ, а значить рятівний мораторій тут не працює! Про це ми писали у матеріалі "Кабінет не кабінет»: про складнощі реєстрації ПН в останній день.

Проте, в новому роз'ясненні ДПС, опублікованому в категорії 101.28 ЗІР йдеться про те, що протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) не будуть застосовуватися санкції за не реєстрацію (несвоєчасну) реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в ЄРПН.

Разом з тим, порушення вимог ПКУ щодо реєстрації ПН/РК негативно впливає на право контрагента платника податків скористатися правом на нарахування податкового кредиту з ПДВ.

За матеріалами Категорія 101.28 ЗІР
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
01.06.20 13:43

Знов: пільговикам все, сумлінним чекати закінчення пільгового періоду. Нові схеми вигадали з ПДВідкати, аферистам треба "карантино-зшахраювати". З самих багатих, на другому Петя на третьому гереги. Тобто ті, які все життя біля бюджету. Чекаємо, як швидко буде просуватись Зе з друзями попавши близько до корита.
Приклад? Їх дешеві серіали та вистави кварталу важко давитись ще з причини низької роздільної здатності відео. Таке враження, що не на професійну камеру знімали, а на смартфон, щоб зекономити на вартості ОЗ. Прийшли до влади, і єрмаки службові мерседеси за 3 мільйони купувати стали - гроші ж бюджетні.

Відповісти
  • !!!
02.06.20 10:03

Ігор, Я их не смотрю и не собираюсь, когда то смотрел, но не понравилось, это честно! и фильм слуга народа серий 4 посмотрел и не захотелось, вот сваты смотрел они ближе к реальности а квартал это вообще го....!

Відповісти
  • Ігор
01.06.20 16:45

От цікаво. Ще з барижних часів наші владні "схемники" помітили цікаву закономірність. От багато буде тих, хто здогадається? Остаточно сформував цю схему вірус Petya.
Хід подій простий. З однієї сторони багато платників, яким треба реєструвати свої ПН чекають ПН від постачальників, тобто ліміт. Однак час іде, а ПН все немає, а покупці теж дзвонять: "Ну коли?". Що тут робити? Вірно, поповнювати ПДВ-рахунок та реєструвати ПН.
І тут цікавий збіг: всі великі платники, зареєстровані під одним дахом: "Офіс великих платників", ніби керовані з одного центру, реєструють свої ПН в останній час. І до них не достукатись. Чому?
Здогадались? Ну пора ж, пройшло більше 3 років.

Відповісти
  • Юра Г.
02.06.20 08:28

Вывод: скоро карантин отменят

Відповісти
  • Хорек
02.06.20 11:10

Даешь вечный карантин!

Відповісти
  • 0
02.06.20 12:47

№22/097278-епВідмінити постанову КМУ від 11.12.2019 р. № 1165 про порядок зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.  https://petition.president.gov.ua/petition/97278

Відповісти
  • Елена
02.06.20 14:08

Подскажите пожалуйса с чего начинать разблокировку нн, какую заполнять таблицу в медке , спасибо

Відповісти
  • Анна
02.06.20 15:35

Елена,сначала создайте в отчетах текущего периода Повідомлення по форме J1312603 в котором заполните все обязательные поля,в поле "Пояснення" кратко(там ограниченное число знаков) опишите хозяйственную операцию.Затем к этому документу добавляете Документ довільного формату по форме J1360102 в котором прикрепляете скан копию (до 2 мб) документа, подтверждающего хоз. операцию (расходная накладная,ТТН,приходная накладная, налоговые накладные, ГТД,платежные поручения,договоры и т.д.)- их бывает больше 10 шт. Внимательно следите за нумерацией, а общее число Додатков проставляете в поле "Кількість додатків" в самом "Повідомленні". Удачи!

Відповісти
  • Анна
02.06.20 15:42

https://i.factor.ua/journals/nibu/2020/february/issue-17/article-107184.html

Відповісти
  • Т.
04.06.20 15:57

Анна, полная версия доступна только подписчикам, сбросьте, пожалуйста,
 на почту tata-k@ukr.net

Відповісти
  • Людмила
03.06.20 19:14

А кому-то пришло ответ когда скаргу подавали за нерегистрацию налоговых? Мне в контакт-центре сказали,что они скарги не рассматривают до окончания карантина. И теперь как быть? наш покупатель просто возмущен,что налоговые не разблокированы.

Відповісти