Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.07.20
9207 26 Друкувати

Вдосконалення системи моніторингу ПДВ - одна з умов отримання траншу від ЄС

ЄС вимагає провести ряд реформ, - повідомляє РБК-Україна

Для отримання другої частини макрофінансової допомоги від Європейського союзу Україні необхідно виконати спеціальні вимог. Лише після виконання цих вимог Україна отримає транш у розмірі 600 млн євро.

Про це на брифінгу у Брюсселі заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у відповідь на питання кореспондента РБК-Україна.

За словами Шмигаля, отримання другого траншу від ЄС буде можливим лише після виконання спеціальних умов:

  • управління державними закупівлями та корпоратизація керуючої ради;
  • реформа податкової та митної адміністрації, шляхом проведення відкритих конкурсів;
  • запровадження IT-рішень;
  • реформа й вдосконалення системи моніторингу ПДВ;
  • продовження реформи державної служби;
  • покращення бізнес-клімату;
  • продовження розширення повноважень приватних виконавців;
  • питання післясудового врегулювання спорів;
  • поетапна ліквідацію існуючої Державної фіскальної служби;
  • секторальні реформи та державні підприємства.

Прем'єр зазначив, що загалом всі умови можна поділити на чотири блоки.

Крім того, в Україні в рамках програми співпраці з ЄС планують створити комісію з питань етики судів. Участь у створенні цієї комісії братимуть міжнародні експерти.

"По судовій системі передбачається міжнародна участь. Що стосується судової реформи - це реформа Вищого адміністративного суду України, реформа кваліфікаційної комісії та створення комісії з питань етики з міжнародною участю", - додав Шмигаль.

АВТОР: МАРІАННА ПРИСЯЖНЮК, ДМИТРО ЛЕВИЦЬКИЙ

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Паламея
24.07.20 08:34

Независимость Украины аж зашкаливает...Здобули!

Відповісти
  • @@@
24.07.20 12:42

Паламея, врет премьер. Они часто свои хотелки маскируют под требования МВФ, ЕС .......

Відповісти
  • Олена
24.07.20 10:21

Щось останнім часом троллі активізувались. Паламея, ви за ідею, чи за гроші по незалежність України міркуєте?

Відповісти
  • Марина
24.07.20 13:02

Олена, "В настоящее время в мире лишь две страны имеют ВВП ниже, чем в 1990 году, -это Зимбабве и ..." (Статистика МВФ)

Відповісти
  • Товарищ
24.07.20 12:18

Олена, ЕС требует провести ряд реформ,- сообщает РБК-Украина. Пора, уже думать, а не горлопенить "славу"...

Відповісти
  • Світлана
24.07.20 08:54

Паламея,так навыбирали "профи" :) от идиотских перемен голова кругом , и вам что нн не блокируют ? 

Відповісти
  • Паламея
24.07.20 10:36

Світлана,В Украине "профи" выбирают под чётким руководством вашингтонского обкома...плёнки Порошенко-Байдена тому свидетельство...

Відповісти
  • ххх
24.07.20 14:54

Паламея, тоесть Зеленского в президенты под чутким руководством вашингтона выбрали? И монобольшинство?

Відповісти
  • Паламея
24.07.20 15:08

ххх, Если бы, выбор был между порошенко и табуреткой,- народ проголосовал бы за табуретку. Из кого выбирать-то было? А Зеля четко идёт по тропе Порошенко, под  дружный одобрямс наших славных западных партнеров..., так что Зеля был одобрен и утверждён!!!

Відповісти
  • Влад
24.07.20 08:39

Паламея, то шо партнеров коробит, что у нас ДПС разворовывает бюджет через НДС это плохо. Вы сторонник чтоб крали как в российских объемах и чтоб никто не смел пикнуть?

Відповісти
  • Товарищ
24.07.20 12:21

Влад, главное,- партнеров не коробит, что население Украины сокращается стремительными темпами.

Відповісти
  • марина
24.07.20 13:49

Товарищ,освобождают землю...

Відповісти
  • Ніна
24.07.20 11:09

Влад,поэтому партнеры против увольнения Сытника, который в списке коррупционеров

Відповісти
  • 3хаха
24.07.20 10:24

Влад, а мне нет дела какие объёмы бюджетного воровства в России или ещё где то, мы на Украине живём, давайте думать о своей стране. А по существу вопроса, создаётся впечатление, что уничтожается всё, на этой территории, и ведутся наблюдения, как долго продержится население( Тестирование, так сказать, перед внедрением. Такая себе страна-африка.

Відповісти
  • Ігор
24.07.20 08:53

Скрепний шмыгаль повинен розуміти, що під вдосконаленням адміністрування ПДВ мається на увазі спрощення та припинення пахансько-деспотичних методів.

Відповісти
  • Анна
24.07.20 09:27

Совершенству нет предела..... Может ну его, этот НДС? И карма у чиновников станет чище)))

Відповісти
  • Тамара
24.07.20 10:18

Вимоги, в принципі, вірні, але як їх виконають наші "керуванці" - страшно подумати, не те що сказати. Борони нас Бог, Аллах, Будда і Великий Заратустра. 

Відповісти
  • Андрій
24.07.20 11:20

А чому ЄС не хоче в себе впроватити систему моніторингу та блокування податкових накладних? 

Відповісти
  • Тата
24.07.20 11:46

Андрій, у них, здається, немає ПДВ

Відповісти
  • Анна
24.07.20 13:17

Тата, есть у них НДС и общая база плательщиков НДС ЕС, только нет никаких налоговых накладных

Відповісти
  • Андрій
24.07.20 12:06

Тата, ПДВ є, ставка різна, а от системи моніторингу не має

Відповісти
  • 1234
24.07.20 11:57

Тата, есть. В штатах нет.

Відповісти
  • Елена
24.07.20 12:06

ЕС не понимает (не в силах понять) наш менталитет! А он не искореним, у нас в крови: чем больше нас загоняют в угол, тем больше мы находим щелей как улизнуть или обойти...
Это как у наших чиновников, так и у простых смертных. Просто у чиновников еще и возможностей больше...
Может у ЕС и добрые пожелания, но наши власти смогут выкрутиться и устроить показуху для ЕС, а с нас будут пытаться трусы снять.

Відповісти
  • Шурик
24.07.20 12:21

МВФ приказало покончить с маразмом, а тут под другим соусом подают. Контролировать не значит грабить, а блокировка и есть грабёж.

Відповісти
  • Оксана
24.07.20 12:31

Шмыгаль Вряд ли понял что имеет введу ЕС про НДС . Я не знаю борятся ли они там со скрутками. Скорей  пополняют бюджет в ручном режиме и  прочие гадости делают. А ЕС требует в всего лиш не воровать в больших размерах. Ато что Шмыгаль пытается людям перевести требования ЕС , так кто ж его знает о чем они вообще гооврили. А веры к чиновникам уже нет. 

Відповісти
  • *
24.07.20 13:20

Даешь ЕС СЭА НДС! А мы переймем опыт. И требований не будет.

Відповісти