Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.09.20
37305 27 Друкувати

Діє новий порядок обміну електронними документами з ДПС

Державна податкова служба України повідомляє, що 01.09.2020 р. набирає чинності наказ Мінфіну від 01.06.2020 р. № 261 «Про внесення змін до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами» (далі – Наказ № 261).

Основною метою Наказу № 261 є спрощення механізму обміну електронними документами з контролюючими органами.

Приєднання до договору про визнання електронних документів (далі – Договір) відбуватиметься після прийняття в контролюючому органі першого будь-якого електронного документа, надісланого у встановленому форматі (стандарті) з дотриманням вимог законодавства.

Договори та пов’язані з ними повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису, які станом на день набрання чинності Наказом № 261 є чинними, продовжують діяти до виникнення підстав, визначених пунктом 5 розділу III Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами.

Можливість обробки Заяв про приєднання до Договору за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 06.06.2017 р. № 557 забезпечуватиметься до набрання чинності Наказу № 261.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Хорек
01.09.20 09:02

Уррааа!!!!!

Відповісти
  • Александр
01.09.20 11:08

А что мешало так сразу сделать?

Відповісти
  • Владимир
02.09.20 07:12

Александр,старый дебильный приказ налоговиков. Они, ССС, себя не любят ограничивать...

Відповісти
  • Виктория
01.09.20 11:21

Давно пора.

Відповісти
  • Андрій
01.09.20 12:22

станом на 01.09.2020 не працює

Відповісти
  • Юлия
01.09.20 16:42

Сегодня отправила повидомлення на прием, приняло без договора (только открыла фоп)

Відповісти
  • Светлана
01.09.20 13:48

Да, как всегда, не работает!!!!

Відповісти
  • ВИОЛА
01.09.20 15:00

Пытаюсь отправить уведомление о приеме с самого утра.уже 3 часа. уведомление не принимается .как обычно работают над устранением неполадок.

Відповісти
  • Светлана
01.09.20 15:05

ВИОЛА, песня такая же....

Відповісти
  • Наталия
01.09.20 15:15

а перший документ заява про приєднення?))

Відповісти
  • ВИОЛА
01.09.20 16:56

Наталия,так же не принят. звонила в Гни сказали подождать. недоделки в программе устраняют. предложили периодически  пробовать отправлять документ. я поставила на ноги и центр Ме дос в своем городе. потому что обслуживаюсь у них. они тоже в тупике

Відповісти
  • Тараканова
02.09.20 10:00

ВИОЛА, а медок каким боком к тому, что налоговая не обновилась? квитанции отправляет налоговая, а не медок

Відповісти
  • Владимир
02.09.20 07:13

Если за 2 недели приведут в соответствие закону - считай праздник

Відповісти
  • Елена
02.09.20 15:29

Владимир, то есть три  месяца не хватило?

Відповісти
  • Лариса
02.09.20 12:54

Девочки ,а что с бенефициарами, отменили их или нет

Відповісти
  • ИринаКиев
02.09.20 13:23

Лариса, нет не отменили,  ждем стуктуру власности

Відповісти
  • Елена
02.09.20 13:10

Так Повідомлення про реєстрацію ЕЦП вже не треба відправляти на нові ключі чи таки треба? )

Відповісти
  • ИринаКиев
02.09.20 13:23

Елена, не нужно

Відповісти
  • Світлана
02.09.20 14:11

Хоть что-то приятное!!!!!

Відповісти
  • Любов
07.09.20 11:34

Добрый день. Подскажите, если Заяву про приєднання до договору про визнання електронних документів подавать уже не надо, то почему тогда не могу сдать Дод.4? Открыть отправить в архив

Відповісти
  • Надежда
12.10.20 15:23

Добрый день! Никто не сталкивался с проблемой: не принимает отчёт 1ДФ за 3 квартал с новым ключём (старый закончил срок действия пару дней назад). Выдаёт ошибку: "Помилка перевірки підпису: Документ [J0500105]. Підписував --- , Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів. Можливо припинено дію Договору про приєднання."
Но ведь договор отменили и заявку на присоединение подать невозможно((

Відповісти
  • Світлана
19.10.20 16:52

Надежда, у нас Декларация по ФОП с такой же ошибкой ! 

Відповісти
  • Дмитро
12.10.20 16:07

Надежда, Аналогічна ситуація. (F1300203)
Запит про отримання витягу щодо стану розрахункiв з бюджетами та цiльовими фондами за даними органiв ДФС - відправив, все прийнято, витяг прийшов. При спробі відправити  1дф та єдиний - не можливо підписати

Відповісти
  • Надежда
12.10.20 17:10

Дмитро, Так, збій роботи самого кабінету((
Ще спробувала за однією фірмою з новим ключем - Звіт по ЄСВ підписано, прийнято. А от 1ДФ та ж сама помилка. І що робити((

Відповісти
  • Алексей
13.10.20 09:26

Сегодня вообще для подписи доступно выбрать только ключ одного издателя - КНЕДП ІДД ДПС. Звонил на горячую линию в налоговую - разводят руками, "нужно подождать". Есть у меня предчувствие, что будем мы все "подождать" в очереди перед ЦОП с бумажными отчётами 9 ноября...

Відповісти
  • Igor
20.10.20 18:52

Я також пробував перший раз відправити звіт через електронний кабінет платника і при спробі підписати звіт отримав"Помилка перевірки підпису: Документ [F0103306]. Підписував --- , Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів. Можливо припинено дію Договору про приєднання."
Після довгих спроб додзвонитись в службу підтримки, це таки вдалось зробити і мені там пояснили, що з їхнього боку це ще не до кінця реалізовано і мені треба вислати просто перший раз, наприклад, запит 1300203 "стан розрахунків з бюджетом" підписаний моїм ключем. АЛЕ вислати його доведеться з іншої програми. Наприклад "соната демо версія". Що я і зробив. Як вивилось достатньо просто скачати сонату, проінсталювати і цей запит можна зразу ж вислати. Через кілька хвилин прийшла відповідь і мій ключ вже був активований. Після чого я спокійно вислав звіт з електронного кабінету користувача.
Так що хто так само як і я зустрівся з цією проблемою, вирішення вище :)

Відповісти
  • Ирина
21.10.20 18:26

А мне в налоговой сказали, что надо послать 1-ОПП. Я послала, 1-ОПП,  не приняли, что-то там понаписывали, что надо какие-то доки ещё приложить, но всё разблокировалось, отчет смогла подписать и отправить, пришла кв.2. Но перед этим посылала отчет по ЕСВ не было таких проблем.

Відповісти