Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.11.20
24004 20 Друкувати

В Україні повернули загальнонаціональний карантин. Зон більше не буде

Автор: Анастасия Рокитна, РБК-Україна.

Кабінет міністрів прийняв рішення про посилення карантинних обмежень в Україні через коронавірус. Прийнято постанову МОЗ.

Відповідне рішення уряд прийняв сьогодні на засіданні.

Забороняють масові заходи за участю більше 20 осіб, заповненість більше 50% місць у театрах та кінотеатрах, громадському транспорті. Заборона дискотек, закладів харчування з організацією дозвілля, роботу після 22:00 до 7:00 ресторанів і кафе; планових госпіталізацій.

При цьому повністю забороняється проведення дискотек, робота нічних клубів та розважальних закладів, діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля - ресторанів, кафе, барів, закусочних.

Під забороною і перевезення пасажирів громадським транспортом на міських, приміських, внутрішньообласних, міжобласних маршрутах у кількості більше, ніж кількість місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу.

Заборонено роботу після 22 до 7:00 кафе і ресторанів, крім адресної доставки та замовлення на винос.

Розміщення відвідувачів в закладах громадського харчування можливо лише на відстані не менше 2 метрів між місцями для сидіння за сусідніми столиками і не більше 4 осіб за столом без урахування дітей у віці до 18 років.

Крім того, відвідувачі повинні заходити в заклад і пересуватися по ньому з одягненими засобами індивідуального захисту, які прикривають рот і ніс.

Також вводиться час для пенсіонерів. Він буде діяти з 10:00 до 12:00 на об'єктах торгівлі, в органах влади і т.д.

В Україні також ввели карантин вихідного дня. Вводиться жорсткий карантин з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, тобто кожен уїк-енд.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
11.11.20 16:21

Здається, повинно бути так: 
"Розміщення відвідувачів в закладах громадського харчування можливо лише на відстані не менше 2 метрів між місцями для сидіння за сусідніми столиками і не більше 4 осіб за столом без урахування дітей у віці до 18 років."

Відповісти
  • данет
11.11.20 16:29

все вне закона. правительство свою постанову пусть повесит дома в туалете. ей грош цена . она не имеет силы закона. и ее выполнение носит рекомендательный характер.

Відповісти
  • Любовь
11.11.20 16:41

данет, к сожелению, 99% населения не знают об этом! 

Відповісти
  • Любовь
11.11.20 16:48

Простите, сожАлению. 

Відповісти
  • Тетяна В.
11.11.20 16:33

Погралися в "разукрашку", тепер будемо гратися в "часи прийому", карантин вечірній, вихідний, карантин з обідньою перервою... - Це все стрибки у сторони з просуванням вперед. Далеко не дострибаєш!

Відповісти
  • Марина
11.11.20 17:01

А чё им всё класс. Второй день более в 62 и надо как-то добираться на работу -в холод бегать за автобусами что бы сесть в них,а автобусов все меньше,наверное на остановках и от ковида кончусь

Відповісти
  • (((
11.11.20 17:28

В 4 абзаце написано, что полностью запрещается работа кафе и ресторанов, а в 3 и 6 абзаце - запрет только на ночные часы. Или я не въезжаю о чем речь?

Відповісти
  • Екатерина
12.11.20 17:38

(((,не вы один/одна

Відповісти
  • (((
11.11.20 17:30

И что такое "час для пенсионеров"? Мне (не пенсионеру) с 10 до 12 в супермаркет не лезть, так как там обслуживают только пенсинеров?

Відповісти
  • Елена
11.11.20 18:01

(((, в общем-то правильно - чтобы их не заражать и не нервировать. У нас, кстати, несколько супермаркетов так работают несколько лет, очень удобно для всех. Отоспитесь. Зато после 12-00 можно на них отрываться))))))

Відповісти
  • Наталя
12.11.20 12:20

Елена,так и пенсионеры тогда пусть посещают магазины в "свои" часы. Так нет!!!! Вечером, после работы, кассы переполнены. И почти половина - люди преклонного возраста. А утром в транспорте!!!! Об этом хочется кричать! Когда стоишь на остановке, троллейбусы даже не останавливаются, ждешь своей очереди... а бабушки без очереди, бегут, им ведь нужнее... Ну почему нельзя поехать на рынок в 10.00? Зачем в 8.00? 

Відповісти
  • Елена
12.11.20 17:21

Наталя, а по теме - я всё больше и больше убеждаюсь, что пенсионеры не должны голосовать. Это люди, за которых мы несём ответственность, как и за детей. /Мне шесть годиков до пенсии, йа уже в полумаразме,  минусуйте минусаторы))))))))))))))))))

Відповісти
  • Елена
12.11.20 17:13

Наталя, ну я же не записывалась в самые умные. Просто пытаюсь улыбнуть. Вы же сами понимаете, что плохие комменты только разъяривают бухгалтеров. Это бухгалтерский сайт, здесь никто, кроме мы. Работаю со всей Украиной, слышали бы вы как звонят люди с наездами и от доброго слова (точнее, глупых шуточек с матами) реально рыдают - затюкали людей по-полной.

Відповісти
  • (((
12.11.20 11:46

Елена, так я не против. Я только хочу ясности и конкретики

Відповісти
  • Александр
12.11.20 09:14

а что по учебе в школах?

Відповісти
  • !!!
12.11.20 12:43

Вот скажите, кто нормальный пойдет в бар ресторан или даже еще куда, если знает, что эта "чума 21 века" существует!? Так нет несет некоторых, как с х.. сорванных, прям жить без кафе не можете, придется потерпеть! а то устраиваете пиры во время чумы! Молодежь вообще на все забила, тусуются как последний день живут, разве так можно!

Відповісти
  • Віка
12.11.20 13:05

То ви вважаєте, що вірус тільки в ресторанах живе? А якщо ця розкручена чума буде тривати ще кілька років, то молодь має вдома вся сидіти. А люди, які працюють в сфері ресторанного господарства, сидіти без зарплат теж. Брєд. Вірус є всюди, і він не активізується вночі чи на вихідні. І всі маємо перехворіти. І ходити чи ні в ресторан чи особистий свідомий вибір кожного, на відміну від продуктових магазинів та аптек, бо туди мусиш ходити і не відомо хто перед тобою перепацав все руками

Відповісти
  • !!!
12.11.20 12:44

А час для пенсионеров, это вообще бред бредов!

Відповісти
  • Ігор
12.11.20 13:57

Епіцентр вже ввів 72-годинну п'ятницю. Агов, ярош, це патріотично?

Відповісти
  • Лена
14.11.20 11:56

К каким мероприятиям относятся церкви? 

Відповісти