Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

26.02.21 00:00
0 Друкувати

Президент підписав Закон про дистанційну роботу

Голова Держави підписав Закон України від 04.02.2021 р. № 1213-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи".

Законом передбачено вдосконалення правових відносин у сфері регулювання дистанційної та надомної роботи.

Законом запроваджується два самостійних види (форми) роботи - дистанційна та надомна.

Законом надано право роботодавцю при укладенні трудового договору про дистанційну або надомну роботу отримувати відомості про місце проживання або інше місце за її вибором, де буде виконуватись трудова функція (з метою належного оформлення працівника на дистанційну роботу).

Законом забезпечено можливість ознайомлення працівника з правилами внутрішнього трудового розпорядку, колективним договором, локальними нормативними актами роботодавця, повідомленнями та іншими документами, з якими працівник має бути ознайомлений у письмовій формі, шляхом обміну електронними документами.

Згідно із Законом працівник може дистанційно ознайомитися з вимогами щодо охорони праці шляхом використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема відеозв’язку.

Законом забезпечено можливість працівника поєднувати дистанційну роботу з виконанням роботи в звичайному режимі на робочих місцях у приміщеннях чи на території роботодавця.

Законом покладено на власника або уповноважений ним орган зобов’язання щодо забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці на робочих місцях на території і у приміщеннях власника.

Законом внесено відповідні зміни до Кодексу законів про працю України, Закону України «Про охорону праці».

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Більш детально про нові правила оформлення дистанційної та надомної роботи читайте у нашому матеріалі "Дистанційна ≠ надомна робота: як тепер оформляти?".

Коментарі
  • Елена
26.02.21 12:57

ну все, теперь Рада голосовать тоже будет дистанционно!
И КМУ так же работать будут сидя где-нибуть "на оставах", чтоб не посадили. Убегать уже не придется как Яныку...

Відповісти
  • коЗел молодой
26.02.21 14:25

Елена, эх назад бы те времена,что были при Януковиче

Відповісти
  • Валентина
26.02.21 13:17

это точно, лежа на постели голосовать будут

Відповісти
  • ЛВ
26.02.21 15:21

Это просто цирк, ознакомить  сотрудника работающего удаленно с правилами внутреннего распорядка.Хахахахаааааааа

Відповісти
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам