Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.03.21
7292 15 Друкувати

Нова знижена ставка ПДВ 14% - хто застосовує і як?

Сайт Бухгалтер 911 нагадує, що 25 лютого 2021 року набув чинності Закон № 1115, яким з 1 березня 2021 року введено в дію нову знижену ставку ПДВ 14 %.

У новому відео Сергій Децюра розповість про нюанси її застосування. Цікавого там буде багато.

  • Які операції охоплює?
  • Хто застосовує нову ставку?
  • Початок дії 14 % ставки!
  • Податковий кредит покупців
  • Податкова накладна

Журнал "Бухгалтер 911" завжди поруч попри карантин!

Передплачуйте і будьте здорові!

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Андрій
11.03.21 09:52

А ще якби нову форму податкової накладної ввели в дію і оновлення до 1С вийшло, було б взагалі супер 

Відповісти
  • Нона
11.03.21 11:37

Андрій, так вже є нова форма ПН, на сайті ДПС лежить

Відповісти
  • Олена
11.03.21 12:01

Нона, це лежить Проект нової форми для розробників-програмістів. А сама нова форма ПН з 14%ПДВ ще не актуальна, бо наказ не опублікований

Відповісти
  • Нона
11.03.21 12:57

Олена, незабаром побачимо проект чи діюча форма

Відповісти
  • Олена
11.03.21 14:14

Нона, Незабаром він стане діючою формою. Причому, в проєкті сказано, що починаючи з місяця, в якому опубліковано. Не з наступного. (я інша Олена :))

Відповісти
  • Ксю
11.03.21 10:45

Андрій, оновлення до УТП вчора вийшло

Відповісти
  • Андрій
11.03.21 15:08

Ксю, В мене BAF з оновленнями поки глухо

Відповісти
  • Олена
11.03.21 10:18

Оновлення в 1С вже є. А от з ПН - засада. І щось ніяких новин.

Відповісти
  • Anton16
11.03.21 12:19

повезло колхозникам. все для них...

Відповісти
  • Anton16
12.03.21 11:48

Anton16, вон в соседней ветке про IT и про 1,5% ЕСВ и НДФЛ 5%. смотрю аграрии и IT самые требующие помощи в нашей стране, тяжело им наверно, денег не хватает. а все остальные зажиточные батраки со средней зп в 300$.

Відповісти
  • Елена
11.03.21 12:56

Делайте выгрузку через XML в1С, и затягивайте в медок в ручную через ИМПОРТ - втягивает сразу новую форму, хотя выгружаю из 1С старую, все работает так. Единственное ручками уже в медке ставлю код (новый)
Даже зарегилось...
Так тяжелее конечно, но зато не жду обновление в 1С. Сделают - буду работать по старому, выгружать через программку...

Відповісти
  • Олена
11.03.21 13:58

Елена, А чего Вы ждете? По всем бухгалтерским продуктам обновления вышли, у Вас какой продукт?

Відповісти
  • Андрій
11.03.21 15:09

Олена, В мене наприклад 1С 8,3 і BAF, на сьогоднішній день в кабінеті оновлень не має

Відповісти
  • Олена
11.03.21 16:13

Андрій, 1С 8.3 та BAF - це не продукт. Вийшли оновлення BAS Бухгалтерія, ERP, КУП, УПП та УТП

Відповісти
  • ольга
25.03.21 20:27

то есть ставка применется с 1 марта 2021? не с 1 января 2021?

Відповісти